PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود شبانه با idm

hosseinonline8000
09-07-2013, 06:48
سلام من یک مشکلی با IDM دارم که هر کار میکنم درست نمیشه لطفا راهنمایی کنید :

من وقتی شبها برای دانلود شبانه مثلا 10 لینک را در صف زمانبندی قرار میدم تا صبح خودش دانلود بشه وقتی که لینک اول دانلودش تمام شد نمیره سراغ لینک بعدی و دانلود متوقف میشه ! فقط باید بطور دستی لینک بعدی را دانلود بزنی که خیلی اعصابم را خورد کرده لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ...

vivabarca
09-07-2013, 07:49
احتمالا بعد از قرار دادن لینک ها تو صف Queue رو استارت نمیزنید و مستقیم از خود IDM رزوم میکنید

hosseinonline8000
09-07-2013, 09:02
احتمالا بعد از قرار دادن لینک ها تو صف Queue رو استارت نمیزنید و مستقیم از خود IDM رزوم میکنید

بله همین کار را میکنم . مگر نباید خودش بره بعدی دیگه ؟

من لینک اول را رزیوم میکنم بعدش مگر نباید وقتی تموم شد بره سراغ بعدی ؟ وقتی لینک اولی داره دانلود میشه دکمه ی start queue غیر فعال میشه یعنی صف استارت شده دیگه

vxp
09-07-2013, 15:48
شما ای دی ام رو باز می کنیدروی + صفهاکلید می کنید کلیک راست می کنید و گزینه ایجاد صف جدید کلید میکنید روی تایید کلید می کنید روی بستن کلید می کنید هر نرم افزاری رو که می خواهید دانلود بشه اون رو روی اون صف می کشید روی صف کلید می کنید و اغاز دانلود را می زنید.
مگه برا شما فارسی نیست؟

vxp
09-07-2013, 15:51
روی view کلید می کنید و میرید روی luagluage روی farsi کلیک می کنید.
اگه مشکلی بود بگید تا مشکلتون رو حل کنم.

vivabarca
10-07-2013, 03:37
بله همین کار را میکنم . مگر نباید خودش بره بعدی دیگه ؟

من لینک اول را رزیوم میکنم بعدش مگر نباید وقتی تموم شد بره سراغ بعدی ؟ وقتی لینک اولی داره دانلود میشه دکمه ی start queue غیر فعال میشه یعنی صف استارت شده دیگه

نباید دانلود رو رزوم کنید چون حتی اگه تو صف هم باشه فقط خودش دانلود میشه. باید Queue رو استارت بزنید تا شروع به دانلود کنه لینک اول.