PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Htc One , iPhone 5 , Lg

TommyT
07-07-2013, 04:25
سلام دوستان :

من شدیدا بین این 3 تا گوشی گیر کردم

نمیدونم کدومو بگیرم ... از یه طرف کارایی راحت و استفاه از ایمیل و اینا برام خیلی مهمه که شنیدم Ios یه سری چیزارو نمیتونی باهاش کار کنی یا باید مثلا برای بلوتوثش بدی برات درست کنن و اینا

از یه طرف اچ تی سی وان خیلی خوشم اومده اما مثل اینکه دوربین خیلی تاپی نداره

الچی سری جی هم که حدودا 1.600 پولشه چیز خوبیه

بین این 3 تا کدوم رو و چرا ؟ لطفا تعصبی غضاوت نکنید بگید مثلا فقط iPhone 5

شدیدا به همفکریتون نیاز دارم

TommyT
07-07-2013, 05:13
البته مهمترین چیزها برام زیبایی ( که به ترتیب برام اچ تی سی - آیفون - الجیه ) گوشی قدرتمند که به ترتیب بنچ مارکشون ال جی و اچ تیسی تو یه سطحه بعد از اون آی فونه

دوربین خوب ... باتری خوب که زود شارج تموم نکنه !!!

HamiD-Xfors
07-07-2013, 13:55
iPhone 5 :n16:

maziarzar
08-07-2013, 05:58
اچ تی سی وان هم درسته دوربینش4هست اما التراپیکسل هست که کیفیت خوبی داره میتونید برید سایت جی اس ام آرنا برید ونمونه عکساشو بگیرید
بین این سه
1-آیفون5
هردو سیستم عامل جوابگوی نیاز شما هستند.. اما کلاس کاری و تجربه کار با ای او اس یه چیز دیگس... از طرفی کمی کار با آندروید راحتتره
آیفون :از اول باید جلیبریک بشه +بلوتوث هم یا با برنامه درست میشه یا باید یه هزینه بپردازید براتون فعال کنن..ولی در عوض بازی ونرم افزار های بهتر وبیشتری داره ولگ وکندی توش احساس نمیکنید
درضمن اگه اندروید میخواید هم بهترین اندروید اس4 هست

Facon_Archi
08-07-2013, 09:05
از یه طرف کارایی راحت و استفاه از ایمیل و اینا برام خیلی مهمه
خب وقتی این رو میگی یعنی ios!
شک نکن و برو iphone 5 بگیر
فوایدش انقدر زیاد هست که بلوتوث و.. به چشم نیاد!

ol.mansoor
08-07-2013, 13:56
one , galaxy 4 بدون شک

h!tman
11-07-2013, 00:44
خب وقتی این رو میگی یعنی ios!
شک نکن و برو iphone 5 بگیر
فوایدش انقدر زیاد هست که بلوتوث و.. به چشم نیاد!
این که دلیل نشد،اپلیکیشن جیمیل اندروید فوق العادس،نوتیفیکیشن فوق العاده اندروید، توی پیام رسانی ها کلا اندروید یک سرو گردن بالاتره
کارایی راحت هم قبول ندارم. یادگیری آی او اس شاید یک روز طول بکشه و اندروید یک هفته .
فقط آی او اس الان روون تره از اندروید. در عوض اندروید دست کاربر رو برای شخصی سازی کاملا باز میزاره . چیزی که توی آی او اس معنی نداره
در ضمن دو ماه دیگه آیفون 5اس معرفی میشه و خرید 5 منطقی نیست

maziarzar
11-07-2013, 23:22
هیچ فرقی نداره
این حرفو زمانیم که میخواست ایفون5 بیاد سر 4اس میزدن بلاخره هر دفعه یه امکانات سخت افزاری به گوشی اضافه میشه که تو ای او اس جدید فقط کارایی داره
جیمیل که صد در صد چون اندروید برای گوگله شکی نیست
اما در کل نرم افزار های ای اواس بهتر از اندروید هست

