PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز 7 یا 8 بر روی هارد دیسک

H@/\/\ID
11-07-2013, 19:11
سلام خدمت اساتید
من امروز هاردم رو فرمت کردم یه پارتیشن سیستم هم بود که فرمت کردم الان هر چی فرمت میکنم روش نصب نمیشه
چیکار باید کرد؟

jafarian
12-07-2013, 11:35
اگر منظورتون اینه که کل هارد فرمت کردین بعد از نوع اقدام به نصب ویندوز کردین بعد با این مشکل مواجه شدین از روش پایین که میگم برای رفع مشکل خودتون برین :n01:

مرحله اول

مرحله اول ابتدا از طریق بوت ویندوز 7 بالا بیاین بعدشم در همون صفحه اول طبق شکل پایین کلیدهای shift + f10 فشار بدین همزمان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد پنجره cmd اجرا میشود در مرحله بعد دستورات پایین که زیرش با خط قرمز مشخص کردم بترتیب وارد برای هرکدوم هم جدا اینتر کنید

بجای اون قسمت که من نوشتم select disk 1 شما باید شماره هارد خودتون که در ستون Disk ### به نمایش در میاد وارد کنید حالا از شما اگر که 0 بود شماره هارد باید وارد کنید select disk 0 بعدم مابقی فرامین وارد اینتر کنید از آخرم دستور exit وارد اینتر کنید با این کار تمامی پارتیشنهای هار دشما پاک میشود

مرحله دوم

بعد طبق مراحل نصب ویندوز 7 پیش برین بعد که به قسمت انتخاب پارتیشن رسیدین چون پارتیشنی ندارین روی گزینه create کلیک کنید همه هارد به یک پارتیشن اختصاص بدین که درایو c باشه بعدشم این پارتیشن فرمت کنید بعد سیستم ریستارت کنیدباز از طریق بوت بالا بیاین باز کلیدهای shift + f10 فشار بدین تا کادر cmd برای شما اجرا شود اینسری اون پارتیشن خودتون که درست کردین به حالت active دربیارین طبق شکل پایین باز دستوراتی که من زیرش با خط قرمز مشخص کردم بترتیب وارد برای هرکدوم جدا اینتر کنید

دردستوربالا فقط در قسمت list partition که زیر اونم با خط قرمز مشخص کردم بعد از اجرای این دستور لیست درایوهای شما به نمایش در میاد که شما بایددرایو خودتون که میخواین active کنیدانتخاب کنید چون شما یک درایو بیشتر ندارین باید تایپ کنید select partition 1 بعدشم اینتر مابقی فرامین بزنید از آخرم دستور exit بعدم برای نصب ویندوز 7 روی همین درایو پیش برین وقتی ویندوز کامل نصب شد با یک برنامه پارتیشن بندی از داخل محیط 7 مابقی درایوها رو پارتیشن بندی کنیدپیشنهاد من mini tools.

ghandehari777
14-03-2015, 17:54
استاد عکس ها نشون داده نمیشه:n13:

ghandehari777
16-03-2015, 17:30
استاد عکس ها نشون داده نمیشه

ghandehari777
16-03-2015, 17:32
استاد تصاویر نمایش داده نمیشه کا ر منم خیلی ضروریه یه کاریش بکنید

computer_soft
06-02-2016, 13:34
درود عکس ها مشاهده نمیشود. من یک مشکل مشاهده دارم . اما کل هارد رو فرمت نکردم که بشه همه پارتیشن ها رو پاک کنم کل اش رو بکنم یک پارتیشن .. داده و اطلاعات دارم رو هاردم . البته درایو سی فرمت شدس ...
یک مشکل دیگه هم هست اینه که همه درایوا متاسفانه پرایمری اند، و نمیشه لاجیکال شون کرد... یعنی میزنم لاجیکال بشه در اکرونیس هایرن بوت، ارور میده که این نوع پارتیشن اینطور نمیشه و اصلن مراحل انتخاب برای مشخص کردن لاجیکال یا پرایمری نمیاد .. و پارتیشن رو پاک کنم دوباره ایجاد کنم باز هم لاجیکال نمیشه پرایمری میشه .. این مشکل هم هست ..

کلن به چندین مشکل پشت سر هم خوردم .. اگه لطف کنین بگین کجا میتونم عنوان کنم که سریع جواب بگیرم ممنون . میشم ..

( من تعمییرکار سیستمم ! سیستم از خودم نیست، دادن حل کنم به سری مشکلات خوردم . مرسی )