PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی برای برنامه نویسی

fika_fa
06-07-2013, 12:18
سلام دوستان
من برنامه نویسی آندروئید انجام می دم و گوشی ای می خوام که وقتی به طور مرتب برنامه هایی که خودم نوشتم رو روش تست می کنم دوام بیاره. از طرفی حتما باید ژیروسکوپ هم داشته باشه و اگه NFC هم داشته باشه که دیگه عالیه. بودجه هم تا 1 میلیون مشکلی نیست.
خودم سرچ زدم Galaxy s II plus و Xperia V رو پیدا کردم. ولی اکسپریا وی ضد آبه که خیلی نیاز ندارم یعنی ترجیح می دم پولم رو واسه Cpu و رم و دوربین بدم. دوربین اکسپریا وی 13 هست اما نمی دونم واقعیه یا نه یعنی می ترسم 8 گلکسی بهتر باشه. زیبایی گوشی هم مدنظرمه. از طرفی اهل عوض کردن گوشی نیستم یه چیزی می خوام که مادام العمر باشه و خراب نشه
ممنون می شم راهنمایی بفرمائید

ol.mansoor
06-07-2013, 12:44
mo
سلام دوستان
من برنامه نویسی آندروئید انجام می دم و گوشی ای می خوام که وقتی به طور مرتب برنامه هایی که خودم نوشتم رو روش تست می کنم دوام بیاره. از طرفی حتما باید ژیروسکوپ هم داشته باشه و اگه NFC هم داشته باشه که دیگه عالیه. بودجه هم تا 1 میلیون مشکلی نیست.
خودم سرچ زدم Galaxy s II plus و Xperia V رو پیدا کردم. ولی اکسپریا وی ضد آبه که خیلی نیاز ندارم یعنی ترجیح می دم پولم رو واسه Cpu و رم و دوربین بدم. دوربین اکسپریا وی 13 هست اما نمی دونم واقعیه یا نه یعنی می ترسم 8 گلکسی بهتر باشه. زیبایی گوشی هم مدنظرمه. از طرفی اهل عوض کردن گوشی نیستم یه چیزی می خوام که مادام العمر باشه و خراب نشه
ممنون می شم راهنمایی بفرمائید

نمیدونم چه نوع برنامه هایی مد نظرتون هست ولی همین plus که گفتید و i9082 سامسونگ به نظرم انتخاب های خوبی براتون میتونه باشه ، تبلت ها هم شاید براتون مناسب تر باشه مثلا تبلت galaxy tab 2.0 p3100

tttvvvaaa
06-07-2013, 13:43
به نظر من اگر 100 تومن بیشتر هزینه کنید و اکسپریا sp بگیرید خیلی عالیه.میشه گفت بهترین بنچماکر رو در بین دو هسته ای ها داره و برای اجرای برنامه های سنگین هیچ مشکلی نداره.ژیروسکوپ و ان اف سی هم داره.صفحه اش هم 4.6 اینچه که خیلی مناسبه

maziarzar
07-07-2013, 03:28
بهترین گزینه خرید اچ تی سی وان اس هست
در حد 4هسته ای ها عمل کرده

ااما اگه 100 تومن بیشتر کنید
اکسپریا اس پی که به مراتب قوی تره