PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام فرمت فلش مموری (فوری )

bardia206
08-07-2013, 23:59
سلام دوستان امروز فلشم ( kingmax 16gb) رو زدم به یه کامپیوتری
پورت usb اش مشکلاتی داشت که باعث شد بعد از یکی دوبار ور رفتن با فلشم این پیغام بیاد
You must format disk before use
من هنوز فرمتش نکردم.آقا من اطلاعات رو فلشمو لازم دارم راهی هست بشه بدون فرمت بشه اطلاعتمو بدست بیارم یانه پیشنهاد شما چیه تو رو خدا منو دریابید ممنون میشم

parvin981
09-07-2013, 01:41
بله دوست عزیز امکان داره - تقریبا تمام نرم افزار های ریکاوری این کارو انجام میدن و بدون فرمت کردن میتونن اطلاعات فلش شمارو استخراج کنن
اگه محتوی فلش شما - عکس و فیلم باشه - بهترین برنامه کارت ریکاوری هست و اگه برنامه و یا اطلاعات دیگه باشه نرم افزار ( آر استدیو ) به خوبی از عهده این کار بر میاد
R-Studio
card reco
هر دوی این برنامه ها رو روی هین سایت دانلود کنید

EXTREME
09-07-2013, 13:31
سلام دوستان امروز فلشم ( kingmax 16gb) رو زدم به یه کامپیوتری
پورت usb اش مشکلاتی داشت که باعث شد بعد از یکی دوبار ور رفتن با فلشم این پیغام بیاد
You must format disk before use
من هنوز فرمتش نکردم.آقا من اطلاعات رو فلشمو لازم دارم راهی هست بشه بدون فرمت بشه اطلاعتمو بدست بیارم یانه پیشنهاد شما چیه تو رو خدا منو دریابید ممنون میشم

با نرم افزار easeuse data recovery در حالت compelet recovery اطلاعات فلش رو ریکاوری کنید بعد پارتیشن فلش رو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع که این به خاطر این است که فایل سیستم فلش raw شده است
علت بعدی این مشکل از ویروس و اثرات ویروس است که با یک اسکن ویروس مشکل حل میشه

bardia206
09-07-2013, 15:34
با نرم افزار easeuse data covery در حالت compelet recovery اطلاعات فلش رو ریکاوری کنید بعد پارتیشن فلش رو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع که این به خاطر این است که فایل سیستم فلش raw شده است
علت بعدی این مشکل از ویروس و اثرات ویروس است که با یک اسکن ویروس مشکل حل میشه

ممنون راهنماییت منظورتون از پارتیشن فلشو پاک کردن ،فرمت کردن فلشه یا چیزه دیگه ای است؟

EXTREME
09-07-2013, 17:23
ممنون راهنماییت منظورتون از پارتیشن فلشو پاک کردن ،فرمت کردن فلشه یا چیزه دیگه ای است؟

نه با یک نرم افزار مدیریت پارتیشن مثل paragon partion پارتیشن فلش رو دیلیت میکنید بعد تو disk managment ایجاد میکنید و فرمت سریع

یا میتونید برای فرمت فلش از نرم افزارهایی مثل Phison PS22xx Formatter v2.10.0.2 و HP USB Disk Storage Format Tool استفاده کنید

hitman66
18-01-2015, 13:21
نرم افزار HDD Low Level Format tools خیلی خوبه.