PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناسایی کارت گرافیک لپ تاپ HP Pavilion 6c45

S.A.E.E.D P30
12-07-2013, 15:10
سلام دوستان

من به تازگی روی لپ تاپم ویندوز 8 نصب کردم. کارت گرافیک این لپ تاپ AMD Radeon HD 7690M XT هست.
اما ویندوز 8 در قسمت Device Manager و همینطور با نرم افزار GPU-Z ،کارت رو AMD Radeon HD 6700M Series میشناسه!!!

علاوه بر این در قسمت Device Manager و در Display Adapters روی نام AMD Radeon HD 6700M Series اون علامت مثلثی زرد رنگ که یه علامت تعجب درونش هست رو زده، که وقتی 2 بار روش کلیک میکنم در قسمت Device status متن زیر رو نوشته که میشه گفت اروره:
Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43

ممنون میشم راهنماییم کنید که خیلی رفته رو اعصابم این مشکل.

amir.7
12-07-2013, 18:33
سلام

دوست من تراشه گرافیکی شما خیلی جدیده و از نسل هفتم AMD هستش و طبیعیه که ویندوز در مرحله اول اون رو نشناسه

کاری که شما باید انجام بدی اینه به سایت HP و یا AMD مراجعه کنی و درایور کارتت رو دانلود و نصب کنی تا درست بشه

amin666
13-07-2013, 01:32
از همون سایت Hp بگیر درایور جدید مخصوص 8 رو

S.A.E.E.D P30
13-07-2013, 18:06
سلام

دوست من تراشه گرافیکی شما خیلی جدیده و از نسل هفتم AMD هستش و طبیعیه که ویندوز در مرحله اول اون رو نشناسه

کاری که شما باید انجام بدی اینه به سایت HP و یا AMD مراجعه کنی و درایور کارتت رو دانلود و نصب کنی تا درست بشه

از همون سایت Hp بگیر درایور جدید مخصوص 8 رو

ممنون از دوستان بابت راهنمایی
ولی من هم از سایت AMD و هم از HP گرفتم درایور جدید رو ولی فرقی نکرد.
در ضمن اون گزینه ای که میتونی باهاش بین کارت ati و intel سوییچ کنی رو هم ندارم!!

amir.7
13-07-2013, 23:42
ممنون از دوستان بابت راهنمایی
ولی من هم از سایت AMD و هم از HP گرفتم درایور جدید رو ولی فرقی نکرد.
در ضمن اون گزینه ای که میتونی باهاش بین کارت ati و intel سوییچ کنی رو هم ندارم!!

سلام

سعید جان اگه میشه مدل دقیق لپ تاپتون رو بفرمایید شاید بتونیم کمک کنیم

S.A.E.E.D P30
14-07-2013, 09:57
سلام

سعید جان اگه میشه مدل دقیق لپ تاپتون رو بفرمایید شاید بتونیم کمک کنیم

سلام امیر جان

مدل لپ تاپم: HP Pavilion DV6-6C45 دقیق تر بخوای HP Pavilion DV6-6C45se

ممنون بابت کمکت

S.A.E.E.D P30
14-07-2013, 12:21
خب ممنون از دوستان بابت کمک هاتون، مشکل رو حل کردم.
بار اول درایوری که از HP گرفتم رو نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرد، این دفعه اول درایور قبلی و AMD Catalyst رو unistall کردم و بعد ریستارت. بعد درایور جدید رو اینستال کردم و همه چیز درست شد.

اما طی این گشتنا تو اینترنت و دانلود یه سری برنامه برای حل این مشکل، بعد از نصب یکیشون روی دسکتاپ یه نوشته هایی در مورد test mode و اینا اومد که عکس گرفتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم راهنماییم کنید.