Facon_Archi
12-07-2013, 10:15
این که دلیل نشد،اپلیکیشن جیمیل اندروید فوق العادس،نوتیفیکیشن فوق العاده اندروید، توی پیام رسانی ها کلا اندروید یک سرو گردن بالاتره
کارایی راحت هم قبول ندارم. یادگیری آی او اس شاید یک روز طول بکشه و اندروید یک هفته .
فقط آی او اس الان روون تره از اندروید. در عوض اندروید دست کاربر رو برای شخصی سازی کاملا باز میزاره . چیزی که توی آی او اس معنی نداره
در ضمن دو ماه دیگه آیفون 5اس معرفی میشه و خرید 5 منطقی نیست

شما معلومه از طرفدارای پروپاقرص ِ اندروید هستید:n09:
حتما همینطوریه که شما میگید...:n02:
تا معرفی بشه بیاد توی ایران قیمتش به حد معقولی برسه خودش تا معرفی آیفون بعدی طول میکشه!
پس بهتره اگه میخوان بخرن ۵ رو مردد نباشن!

h!tman
12-07-2013, 10:27
شما معلومه از طرفدارای پروپاقرص ِ اندروید هستید:n09:
حتما همینطوریه که شما میگید...:n02:
تا معرفی بشه بیاد توی ایران قیمتش به حد معقولی برسه خودش تا معرفی آیفون بعدی طول میکشه!
پس بهتره اگه میخوان بخرن ۵ رو مردد نباشن!
خیر عزیز. دیروز یک لومیا 520 خریدم. دو هفته پیش هم آیتاچ
اصلا هم برام مهم نیست.ولی چیزی که خودم به عینه دارم میبینم. اینه که اندروید از 4 به بعد ، 10-12قذمی از آی او اس جلوتره
خفن ترین چیزی که تو او اس 7 معرفی کردن پارالاکس بود که من نرم افزارش یک ساله رو Xperia Tام هست.
کلا الان فقط بحث اعتماد مشتری باعث فروش بالای آیفونه. چون دیوایس هاش واقعا خوبن و ساپورت خوبی داره. اما امکانات؟ از اندروید عقب تره.
من به شخصه عاشق آیپاد تاچمم. ولی باعث نمیشه نقص های آی او اس رو نبینم
----
قیمت آیفونم تو ایران یک ماهه تثبیت میشه

Iloveu-ALL
12-07-2013, 15:51
خیر عزیز. دیروز یک لومیا 520 خریدم. دو هفته پیش هم آیتاچ
اصلا هم برام مهم نیست.ولی چیزی که خودم به عینه دارم میبینم. اینه که اندروید از 4 به بعد ، 10-12قذمی از آی او اس جلوتره
خفن ترین چیزی که تو او اس 7 معرفی کردن پارالاکس بود که من نرم افزارش یک ساله رو Xperia Tام هست.
کلا الان فقط بحث اعتماد مشتری باعث فروش بالای آیفونه. چون دیوایس هاش واقعا خوبن و ساپورت خوبی داره. اما امکانات؟ از اندروید عقب تره.
من به شخصه عاشق آیپاد تاچمم. ولی باعث نمیشه نقص های آی او اس رو نبینم
----
قیمت آیفونم تو ایران یک ماهه تثبیت میشه

امنیت iOS خیلی بیشتره. برا اندروید خیلی ویروس وجود داره.
گوشی های اندروید یه بدی دارن اینه که فقط بدرد 1سال فقط میخورن. شاید هم اینطوری نباشن بعضی هاشون. گوشی های iOS هم برا 2سال!

h!tman
12-07-2013, 22:04
من به شخصه هیچ مشکلی با اندروید ندارم. از سورس مطمئن دانلود میکنم .
در ضمن ، بد افزار ها برای اندروید بیشتره ، برای آی او اس مخرب تر، لینکش هم ندارم ولی یک سرچ بزنید پیدا میشه.
کلا به دلیل رشد بی نهایت سریع تکنولوژی،گوشیتون ممکنه یک ماه دیگه پرچمدار نباشه
مهم اینه که کارتون رو راه بندازه
الان من Xperia T رو رد نمیکنم بره چون کار راه اندازه.

