PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل not respondind در ویندوز 7 (توروخدا کمک کنید)

turkughly
11-07-2013, 15:28
سلام دوستان
چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟ الان یه مدته این مشکل رو دارم و روز به روز هم زیاد تر میشه . هر چیزی باز میکنم این ارور رو میده و یکم بعد درست میشه.
هارد رو چک کردم بدسکتور نداشت ویروس هم نداره سیستمم .
لپ تاپ core i7 asus

jafarian
12-07-2013, 14:52
برای این مشکل شما چند تا راه حل قرارداده شده که بترتیب میتونید تست کنید:n01:

روش اول

گفته شده برنامه Autoruns دانلود کنید که پایین قراردادم بعد این برنامه رو اجرا کنید بعد از منوی اصلی برنامه روی گزینه Options کلیک کنید بعد از زیرمنویی که باز میشه چکمارک گزینه های Hide Microsoft and Windows entries با Verify code signatures بزنید بعد کلید F5 به نشانه اعمال تغییرات جدید فشار بدین بعد از این مرحله به سربرگ Explorer برین بعد هر چی چکمارک که اون قسمت مشاهده میکنید دستی حذف کنید بعدشم سیستم Log off کنید از نوع وارد ویندوز بشین تست کنید

Autoruns ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همچنین گفته شده که اگر از چند محصول امنیتی همزمان استفاده کنید روی سیستم نصب باشد خود این مورد باعث به وجود آمدن همین مشکل میشود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

گفته شده حالت clean boot ویندوز تست کنید به اینصورت که سیستم ریستارت کنید بعد دکمه f8 قبل از ورود به سیستم بزنید بعد از بین گزینه های موجود گزینه safe mode with networking انتخاب اینتر کنید بعد که وارد ویندوز شدین منوی run اجرا داخلش دستور MSCONFIG وارد اینتر کنید در کادری که برای شما باز میشود تنظیمات طبق دو تا شکل پایین انجام بدین بترتیب شماره بعدم تایید اکی کنید وقتی سیستم ریستارت شد بصورت عادی وارد سیستم بشین بعد تست کنید از نوع ببینید همون ارور میگیرین یا که نه.

روش سوم

برنامه ShellExView رواز پایین دانلود کنید بعدشم این برنامه رو اجرا کنید بعد طبق شکل شماره 1 هر گزینه ای به اسم مورد نظر که مشخص کردم انتخاب بعد گزینه شما 2 انتخاب کنید تا این گزینه های مورد نظر غیر فعال شود بعد تست کنید از نوع

ShellExView ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

طبق عکس پایین که قراردادم عمل کنید ابتدا به مسیر پایین از رجیستری در قسمت شماره 1 برین بعد روی گزینه شماره 2 کلیک کنید بعد هرگزینه ای که با کلیک کردن روی این گزینه برای شما به نمایش در میاد روی اون کلیک راست گزینه delete انتخاب منظورم کادرگزینه های کادر شماره 3 بعد رجیستری روببندین سیستم ریستارت کنید.