PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای اموزش هایرن بون

salahisoft
11-07-2013, 04:39
سلام دوستان کسی اموزش کامل از سی دی Hiren's BootCD رو ندارره اگه توی سایت های خارجی هم بو لطفا لینکش رو بزارید ممنون

Arash4484
11-07-2013, 06:05
سلام، مجموعه ای از نرم افزارها و ابزارهای بسیار متعددیه که هر کدوم توضیحات مربوط به خودشون رو دارند...میتونید به سایت و راهنمای هرکدوم از برنامه ها مراجعه کنید و اطلاعات بگیرید.
در سایت خود هایرن هم مواردی به چشم میخوره ، مثل : Resetting Windows Password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salahisoft
12-07-2013, 00:56
سلام خسته نباشید اگه من میخواستم برم دنبال هرکدوم که در خواست کمک به این تاپیک نمیدادم در ضمن منظور من از اموزش کامل تحت عنوان tutrial aio hbcیا چیزی شبیه به این

در کل ممنون بابت پاسخت اگه لینکی پیداکردی برای ما هم بزار

Arash4484
12-07-2013, 01:14
خسته نباشید اگه من میخواستم برم دنبال هرکدوم که در خواست کمک به این تاپیک نمیدادم در ضمن منظور من از اموزش کامل تحت عنوان tutrial aio hbcیا چیزی شبیه به این
شما هم خسته نباشید
من هم عرض کردم به احتمال خیلی خیلی زیاد در نت چنین چیزی وجود نداره!
شاید به این خاطر که برنامه های روی هایرن چیز خیلی پیچیده ای نیست که به آموزش آنچنانی نیاز داشته باشه...
و همچنین به این علت که هایرن یک پکیج از نرم افزارهای بوت و سیستمی مستقله که در کنارهم بصورت بوت عرضه شده اند. پس راهنمای هرکدومشون جداست...

اگه لینکی پیداکردی برای ما هم بزار
OK

salahisoft
13-07-2013, 04:36
ممنون از شما بابت پاسخت