Iloveu-ALL
12-07-2013, 22:12
گوشی اندرویدی داریم که 2 یا 3 سال برات بمونه؟ چون اکثرشون بدرد یک سال میخورن فقط!

h!tman
12-07-2013, 22:29
موندن از چه نظر؟ من Galaxy S player رو هنوز دارم که همزمان با Gaalaxy S عرضه شده .
روش جلی بین هم پورت شده،ولی این که آیا دلیل این که عوضش کنم موندگاریشه ،خیر . دلیل این که دیوایس بعدی رو خریدم،تجربه صفحه و دوربین بهتر و قابلیت های بیشتر بوده.

maziarzar
14-07-2013, 00:26
اس4 از لحاظ سخت افزاری چند سال جواب گو هست
آیفون5 هم همین طور

NOR-1
14-07-2013, 00:52
من که با همه گوشی ها کار کردم میگم iphone 5 با تعصب هم نمیگم اصن iphone 4 نه 3GS نه به کلاسه نه به قیمت واسه راحتی استفاده همینطور ساپورت خوب نرم افزاریه میگم
هرکی iphone داشته باشه با اندروید بیشتر از 1 ساعت کار کرده باشه اعصابش داغون میشه (من شخصاً اینطوری ام)
البته هر گوشی معایبی هم داره اما معایب ایفون نسبت به بقیه کمتره
یه جوری میگن کیفتش به مثلا S4 نمیرسه انگار میخوان هر دو تارو تو جیبشون داشته باشن همزمان هم استفاده کنن یا مثلا طرف مقابل اون گوشی رو داشته باشه سریع از جیبشون در بیارن مقایسه کنن که طرف مثلاً ضایع شه
والللا : )))))))))
البته من یه جا دیگه هم گفتم به جز nexus و htc one رابط کاربری دیگه ایی رو قبول ندارم

supermax15
15-07-2013, 22:48
htc one فوق العادست

TommyT
16-07-2013, 06:34
ممنون :

خوب من خیلیییی تحقیق کردم ... کلا سامسونگ که هیچی من اصلا از این گوشی و برند سامسونگ توی موبایل خوشم نمیاد ... بین ال جی و اچ تی سی و آیفون تحقیقات زیادی کردم چون گوشی باز نیستم که بگیرم 2 هفته بعد بفروشم

و گوشی که میگیرمو نگه میدارام ... ال جی خیلی خوب بود اما فیلمای یوتوبشو دیدم اصلا خوشم نیومد ... استایلش اصلا ارضام نکرد ... اچ تی سی وان خیلی خوشگله اما یه کم زیادی بزرگه و شنیدم باتری زود خالی میکنه که این خیلی مهمه

همیه گوشیایی که داشتم باتری زود خالی میکردن رو مخم بودن ... اما در باره آی او اس شنیدم که مثلا کار کردن با ایمیلو اینا باید یه سری چیزا انجام بشه اکانت ساخته شه برای دانلود برنامه هاش باید اپل اکانت داشته باشید و غیره

سره این موضوع یه کم عقب نشستم ... بعد اینستال برنامه های آی او اس راحته ؟ یا سخته ؟ بهترین و خوشگل ترین گوشی که به دلم نشست پدفن 2 ایسوس بود که همه چیش دیوونم کرد فوق العاده خوشگله دقیقا اون چیزیه که میخوام

اما شنیدم داک تبلت ضعیفه و قیمتشم خیلی بالاس ... پد فن بدون داک تبلت داریم ؟

MOHAMMAD2010
16-07-2013, 12:18
گوشی اندرویدی داریم که 2 یا 3 سال برات بمونه؟ چون اکثرشون بدرد یک سال میخورن فقط!

گوشی های خود گوگل ( نکسوس ها ) کاملا 2-3 سال جوابگو هستن

NOR-1
16-07-2013, 14:18
کار با ای او اس خیلی راحته فقط کافیه 1 ساعت کار کنی همه چیزشو یاد میگیری از اکانت اپل هم خیالت راحت نصب برنامه هم خیلی راحته کلا کیفیت کار با ای او اس یه چیز دیگست
مشکل بلوتوث هم با جیلبریک حل میشه