PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه اپ دیت های ویندوز رو ذخیره کنیم

1376MAXIMUM
07-07-2013, 12:49
سلام من میخواهم ویندوز رو اپ دیت کنم ولی نمیدونم که چجوری فایل نصب اپ دیت ها رو ذخیره کنم که دفه بعد هم که ویندوز نصب کردم بتونم بدون دانلود اپ دیت ها ویندوز رو اپ دیت کنم

ashokrany
08-07-2013, 00:32
WSUS Offline Update 8.4 با اتصال به سرورهای آپدیت مایکروسافت ، تمامی به روزرسانی ها و پچ های جدید را شناسایی کرده و با دانلود نمودن آنها ، به شما کمک می کند تا هر آپدیت را تنها یک بار و برای همیشه دانلود نمایید و از اینکه پس از تعویض و یا نصب مجدد ویندوز می بایست دوباره تمامی آنها را با محدودیت های موجود دریافت کنید نگران نباشید . قابلیت دانلود آپدیت ها تنها به ویندوز های مایکروسافت محدود نگشته و شما با استفاده از آن خواهید توانست به روزرسانی های محصولات پرطرفدار دیگر این کمپانی که در قالب آفیس گنجانده شده اند را نیز به طور آفلاین دریافت کنید .
لینک دانلود برنامه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadi_4u
09-07-2013, 17:01
اپديتهاتون رو از درايو ويندوز در فولدر SoftwareDistribution كپي بگيريد و براي دفعه هاي بعدي دقيقا همونجا پيست كنيد و هنگام چك كردن اپديت قبل دانلود ميره به حالت نصب .
اگه تكي هم بخوايد نصب كنيد فايل ستاپشون داخلش هست در هر فولدر فولدري ديگه بنام update هست كه ميتونيد اقدام به نصب كنيد.
تو همه ور‍نهاي ويندوز جواب ميده

jafarian
09-07-2013, 22:10
بهترین راه برای جمع آوری آپدیت استفاده از WSUS Offline Update یا که برنامه AutoPatcher Updater این روش ذخیره کردن دستی آپدیت در بعضی مواقع جواب نمیده و اما روش استفاده از این دو تا برنامه

روش اول

استفاده از برنامه WSUS Offline Update که لینکش پایین قراردادم شما وقتی برنامه رو دانلود نصب کردین طبق شکل پایین عمل کنید تو قسمت 1 تیک گزینه ویندوز مورد نظر خودتون که میخواین آپدیتش جمع آوری کنید بزنید بعدشم در قسمت شماره 3 تیک گزینه های مورد نظر بزنید بعد تیک گزینه شماره 4 بزنید بعدم روی گزینه شماره 5 کلیک کنید یک پوشه یک قسمتی ازهارد بطور مثال روی دسکتاپ به اسم آپدیت درست کنید بعدم روی دکمه start کلیک کنید تا آپدیتها جمع آوری بشه بعد داخل همون پوشه ای که روی دسکتاپ درست کردین برین روی گزینه installupdate کلیک کنید یک کادر باز میشه میتونید ویندوز update کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

استفاده ازبرنامه AutoPatcher Updater هست به این صورت که این برنامه رو هم طبق شکل اجرا کنید طبق شماره 1 ویندوز خودتون انتخاب کنید طبق شماره 2 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم آپدیتهای ویندوز تو پوشه برنامه برای شماذخیره میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از این آپدیتهایی که به وسیله این دو تا برنامه گرفته روی هر سیستمی قادر به استفاده هستین.