PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه ویرایش یک افزونه اسکریپت فایرفاکس؟-مشکل ساده-

nima-sfa
11-07-2013, 14:56
سلام
ببخشید من تا حدودی مبتدی بحساب میام.پیشاپیش بگم که اگر محتوای تاپیک با موضوع تالار گفتگو هماهنگ نیست از ناظر انجمن تقاضا دارم که تاپک رو به قسمت مربوطه منتقل کنن
چون مبتدی هستم و نتونستم از بین واژه های تخصصی برنامه نویسی تاپیک این سوال رو پیدا کنم.اما بنظرم اومد باید مربوط به جاوا اسکریپت انلاین باشه:

خوب دوستان اما صورت مسئله رو ابتدا به صورت ساده بیان میکنم:

دوستان قبلا در سایت اصلی بازی تراویان میشد اسکریپتهای مدیریت خودکاری رو در فایرفاکس نصب کرد و با تنظیمشون میشد در سایت تراویان دات آی آر بازی کرد.
اما بعد از بسته شدن سایت اصلی، این اسکریپتها در سایت های جدیدی که بوجود اومدن کار نمیکنن
کسی راه حلی برای حل این مشل داره؟
اصلا ایا شما خودتون میتونین از این اسکریپتها در سایتهای تراویان جدید استفاده کنین؟یا اینکه این مشکل فقط برای منه و مشکل اجرا نشدن مربوط به کامپیوتر شخصی من میشه؟
مثلا ایا این اسکریپت در سایت های جدید در رایانه شخصی شما اجرا میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما توضیحات تفصیلی اشکال مورد نظرم:

دوستان برای بازی انلاین استراتژیک تراویان اسکریپتهای مدیریت خودکار زیادی توشته شده
ولی بعد از بستن سایت مادر و اصلی ،بجاش سایتهای فرعی با مدیریت شخصی زیادی بوجود اومدن.قبلا در سایت اصلی براحتی میشد اسکریپتهارو به فایرفاکس اضافه کرد و ازشون استفاده کرد اما گویا این اسکریپتها فقط در سایتهایی با الگوی اصلی کار میکنن(مثلا این الگو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*.travian*.*/*.php ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*.travian*.*/*.php) که این الگو سایت تراویان رو با دامنه های مختلفش در کشورهای مختلف شامل میشه)
ولی این اسکریپت ها برای وبسایتهای با ادرس جدید کار نمیکنن
نمیدونم علتش چیه اما برای سایتهای جدید دیگه اون اسکریپتها کار نمیکنن
این طور که من بنظرم رسیده برای رفع این مشکل باید در کد اصلی این اسکریپتها که در فایرفاکس قابل ویرایشه دست برد و اون رو برای ادرس سایتهای جدید هم تنظیم کرد

مثلا این اسکریپت قبلا در travian.ir (سایت مادری که بسته شد) استفاده میشد اما در این 2 سایت جدید که من میخوام ازشون استفاده کنم این اسکریپت کار نمیکنه:

آدرس اسکریپت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادرس سایتهای جدید:
warian.ir
taktravian.ir

دوستان من نیومدم اینجا تبلیغات کنم.به هیچ وجه. فقط میخوام مشکلم حل بشه و دارم اطلاعات لازم رو در اختیار دوستان قرار میدم

خوب دوستان الان سوال من اینه که چطوری میشه این اسکریپتهارو برای سایتهای جدید هم قابل تنظیم کرد؟

اصلا شاید مشکل از کامپیوتر خودم و امکاناتش باشه؟میشه راهنمایی کنید؟
ضمنا greasy monkey که پیش نیازش هست رو هم نصب کردم و فایرفاکسم هم ورژنش 22 هست.ضمنا این اسکریپتها نصب میشن و فعال هم هستن اما در سایتهای جدید تراویان کار نمیکنن

لطفا راهنماییم کنین
از شما دوستان عزیز پیشاپیش تشکر میکنم