PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درمورد هارد اکسترنال

hamedhhpp
06-07-2013, 12:35
سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتم من می خوام بدونم تفاوت بین expention و mypassport و back up va element va free agent با هم چی هست؟لطفا اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه.

ata.royalfalcon
06-07-2013, 15:03
سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتم من می خوام بدونم تفاوت بین expention و mypassport و back up va element va free agent با هم چی هست؟لطفا اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه.

سلام .

هاردهاي اكسترنال سري FreeAgent قديمي هستند و حتي اگر هم در بازار پيدا بشوند خريدشو توصيه نميكنم .

مهمترين تفاوت بين هارد اكسترنال my passport و Elements اين هست كه مدل اول داراي قابليت hardware encryption هست به اضافه اينكه داراي نرم افزارهاي مديريت هارد و بكاپ گيري هست در صورتي كه مدل دوم فاقد چنين امكاناتي هست . فكر نميكنم تفاوت زيادي در پرفورمنس بين ايندو وجود داشته باشه .

مهمترين تفاوت بين هارد اكسترنال Seagate Backup plus و Expansion در شكل و ظاهر و نرم افزارها هست (مدل دوم نرم افزاري ندارد) . همانطوريكه در مورد my passport و Elements گفتم فكر نميكنم تفاوتي در پرفورمنس ايندو وجود داشته باشه .

در كل اگر تفاوت قيمت براي شما مهم نيست توصيه ميشه حتماً my passport يا Backup plus را بخريد .