PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Permissions

MyEvil2011
03-07-2013, 13:38
با سلام و خسته نباسید خدمت همه ی مهندسین... :n28:آقا تو رو خدا کمکم کنید که بدجور بیچاره شدم.... من تا دیروز ویندوز 7 روی لپ تاپم نصب بود میخواستم قرض بدم به یکی از دوستام مجبور شدم توی قسمت Security و سپس Permissions ها یک کم یسخکاری کنم... یک User دیگه براش ساخته بودم اون رو محدود کردم به حساب!!! ولی دیگه حتی با کاربر Admin هم که میرفتم یعنی User خودم، دیگه نتونستم به پوشه ها و فایل هام دسترسی پیدا کنم و نمیزاره که واردشون بشم.....گفتم اگر ویندوز رو عوض کنم شاید مشکل حل بشه و الآن ویندوز 8 رو نصب کردم ولی بازهم اجازه نمیده....تو رو خدا کمکم کنید چیکار کنم به حالت اول برگرده؟!من این کاریقسمت ها رو دستکاری کرده بودم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MyEvil2011
07-07-2013, 13:17
آقا یعنی هیچکی نیست بتونه ما رو کمک کنه اینجا؟! بابا دمتون گرم خوبه این همه مهندس و... ریخته اینجا ها!!
تو رو خدا کمک کنید... :n28:

mohsent71
08-07-2013, 09:42
دوستان این مشکل منم هست لطفا اگه کوچک ترین اطلاعاتی دارین بگین روزنه امیدیه واسه خودش

Dew Drop
08-07-2013, 20:03
سلام
فایل زیر رو دانلود و اجرا کنیدTake ownershop به کلیک راست اضافه میشه,
بعد روفایلتون کلیک راست کنید و Take ownership رو بزنید ببینید مشکلتون حل میشه؟!

MyEvil2011
09-07-2013, 11:22
ببین دادا من هفت هشت تا پوشه داخل یک پوشه بنام My Particular Package دارم که فایل هام بطور دسته بندی شده داخل این پوشه ها قرار گرفته...
داخل پوشه ی My Particular Package که میشم که مشکلی نیست ولی وقتی میخوام داخل هر یک از اون پوشه های دیگه بشم پیغام:
You Don't Currently Have Permissions To Access This Folder
رو میده و میگه به Security Tab برین / من رو اون پوشه که اجازه وارد شدن به اون رو ندارم کلیک راست میکنم و به Security Tab میرم، کادری باز میشه که باز خودش دارای سه تا Tab هست ( در ویندوز 8 )؛
تب 1 = Permissions
تب 2 = Auditing
تب 3 = Effective Access
توی هر کدوم از این کادرها یک دکمه بنام continue وجود داره که برای مثال وقتی در Permissions Tab قرار دارم و دکمه Continue رو میزنم، پیغام:
;You don't have permissions to view this Object's Security Properties
طبق توضیحاتی که بالا دادم، زمانی که روی خو پوشه ی مورد نظر Double Click میکنم پیغام:
You Don't Currently Have Permissions To Access This Folder
رو میده و وقتی روی خود پیغام که Security Tab رو نشون میده و میگه به اینجا یعنی Security Tab مراجعه کن کادری بنام Documents Properties باز میشه که در تب Security اون یک دکمه ی Advance وجود داره وقتی اون رو میزنم باز همون کادر قبلی با سه تب Auditing و... اینا باز میشه یعنی همون کادر قبلی؛
از طرفی وقتی Back میزنم بو پوشه ی قبلی یعنی پوشه ی اصلی که تمام پوشه هام که اجازه ی دسترسی به اون ها رو ندارم داخلش قرار دارن یهنی همون پوشه ی My Particular Package ، و کلیک راست میکنم و در Properties اون در تب Security میرم کادری بنام:
Group of UserNames وجود داره و لیستی شامل:
Authenticated Users
SYSYEM
(Administrators(Leo/Administrators)
(Users ( Leo / Users
وجود داره که برای : To Change Premissions نوشته دکمه ی Edit رو بزنین؛
در کادر پایین تر هم لیستس از مجوزهای مربوط به User های بالا نوشته شده + یک دکمه ی Advance
برای User اول که اسمش Authenticated هست Full Control تیک زده شده
برای User دوم که اسمش SYSTEM هست تمام گزینه هایی که مربوط به Allow هست تیک زده شدن ولی غیر فعال ( کمرنگ ) هستن؛
بریا User سوم که اسمش Administrator هست هم حالت SYSTEM هست.
برای User چهارم هم که اسمش Users هست هم باز هم حالات بالا هست.
حالا وقتی Edit رو میزنم باید چیکار کنم دادا؟!
میشه اونها رو Allow یا Deny کرد دیگه ؟ کدومشون رو باید تغیر بدم؟!
از طرفی هم وقتی بجای دکمه Edit دکمه ی Advance رو میزنم اون کادر قبلی که گفتم شامل Auditing و... اینا بود باز میشه با این تفاوت که اسم همون User های بالا لیست شدن + سه دکمه ی Add / Remove / View
در آخر هم از همه ی کسانی که میتونن کمک کنن التماس میکنم خواهش میکنم کمکم کنید اگر میتونید خواهش میکنم ...
تمام فایل هام رو هوا هستن لازم دارم اونا رو آخه ...
لازم به ذکر است که دوباره یادآوری کنم که سیستم عامل فعلی من Windows 8 هست و زمانی که مشکل بوجود اومد روی سیستم من ویندوز 7 نصب بود بعد با خودم گفتم شاید وقتی ویندوز رو عوض کنم مشکل حل بشه برای همین 8 رو نصب کردم ولی حل نشده!
تو رو خدا کمک کنید؛
در ضمن من در حال حاضر دوتا User دارم مراحل بالا رو هم با User اصلیم یا همون Admin طی کردم ولی یک User دیگه هم دارم بنام Messi آقا بی صبرانه منتظر کمکتون هستم تو رو خدا کمک کنید به خدا بدجوری گیر کردم؛

