PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی هرکی ویندوز 8 تاحالا استفاده کرده شرکت کنه

sasan7khat
04-07-2013, 23:53
لطفا هرکی تاحالا از ویندوز 8 استفاده کرده نظر بده چه مثبت چه منفی
لطفا بگین چه نسخه هایی نصب کردین و کدوم بهترین بوده اگه دوست داشتین شرکت نرم افزاری که ازش ویندوز 8 ازش خریدین هم بگین
عمده ترین مشکلاتتون چی بود ؟
چند درصد نرام افزاری مورد دلخواه شما باهاش هماهنگن ؟ و .................

ashokrany
05-07-2013, 13:30
من از نسخه ی professional X64 استفاده کردم، خوب بود و نصبتا سرعتش از بقیه ی نسخه ها بیشتره، البته بستگی به config سیستممتون داره.

mohsent71
05-07-2013, 19:41
من جدیدا نسخه 8.1 یا همون بلو رو که برای تست و نظر سنجی گذاشته مایروسافت رو دانلود و نصب کردم عالیه قبلش 8 پرو 64 داشتم خوب بود و قبل ترش وین8 اولی رو داشتم خیلی داغون بود ولی به جرات میگم از نظر ظاهر و امکانات و سرعت بوت و نصب و بالا اومدن وین بلو حرف اول رو میزنه البته یک چیز مسخره اینکه اسم مای کامپیوتر رو کردن مای پی سی!!!!! جالب نبود بغیر از این عالیه

amir.7
05-07-2013, 23:23
سلام

از نسخه آلفا این ویندوز تا بلو رو استفاده کردم و در کل این ویندوز نسبت به نسخه های قبلی سبکتر و بهتر شده اما یه عیب بزرگ داره

و همین عیب باعث برتری بی چون و چرای ویندوز 7 نسبت به ویندوز 8 هستش و اون محدودیت اعمال شده در شخصی سازی این ویندوزه

و تا مایکروسافت این مشکل رو برطرف نکنه نمیتونه موفقیتی رو که در ارائه ویندوز 7 کسب کرد رو تکرار کنه

razoramona
06-07-2013, 00:30
pro 64 دارم...به مراتب بیشتر از 7 ازش راضی هستم
سرعتش واقعا خیره کننده س، تقریبا توی 27 ثانیه بوت میشه سیستمم در حالی که همین سیستم توی 7 بیشتر از 1 دقیقه طول میداد
توی خاموش شدن هم همینطور، گاهی فکر میکنم داره اسلیپ میشه و برای روشن شدن داره از هایبرنیت در میاد!
به نبودن تکمه ی استارت هم شدیدا عادت کردم! الان به نظرم استارت یه چیز بی خود اضافه ای هست تو 7 :D
به مراتب کمتر از 7 هنگ میکنه و تنها میتونم بگم که پرفورمنس گرافیک توی 7 قوی تره، حتی توی خود بنچمارک ویندوز از هر قطعه ام به جز هارد 1/10 کم شد
شمای گرافیکی هم که واقعا 8 با متروی جذابش خیلی خوبه ولی حد اقل برای من زیاد کارایی نداشت، همون دستاپ رو عشق است :)
مشکل دیگه ی 8 هم netframework 3.5 بود که خوشبختانه با خود دیسک ویندوز در عرض چند دقیقه حل شد
و البته مورد های کوچولو و جزئی که البته آنچنان مسوله ساز نیستن و نباید ایراد زیادی دونست...مثل سر راست نبودن دکمه ی پاور
در کل به نظرم باید 7 رو فراموش کرد :)