PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لب تاپ n5110

javid_7k
09-07-2013, 12:12
سلام من امسال کنکور داشتم زیاد با لب تاپ کار نمی کردم
الان روش بازی نصب کردم بازی میکنم چند بار وقتی که بازی می کردم خود به خود خاموش می شد جست وجو کردم گفتن شاید رو فن cpu خاک نشسته یکم نمیز کردم حل شد
ولی الان جدیدا وقتی عادی تو اینترنتم کامپیوتر خاموش میشه یه صفحه ابی میاد تو 2 3 ثانیه تا 100 پر میشه بعد اول صفحه سیاه میاد نوشته start windoes normaly و چندتا گزینه fix هم داره:n13:
زیاد این طوری نشده 2 3 بار این اتفاق افتاده می خواستم بدونم مشکل از کجاست؟
ممنون:n06:

Soroush-S
09-07-2013, 13:46
سلام من امسال کنکور داشتم زیاد با لب تاپ کار نمی کردم
الان روش بازی نصب کردم بازی میکنم چند بار وقتی که بازی می کردم خود به خود خاموش می شد جست وجو کردم گفتن شاید رو فن cpu خاک نشسته یکم نمیز کردم حل شد
ولی الان جدیدا وقتی عادی تو اینترنتم کامپیوتر خاموش میشه یه صفحه ابی میاد تو 2 3 ثانیه تا 100 پر میشه بعد اول صفحه سیاه میاد نوشته start windoes normaly و چندتا گزینه fix هم داره:n13:
زیاد این طوری نشده 2 3 بار این اتفاق افتاده می خواستم بدونم مشکل از کجاست؟
ممنون:n06:
این صفحه آبی که میگی واسه منم همینطوری بود . ویندوز عوض کردم حل شد.

javid_7k
11-07-2013, 11:04
مرسی داداش حل شد فقط کسی می دونه مشکل از کجا بود

biostar
12-07-2013, 21:50
مشکل از ویندوز بوده

احتمالا مشکل از bad pooling stack بوده

در هر صورت ویندوز هم خراب میشه !

manshadow
13-07-2013, 07:28
منم دقیقا همین طوری بود ویندوز که عوض کردم حل شد

gholam23
15-07-2013, 01:12
من دوساله این لپ تاپ دارم بازی های call of duty و battle fild کامل بازی کردم بدون مشکل ولی تازگیا وسط بازی خیلی داغ میکنه وخاموش میشه آیا کول پدجوابگو هست؟ راه دیگه ای برای خنک کردن لپ تاپ هست که خاموش نشه؟

javid_7k
16-07-2013, 11:15
من دوساله این لپ تاپ دارم بازی های call of duty و battle fild کامل بازی کردم بدون مشکل ولی تازگیا وسط بازی خیلی داغ میکنه وخاموش میشه آیا کول پدجوابگو هست؟ راه دیگه ای برای خنک کردن لپ تاپ هست که خاموش نشه؟
برای منم اینجوری شده بود اگه بلدی خودت باز کن لب تاپو فنشو تمیز کن 100% خاک گرفته
یا بده بیرون برات درست کنن
کول پد هم بگیر جواب میده