PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 350 با اولویت های زیر

navid1517
12-07-2013, 23:42
سلام دوستان من یک گوشی برای کارم می خوام که مشخصات زیر را داشته باشه
1:استحکام بدنه
2:مدت زمان مکالمه زیاد
3: 3g داشته باشد
4:لمسی نباشد
5:دوربین متوسط با فلاش داشته باشد
6: 2 سیم کارت هم باشد
7: اس ام اس زیاد باعث هنگ نشود
در ضمن یک هندزفری بلوتوث قیمت مناسب هم معرفی کنید
مرسی.

navid1517
13-07-2013, 22:56
الان من یه گوشی فضایی خواستم که هیچکی از دوستان نمیتونه کمکم کنه

maziarzar
14-07-2013, 01:00
نوکیا آشا302
فقط تک سیم هست وفلاش نداره بقیه انتظاراتتونو داره
همچین گوشی که همه ی این هارو داشته باشه نداریم

nikaan
14-07-2013, 01:35
سلام

به نظرم این گوشی به در دتون می خوره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم 2 سیمکارته ست هم لمسی هست و هم باتری قوی داره و برای همین زمان مکالمه اش بالاست ضمن اینکه دوربینش 3.2 مگاپیکسل هست (البته فلش

نداره ) در ضمن با پردازنده ی 1 گیگاهرتزی که داره اصلا هنگ نمی کنه و اینکه بلوتوس 3 هم هست و آخرین ورژن اندروید رو داره

قیمتش حدود 380 هزار تومنه ولی اگر نگاهی به امکاناتش بندازید ، می بینید فوق العاده ست و توی این رنج قیمت بی نظیره

در مورد هندزفری بلوتوسی باید بگم من خودم یه مدل جبرا دارم که البته پارسال تابستون خریدم 100 هزار تومن

الان دیگه نمی دونم چند شده ...

مدلش Jabra BT3030 هست و اینم عکسشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Jabra BT3030 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
14-07-2013, 10:47
سلام

به نظرم این گوشی به در دتون می خوره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم 2 سیمکارته ست هم لمسی هست و هم باتری قوی داره و برای همین زمان مکالمه اش بالاست ضمن اینکه دوربینش 3.2 مگاپیکسل هست (البته فلش

نداره ) در ضمن با پردازنده ی 1 گیگاهرتزی که داره اصلا هنگ نمی کنه و اینکه بلوتوس 3 هم هست و آخرین ورژن اندروید رو داره

قیمتش حدود 380 هزار تومنه ولی اگر نگاهی به امکاناتش بندازید ، می بینید فوق العاده ست و توی این رنج قیمت بی نظیره

در مورد هندزفری بلوتوسی باید بگم من خودم یه مدل جبرا دارم که البته پارسال تابستون خریدم 100 هزار تومن

الان دیگه نمی دونم چند شده ...

مدلش Jabra BT3030 هست و اینم عکسشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Jabra BT3030 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Optimus L3لمسیه ایشون گفتن لمسی نباشه.
LG C199 گوشی خوبیه ولی 3G نداره. نوکیا سری آشا هم گوشی های خوبی داره.

navid1517
14-07-2013, 23:39
ممنونم دوستان اما من گوشی لمسی نمیخواستم خودم یه گوشی پیدا کردم که نوکیا 301 هستش ولی gsm زده به زودی میخواستم بدونم این گوشی الان تو بازار هست یا نه
اگه هست به نظرتون چجوری میاد

maziarzar
17-07-2013, 03:29
ممنونم دوستان اما من گوشی لمسی نمیخواستم خودم یه گوشی پیدا کردم که نوکیا 301 هستش ولی gsm زده به زودی میخواستم بدونم این گوشی الان تو بازار هست یا نه
اگه هست به نظرتون چجوری میاد

تو بازار موجوده

sajjad1973
18-07-2013, 08:58
سلام دوستان من یک گوشی برای کارم می خوام که مشخصات زیر را داشته باشه
1:استحکام بدنه
2:مدت زمان مکالمه زیاد
3: 3g داشته باشد
4:لمسی نباشد
5:دوربین متوسط با فلاش داشته باشد
6: 2 سیم کارت هم باشد
7: اس ام اس زیاد باعث هنگ نشود
در ضمن یک هندزفری بلوتوث قیمت مناسب هم معرفی کنید
مرسی.

اینکه گفتید دو سیم کارته باشه یکم محدودیت ایجاد میکنه وگرنه گزینه های خیلی خوبی هست

تنها دو سیم کارته که بقیه شرایط شما رو هم داشته باشه اینه

Nokia 301 Dual Sim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajjad1973
18-07-2013, 09:41
اقا یکی پیدا کردم همه ویزگی هایی که شما میخواید رو داره - حرف نداره - فقط باید بگردی تا گیر بیاریش - احتمالا هنوز تو بازار هست ولی باید بگردی - عوضش حرف نداره و تمام ویژگی هایی که میخواید روداره

Galaxy Y Pro Duos B5512

maziarzar
19-07-2013, 19:27
اقا یکی پیدا کردم همه ویزگی هایی که شما میخواید رو داره - حرف نداره - فقط باید بگردی تا گیر بیاریش - احتمالا هنوز تو بازار هست ولی باید بگردی - عوضش حرف نداره و تمام ویژگی هایی که میخواید روداره

Galaxy Y Pro Duos B5512
تنها مشکلش اینه که لمسی هست