PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وایرلس مودم

ciity_night
05-07-2013, 01:12
سلام دوستان
من به تازگی یک مودم تی پیلینک وایرلسی خریدم. سرعت نت من 512 کیلوبیت. می خواستم بدونم میشه من واسه وایرلسم یک مقدار مشخص سرعت تعیین کنم
مثلا فقط از طریق وایرلس بشه از 56 کیلوبیت از سرعت اینترنتم استفاده بشه. لطفا راهنمایی کنید

EXTREME
05-07-2013, 08:33
سلام دوستان
من به تازگی یک مودم تی پیلینک وایرلسی خریدم. سرعت نت من 512 کیلوبیت. می خواستم بدونم میشه من واسه وایرلسم یک مقدار مشخص سرعت تعیین کنم
مثلا فقط از طریق وایرلس بشه از 56 کیلوبیت از سرعت اینترنتم استفاده بشه. لطفا راهنمایی کنید

برای دانلود میتونید با idm این سرعت رو تنظیم کنید ولی از تو وایرلس تنها فقط میشه استاندارد رو تغییر داد مثلا اگر سری g دارین بزارین رو b که ترنسفر ریت پایین تری داره و سرعت کمتر میشه از mbps 54 به 10 mbps

ciity_night
05-07-2013, 18:33
ممنون دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که چطوری استاندارد رو تغییر بدم . مدل مودم من tplink TD-W8951ND هست.
بازم ممنون

EXTREME
05-07-2013, 21:29
ممنون دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که چطوری استاندارد رو تغییر بدم . مدل مودم من tplink TD-W8951ND هست.
بازم ممنون

تو تنظیمات پنل مودم برید تو تنظیمات وایرلس معلومه

ciity_night
07-07-2013, 18:45
اوکی شد. ی سوال دیگه ام داشتم. خواستم بدونم میشه کاری کرد که فقط یک یوزر به وایرلس کانکت بشه. مثلا وقیتی یکی وصل شده نفر دوم نتونه و باید صبر کنه تا نفر اول دیسکانکت بشه بعد اون بتونه کانتکت بشه

EXTREME
07-07-2013, 22:13
اوکی شد. ی سوال دیگه ام داشتم. خواستم بدونم میشه کاری کرد که فقط یک یوزر به وایرلس کانکت بشه. مثلا وقیتی یکی وصل شده نفر دوم نتونه و باید صبر کنه تا نفر اول دیسکانکت بشه بعد اون بتونه کانتکت بشه

بله باید مودم رو بریج کانفیگ کنید بعد برای اون دیوایس یک کانکشن درست کنید تا وقتی اون کانکت هست کسی دیگر نمیتونه کانکت بشه مگر اینکه کانکشن اصلی شیر بشه که بقیه همزمان کانکت بشن

ciity_night
12-07-2013, 10:53
میشه لطفا به زبان ساده تر توضیح بدید که باید چیکار کنم

EXTREME
12-07-2013, 13:18
میشه لطفا به زبان ساده تر توضیح بدید که باید چیکار کنم

کدوم قسمتشو نفهمیدید؟

ciity_night
12-07-2013, 23:15
کلا ممنون میشم نوضیح قدم به قدم بدید که باید چیکار کنم

EXTREME
13-07-2013, 11:16
کلا ممنون میشم نوضیح قدم به قدم بدید که باید چیکار کنم

شما وارد تنظیمات پنل مودم شدین اون قسمتی که pppoe مودم رو ست میکنید بزارین bridge همون connection mode
connectin type هم باشه bridge llc بعد تو مراحل بعدی vpi , vci رو وارد میکنید و بقش هم معلومه

توی ویندوز برای خودتون یک کانکشن pppoe باید بسازید که یوزر و پسورد رو وارد کنید
وقتی با لپ تاب به مودم وصل شین باید کانکشن رو که تو لپ تاب ساختین کانکت کنین وقتی اونجا کانکت شین کسی نمیتونه با اون کانکشن کانکت بشه مگر اینکه کانکشن شیر بشه