PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار و راهکار برای مدیریت اطلاعات (فیلم ، عکس ، فایلهای صوتی ، نرم افزار و ...)

kojima3d
07-07-2013, 12:53
با سلام به همه

همه ما روزانه با انبوهی از اطلاعات دست و پنجه نرم می کنبم (فیلم ، مستند ، سریال ، عکس ، فایلهای صوتی ، نرم افزار ، پی دی اف و...) که به دلیل کمبود فضای ذخیره سازی اونها رو بر روی دی وی دی ، هارد اکسترنال و... ذخیره می کنیم، و معمولا مشکلی که با اون مواجه میشیم اینه که نمی تونیم به طور کامل و در کمترین زمان به این اطلاعات نظم بدیم و اونها رو آرشیو کنیم تا به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشم.
این تاپیک رو راه انداختم تا اگر کسی در زمینه ی مدیریت اطلاعات بر روی کامپیوتر ،نرم افزار و یا راهکار مناسبی رو می شناسه لطف کرده و به دیگران معرفی بکنه.

kojima3d
07-07-2013, 13:04
اولین راهکاری که برای مدیریت دی وی دی ها و سی دی ها خودم اون رو به کار می گیریم استفاده از نرم افزار CD Catalog می باشد به طوری که موضوع بندی های مختلف مانند نرم افزار ، ویدئو و... در اون ایجاد کرده و محتوای اطلاعات دی وی دی ها و سی دی ها رو در زیر شاخه ی موضوع مورد نظر ذخیره کرده تا بعدا با استفاده از گزینه ی جستجو فایل مورد نظر خودم رو به راحتی از میان انبوهی دی وی دی پیدا کنم .
اما مشکلی که با این نرم افزار دارم سرعت پایین جستجو و اپدیت نشدن اون بعد 2008 می باشد ،اگر کسی نرم افزار مشابهی سراغ داره لطفا معرفی کنه:n16:

saxp
08-07-2013, 10:36
من فایلها رو داخل فولدر مخصوص به خودش میزارم بعد با Visual CD لیست میکنم قبلا هم با CD Catalog کار کردم اونم برنامه خوبیه ولی با Visual CD راحت ترم

kojima3d
09-07-2013, 17:07
کسی در این باره نظری نداره