PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور عجیب در ویندوز 8

Amir hossein k
12-07-2013, 05:42
با سلام بعد از مسائلی که برایه ویندوز قبلی پیش اومدمجبور به نصب دوباره ی ویندوز 8 شدم ! اما در این ویندوز هم مسائل هنوز هست و حتی بیشتر هم شده !!! مثلا صبحه ی آبیی که کامپیوتر را به یک باره ریستارت میکند و علامت ناراحتی بزرگی رو صفحه میاید و سیاه بودنه صفحه بعد از وارد کردن رمز عبور ویندوز . الان هم این ارور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا در هر کدوم از موارد که میتونید کمک کنید

jafarian
12-07-2013, 15:13
این ارور مربوط به برنامه اینترنت اکسپلورر اشاره کرده که هست گفته برای فیکس کردن این ارور هم باید برنامه Internet Explore اجرا کنید بعدبه قسمت Internet Options برین بعد سربرگ Content انتخاب کنید بعد از قسمت Feed and Web Slices روی گزینه Settings کلیک کنید بعد در کادری که باز میشود هر چکمارک کنارگزینه های مورد نظر اون صفحه ای که باز شده هست حذف کنید بعدشم تایید اکی آخر سرم سیستم ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته این مشکل چند تا سایت به بودن ویروس در سیستم ارتباط دادن گفتن احتمال اینکه فایل مخرب باشه هست :n01:

Amir hossein k
14-07-2013, 19:59
jتشکر من این روش رو رفتم و همه ی تیک هایه صبفحه آخر رو برداشتم ولی تاییدی نداشت !