PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل : خاموش شدن Dell N5010 هنگام اتصال آداپتور به لپ تاپ ( بدون باطری )

AC_POP
08-07-2013, 02:32
سلام دوستان . امروز یه برنامه After Effect CS 5.5 نصب کردم خیر سرم یکم باهاش کار کنم زد ویندوزم رو فرا کُند کرد ! اصلا افتضاح شد اصلا هم درست نشد !!! بعد داشتم همینجوری کار میکردم با لپتاپ که دیدم یهو خاموش شد ! روشنش کردم 5 دقیقه بعد باز خاموش شد و . . .

آوردم باطریش رو انداختم روش دیدم درست شد ( تنها باطری ) . باطری + آداپتور هم موقعی که همزمان وصل میشدن درست کار میکنه . فقط موقعی که تنها آداپتور رو وصل میکنم بعد چند دقیقه که ویندوز بالا میاد خاموش میشه .

خواهش میکنم بهم کمک کنین . این تنها چیزیه که دارم !!!! :n03: ( کنسول هیچی ندارم و کامپیوترمم یه ذغالیه مسخره هست . . . :n03: )

چیکارش کنم من الان ؟

NorthBridge
08-07-2013, 08:23
مشخصات دقیق دستگاه؟
شات از task manager در موقع کند شدن؟

ضمناً ربط مستقیمی به برق و باتری نداره مگر اینکه روی برق و باتری تنظیمات متفاوتی برای power options اعمال کرده باشید

AC_POP
08-07-2013, 09:32
CPU : Core i5 - 430M
RAM : 4 GB
VGA : ATI 5650
Hard : 500

اون تنظیمات رو که دستکاری کردم ولی خیلی خیلی خیلی وقت پیش بوده و اگه قرار بود چیزی بشه همین مدت اتفاق میوفتاد نه همین دیروزکه افترافکت نصب کردم :n03: کل تنظیماتی هم که دستکاری کردم زیاد مهم و پیچیده نبوده ! فقط زدم وقتی آدپتور بهش وصله استند بای نشه یا نور صفحه کم نشه یا هایبرنیت نشه !

این مورد دوم رو نفهمیدم چی گفتین ! برم از Task Manager عکس بگیرم ؟
3-4 دقیقه اول رو فقط اونطوری آرومه و هنگ میکنه بعدش برمیگرده به حالت عادی مثل گذشته !!! ( افترافکت خدا بگم چیکارت نکنه !!!! :n15: )

AC_POP
08-07-2013, 09:36
خوب دیگه ! بسلامتی انگار داره معلوم میشه که مشکل از چیه !!!!

شارژر ( آداپتورم) دیگه کار نمیکنه !!!!!! یه چراغی سرش بود دیگه روشن نمیشه ، وقتی هم به لپ تاپ وصلش میکنم روشنش نمیکنه !:n04:

AC_POP
08-07-2013, 10:09
دوستان گارانتی اسپیناس ، شامل آداپتور هم میشه ؟ :n27:

amin1374
08-07-2013, 15:52
نه خیر اونا بدون گارانتی اند!