MyEvil2011
09-07-2013, 11:43
دادا متاسفانه مشکلم با دانلود این فایلی که قرار دادین حل نشد!!!! :n28:

MyEvil2011
01-08-2013, 01:20
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی مهندسین عزیز
دادا ما این مشکل بالا رو که مطرح کرده بودیم با استفاده از همون Take Ownership بالاخره حل شد متاسفانه بعد از نصب یک ویندوز جدید باز هم مشکل قبلی پابرجاست یعنی ما باید تا آخر عمر این Take Ownership رو داشته باشیم کنارمون؟!
آیا دستوری از طریق خط فرمان Cmd هست که دیگه حالا که همه چی بح حالت اول برگشته و به فایل هام دسترسی دارم دیگه مشکل حل بشه با یک دستوری که اجازه Full Access Or Full Control بده در واقع؟! دیگه با هر باز نصب ویندوز جدید ما این مشکل رو نداشته باشیم تو رو خدا راهنمایی کنید دستوری وجود داره یا اصلا راه دیگه ای وجود داره که این مشکل رو به طریقی ریشه کن کنم یا نه؟! تو رو خدا راهنمایی کنید دوستان...؛ :n28:

MyEvil2011
27-08-2013, 10:48
آقا تو رو خدا یکی ما رو تو این قضیه راهنمایی کنه دیگه چیکار کنم برای Permissions؟
کسی دستور خاص CMD نداره؟1:n28:

saeed_136915
27-08-2013, 11:59
سلام
اگه شما الان دسترسی دارین به فایل هاتون اون ها رو به یه پوشه ی دیگه کپی کنین

PouriaTech
28-08-2013, 11:29
شما گزینه Edit رو بزن برای گزینه Administrator Leo\Administrator که تو عکس گذاشتی،بعد همه ی گزینه های بخش اول رو همه ی سمت چپیاش،به غیر از اولی تیک بخورن و راستیا بدون تیک،بقیه هم همینطور...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MyEvil2011
28-08-2013, 20:43
ممنون دادا تست میکنم خیلی محبت کردی....

PouriaTech
29-08-2013, 14:43
تست کردی خبرشو بده که حل شده یانه....:n16:

MyEvil2011
29-08-2013, 16:19
دوستان مشکل حل شد!!!! :n19:
نحوه حل شدن مشکل من:
اون موقع که یک پست دادم که ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز مجبور به استفاده از فایل Take ownership هستم ویندوز رو عوض کردم ولی دوباره یک 8 نصب نکردم دوباره مشکل باقی بود و باز دوباره مجبور به اسفاده از همن فایل رجیستری Take Ownership شدم... از اون فایل دوباره پس اسافاده کردم ( اما نه اون فایلی که تو تایپیک در حال حاضر لینک دانلودش گذاشته شده! چون فکر کنم مشکل داره آخه با اون حل نشد رفتم تو اینترنت انگلیسی تایپ کردم و بعد هم از یک سایت انگلیسی دانلود کردم ( لینک دانلود ندارم وگرنه تقدیم میکردم ) به هر حال اون رو دانلود نکنید! ) بعد از این کار که دوباره تونستم به فایل هام دسترسی داشته باشم متوجه شدم که در مشخصات درایوی که اون پوشه ها توش بود و مشکل اصلی در واقعا در اون درایو اتفاق افتاده بود در قسمت Security درایو یک سری از همون تیک ها با مشخصات Security بقیه درایوها که البته سالم بودند فرق داره که خب البته طبیعی هم بود دیگه..! اما این بار همه رو از دم تیک زدم و بعد ویندوز 7 رو نصب کردم اما این بار خوشبختانه دیگه خبری از مشکل قدیمی نبود و برای اطمینان از عدم وقوع دوباره ی همچین مشکلی مشخصات درایو رو چک کردم و همه مثل هم بودند! ضمن اینکه فایل ها رو از اون درایو Cut کردم و به یک درایو دیگه منتقل کردم سپس درایوی که مشکل دار شده بود رو Format کردم!
البته یک راه دیگه هم هست که همون موقع که از فایل رجیستری Take Ownership استفاده کردین همون موقع فایل ها رو به یک درایو دیگه انتقال بدین و درایو رو هم Format کنید اینطوری نیازی به نصب ویندوز جدید اعم از 7 یا 8 هم ندارین ( آخه من برای این 7 نصب کردم چون دلیل دیگه ای داشت و ربطی به مشکل نداشت پس خودتون رو بیخود تو دردسر نندازین دوستان..! ) :n20: