PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک اپ کامل وین8 !!!!!

mohsent71
07-07-2013, 08:36
سلام دوستان من از وقتی با این بک اپ خود وین 8 کار کردم فهمیدم این فقط یک سری پوشه های خاص رو بک اپ میگیره یعنی وقتی ویندوزم رو عوض کردم و ری استور زدم فقط فیلم و اهنگ ها و یک سری شرتکاتهایی که روی دسکتاپ و پوشه فووریشن و پوشه های مالتی مدیا خود ویندوز بوده برمیگرده ولی من میخاستم که وقتی ری استور میزنم تمام درایور ها ونرم افزار های نصب شده برگرده که دوباره لازم به نصبشون نباشه اون فیلم و عکس ها که اگه ببریمشون روی یک درایو دیگه مشکل حله دیگه نیازی به بک اپ اونجوری نیست لطفا اگه کسی راه حلی برای بک اپ کرفتن اون طوری که گفتم رو داره بگه با تشکر

mohsent71
08-07-2013, 09:44
ایا کسی هست مرا یاری کند الان؟ هیچکی هیچ تجربه ای نداره حتی تو برگردوندن یک نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟

jafarian
10-07-2013, 15:26
شمابرای گرفتن بک آپ ببینید طبق سایت پایین پیش میرین که بصورت شکل مرحله به مرحله طریقه گرفتن بک آپ مشخص کرده بازگردانی بک آپ گرفته شده رو هم در قسمت Launching System Image Recovery مشخص کرده بصورت شکل:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن شما از حالت Refresh که مربوط به ویندوز 8 میشود هم میتونید استفاده کنید که در پست 59 توضیح دادم.

پست 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsent71
18-07-2013, 18:00
من ویندوز بلو نصب کردم یک مقدار با این فرق داره این روشه جواب نمیده راه دیگه ای بگید لطفا

mohsent71
21-08-2013, 21:36
اقا من این ویندوزی که مایکروسافت گذاشته برای تست رو نصب کردم با اون 8 لو رفته فرق داره این راهی که دوست عزیز گفته نمیشه کسی تو این وین تجربه داره؟؟؟؟؟؟

pouyapouya2012
28-08-2013, 13:49
تو همین سایت عبارت زیر رو سرچ کن
Learn.Symantec.Norton.Ghost

بعدش یه راهنمای PDF حدودmg 1.24 رو باید دانلود کنی که به فارسی توضیحات کاملی داده..
مخصوص همین کاره ...
ببین رو ویندوزت کار میکنه یا نه