PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره ی انتخب رشته....لطفا راهنمایی کنید

ali.0
07-07-2013, 17:48
سلام...راستش من تازه عضو شدم و یک سوال دارم .من درسم خوبه و میخوام بدونم از نظر شما رشته ی تجربی با رشته های پزشکی,داروسازی یا ناوبری بهتره یا کامپیوتر با رشته های (IT), برنامه نویسی یا سخت افزار؟؟؟:n29:
و اینو هم میدونم که علم کامپیوتر جهانی هستش و همه جا دیگه هستش اما الان دیگه از هرکی میپرسی رشتت چیه می گه کامپیوتر وهمه دارن میرن همین رشته!!مرسی...حالا چند تا دیگه از پست هاهم در باره ی مهندسی پز​شکی و مهندسی it بوده. اگر هم میشه در مورد مهندسی پزشکی یکم برام اطلاعات بذارید...ممنون میشم.........

alavi71
07-07-2013, 21:05
سلام...راستش من تازه عضو شدم و یک سوال دارم .من درسم خوبه و میخوام بدونم از نظر شما رشته ی تجربی با رشته های پزشکی,داروسازی یا ناوبری بهتره یا کامپیوتر با رشته های (IT), برنامه نویسی یا سخت افزار؟؟؟:n29:
و اینو هم میدونم که علم کامپیوتر جهانی هستش و همه جا دیگه هستش اما الان دیگه از هرکی میپرسی رشتت چیه می گه کامپیوتر وهمه دارن میرن همین رشته!!مرسی...حالا چند تا دیگه از پست هاهم در باره ی مهندسی پز​شکی و مهندسی it بوده. اگر هم میشه در مورد مهندسی پزشکی یکم برام اطلاعات بذارید...ممنون میشم.........

سلام
لطف کنید تاپیک جداگانه ایجاد نکنید ...
اولین شرط علاقه هست ....
در بین رشته های بالا بدون شک بهترین و پر درامدترین اون رشتهای پزشکی هست که باز هم بر حسب علاقه باید انتخاب بشوند...
رشته دارو سازی و دندان در حال حاضر پرطرفدارت از پزشکی عمومی هست .بعلت بازار کار بیشتر و درامد نسبی بالاتر ...
سوالی باشه در خدمتم ...

ali.0
08-07-2013, 09:21
میشه در باره ی مهندسی پزشکی هم بگید؟

alavi71
08-07-2013, 12:21
میشه در باره ی مهندسی پزشکی هم بگید؟

مهندسی پزشکی در گروه ریاضی هست ....
دروس این رشته به کارایی و اجزای لوازم پزشکی هست ...
و تا حدودی به برخی دروس رشته برق شبیه هست ...

ali.0
08-07-2013, 14:55
مهندسی پزشکی در گروه ریاضی هست ....
دروس این رشته به کارایی و اجزای لوازم پزشکی هست ...
و تا حدودی به برخی دروس رشته برق شبیه هست ...

پس هیچ جور نمیشه از تجربی رفت؟

alavi71
08-07-2013, 21:30
پس هیچ جور نمیشه از تجربی رفت؟

چرا شما با داشتن مدرک پیش هر رشته ای که بخواهید میتونید شرکت کنید ...
شما میتونید ریاضی شرکت کنید برای این رشته ...