PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر شما بودید : رزیدنت اویل

sonixax
04-07-2013, 02:36
با سلام به همگی ،
با اجازه دوستان و مدیران و گردانندگان و ناظران و پدر و مادر و بزرگترها ... :دی تصمیم گرفت یک سری مجموعه تاپیک راه بندازم که این اولیش هست .
داستان از این قراره که :

فرض کنید از طرف کمپانی سازنده مجموعه رزیدنت اویل یعنی کپکام شما به عنوان کارگردان و پرودیوسر و خلاصه همه کاره سری جدید بازی انتخاب شدید - حالا که شما قراره بازی رو بسازید چه چیزهایی رو در بازی رعایت میکردید و چه جور بازی میساختید .

خوب دوستان این گوی و این میدان :n16:

*Forgotten*
04-07-2013, 07:46
من که صد در صد مسیر رزیدنت اویل 3 رو در پیش میگرفتم و یکی از معدود بازی هایی هست که من بارها بازیش میکردم یه جورایی برام تکرای نبود یادش ببخیر و گرامی

من تا حالا هنوز بعد رزیدنت اویل 4 جرات نکردم برم سراغ 5 و شمارهای بعدیش
رزیدنت اویل 5 رو (دوبله فارسی) خریدم چند سال پیش ولی همون اول بازی بوسیدم گذاشتم کنار :n09:

l3izar
04-07-2013, 21:13
کلا باسها و موجودات بازی رو تغییر میدم براشون شاخ و دم میزارم بازی در تهران و اصفهان و بخشی از کویر لوت اتفاق میافته:n02:
شخصیت اصلی بازی رو کلا عوض میکنم و همچنین برای اون خانومِ حجاب اسلامی قرار میدم:n01:

A.M.D.D.E.V.I.L
04-07-2013, 21:26
من صد در صد شخصیت های بازی رو راحت تر میکنم و بهشون بیشتر از این احساسات میدم روابط عاطفی بین 2 شخصیت یک تیم خیلی میتونه تو روند بازی تاثیر بذاره
لباس های بیشتری در اختیار بازی کن قرار میدم که مثلا وقتی یک بار تمام کرد بار دوم مثلا با لباس متفاوت بازی کنه اگه میخواد
مرد های بازی رو جذاب تر میکنم و با معیار های جهانی خوشتیپ و خوش صحبت بودن وفقشون میدم
زن های بازی رو جذاب تر میکنم و لباس های داغ تری واسشون طراحی میکنم
در مورد اسلحه های بازی محدودیت رو بر میدارم به طوری که نا محدود اسلحه بشه که حمل کنی
اسلحه های نظامی بیشتری وارد بازی میکنم از کال آف دیوتی سیستم و دینامیک اسلحه رو وارد میکنم به بازیم
موتور بازی رو واقعی تر و قوانین فیزیک نیوتون رو بیشتر رعایت میکنم
زامبی ها صد در صد باید چندش آور و ترسناک و غیر منتظره باشن
مراحل معمایی رو با موسیقی معمایی همراه میکنم برای ایجاد حس غرق شدن در بازی بیشتر و یهو زامبی میذارم وسط میدون
روند بازی و موضوعش رو هم میدم یه نویسنده ی ماهر بنویسه نه یه فوق لیسانس کامپیوتر

MAHY@R
05-07-2013, 12:15
همون سبک و سیاقی که رزیدنت اویل 1 تا 3 داشتند مخصوصا تو نسخه 3 که هیجان به اوج خودش رسیده بود حتی گرافیکش هم به نظر من نباید تغییر کنه.

Layken
06-07-2013, 22:45
یادمه وقتی داشتم اویل 6 بازی می کردم یک لوکیشن بود که یک حیاط کوچیک بود و گوشش راه پیدا می کرد به پله ها و اونجا که رسیدیم نمای بازی دقیقا شد ایزومتریک و دوربین رفت دور تر و نما شد همونی که یک اویل کلاسیک داشت چند دقیقه ای اونجا موندم و دقیقا به همین قضیه فکر کردم که اگه نما در اون حالت باقی میموند و کل بازی اون طوری بود نتیجه چی میشد

فکر کردم و لوکیشن هارو ایجاد کردم و به نکات مثبتی رسیدم که باعث میشد به یک اویل کلاسیک با تمی تازه ، گرافیکی پویا برسم اما همون لحظه فکر ایجاد تغییر در دوربین بازی به ذهنم خططور کرد دقیقا مثل بازی fall out 3 اما این بار نه از اول شخص به سوم شخص بلکه از ایزومتریک به نمای پشت دوربین
به نظرم کار سختی میشد و کلا گیم پلی رو تغییر میداد بنابراین همون جا در نطفه ایده نابود شد.
نمای ایزومتریک اگه باقی بمونه از یکی از نکته هایی که بهش صدمه وارد میکنه منتقدها هستن که حتما به اون نما ایراد خواهند گرفت.

فعلا تا اینجا بس باشه در ادامه هم هستن نکاتی بسیار زیاد : دی

Dark Soul
07-07-2013, 09:49
کپکام حسابی داغون کرده اصل بازی را برای همین کار سختی پیش رو هست هر چند به دید یه نسخه انحرافی RE5 و RE6 بازیهای قشنگی بودن.
-من اول راه فیلمو پیش می گرفتم یعنی الوده شدن کل دنیا ، اینجوری کلی شخصیت و لوکیشن داریم برای نسخه های اینده.
-با کارکترهای قدیمی خداحافظی می کردم و از کارکترهای بی تجربه (انسانهای معمولی )استفاده می کردم توی هر نسخه.
-مسلما ادامه دادن راه اویل 3 مثل نحوه پیشروی و وجود معماهای سخت.
-توی نسخه 3 از جمله چیزهایی که خیلی جالب بود ساختن فشنگ و داروی مورد نظر به دلخواه و وجود اتاق های سیو بود.
====
سناریو لیون مخصوصا راه کلیسا و اونجایی که برای مدت کوتاهی تنها میشدیم نشونم داد هنوزم میشه از زامبی و لوکیشنهای خوفناک ترسید.