PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GTX 760 ؟!

Emir1
02-07-2013, 23:10
سلام،
دوستان کسی اطلاع داره این کارت کی ارائه میشه؟
یه سوالم از دوستان باتجربه اینه که آیا تو بازیها (منطورم به غیر از مسئله ی فیزیکس هست) تفاوتی تو کیفیت تصاویری که کارتهای انویدیا نمایش میدن با تصاویری که کارتهای ای ام دی نمایش میدن هست؟

manxxx
03-07-2013, 01:24
نزدیک دو هفته است که عرضه شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بررسی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوال دومتون هم کاملا متوجه نشدم ، اما اگه منظورتون تفاوتی مثل physx هست که خیر وجود نداره.

Emir1
03-07-2013, 08:47
بله از 25 ژوئن عرضه شده، منظورم اینه که چقدر طول میکشه وارد بازارهای ما بشه و بتونیم بخریم؟ معمولا فاصله بین عرضه ی محصول و ورود به بازارهای ایران چقدره؟ (من دارم 7870 میخرم اگه به این زودی قرار باشه بیاد مسلما دست نگه میدارم 760 میخرم)
در مورد سوال دوم اینطور بگم، اگه PhysX رو بذاریم کنار، یه بازی رو اگه یه بار با کارتهای انویدیا و یه بارم با کارتهای ای ام دی اجرا کنیم، آیا کیفیت تصاویری که میبینیم با هم فرق میکنن؟ مثلا شفافیت محیط یا میزان جزئیات بازی، یا اینکه دقیقا هر دوشون یه کیفیت و جزئیات رو نمایش میدن؟

ess_1362
03-07-2013, 10:25
معمولا فاصله بین عرضه ی محصول و ورود به بازارهای ایران چقدره؟ (من دارم 7870 میخرم اگه به این زودی قرار باشه بیاد مسلما دست نگه میدارم 760 میخرم)
به پارامترهای زیادی بستگی داره و اصلا نمیشه حدس زد
بصورت عادی حدود چند هفته تا چند ماه طول می کشه
البته باید دید که قیمت چقدر می خوره چون معمولا کارتهای انویدیا پروسه ورودشون به بازار ایران بسیار طولانی تر از کارتهای رقیب هست

در مورد سوال دوم اینطور بگم، اگه PhysX رو بذاریم کنار، یه بازی رو اگه یه بار با کارتهای انویدیا و یه بارم با کارتهای ای ام دی اجرا کنیم، آیا کیفیت تصاویری که میبینیم با هم فرق میکنن؟ مثلا شفافیت محیط یا میزان جزئیات بازی، یا اینکه دقیقا هر دوشون یه کیفیت و جزئیات رو نمایش میدن؟
از نظر جزییات تصویری هیچ تفاوتی با هم ندارند

camry
03-07-2013, 10:35
سلام دوست من
کارت گرافیک های سری 700 انویدیا در 6 ماه اول سال تولید شدن و سری 8000 ای ام دی در 6 ماهه دوم سال تولید میشن و فوق العاده خوش قیمتن
شما اگر قصد خرید کارت گرافیک تا بودجه حدود 1 میلیون دارین باید دست نگه دارین تا کارت gtx 760 بیاد و بهترین برند برای این گرافیک هم MSI هست شک نکنین
مدت زمان بین عرضه و پخش در ایران حدود 1 ماه بیشتر نیست (الان یک هفتست که gtx 780 وارد ایران شده اما هنوز قیمت گذاری و در بازار پخش نشده )

از لحاظ کیفیت هم تفاوت چندانی با هم ندارن اما کارت انویدیا تصاویر رو نرم نشون میده اما ای ام دی تصاویر رو شارپ نشون میده
توی همین فروم هم تاپیک در رابطه با این تفاوت وجود داره

موفق باشید

Emir1
03-07-2013, 18:42
سلام دوست من
کارت گرافیک های سری 700 انویدیا در 6 ماه اول سال تولید شدن و سری 8000 ای ام دی در 6 ماهه دوم سال تولید میشن و فوق العاده خوش قیمتن
سری 8000 فکر کنم حداقل یه دو سه ماهی طول بکشه تا عرضه و وارد بشه، اینطور نیست؟

شما اگر قصد خرید کارت گرافیک تا بودجه حدود 1 میلیون دارین باید دست نگه دارین تا کارت gtx 760 بیاد و بهترین برند برای این گرافیک هم MSI هست شک نکنین
والا میخوام همین کارو بکنم و خیلی از این کارت خوشم اومده، منتها تغییرات قیمت دلار و مخصوصا تحریمها باعث شده یخورده به عجله بیوفتم، چین هم که اینطور شد، میترسم یا واردات قطعه کلا دچار مشکل بشه یا اگرم بیان قیمتها خیلی بالاتر بره! وگرنه خیلی دوست دارم صبر کنم این کارت بیاد بخرمش.
در مورد برند هم کاملا باهاتون موافقم به نظرم MSI و Giga این کارتو با کیفیت بهتر و قیمت مناسبتری نسبت به بقیه بدن. البته MSI ظاهرا دو نوع 760 میده اونی که فرکانس هستش 1085 ئه که حرف نداره ولی اون یکی که رو 1006 هستش فکر کنم ارزش خریدش به نسبت پایین باشه، یا حداقل 10 دلار اختلاف قیمت که شاید 40-50 تومن به پول ما فرق کنه ارزشش رو داشته باشه اولی رو بخریم، اینطور فکر نمیکنید؟

از لحاظ کیفیت هم تفاوت چندانی با هم ندارن اما کارت انویدیا تصاویر رو نرم نشون میده اما ای ام دی تصاویر رو شارپ نشون میده
توی همین فروم هم تاپیک در رابطه با این تفاوت وجود داره
کدوم یک از اینا بهتره، تصاویر نرم یا شارپ؟
اگه لینکش تو دسترستونه، ممنون میشم بذارینش

camry
03-07-2013, 21:44
سری 8000 فکر کنم حداقل یه دو سه ماهی طول بکشه تا عرضه و وارد بشه، اینطور نیست؟

والا میخوام همین کارو بکنم و خیلی از این کارت خوشم اومده، منتها تغییرات قیمت دلار و مخصوصا تحریمها باعث شده یخورده به عجله بیوفتم، چین هم که اینطور شد، میترسم یا واردات قطعه کلا دچار مشکل بشه یا اگرم بیان قیمتها خیلی بالاتر بره! وگرنه خیلی دوست دارم صبر کنم این کارت بیاد بخرمش.
در مورد برند هم کاملا باهاتون موافقم به نظرم MSI و Giga این کارتو با کیفیت بهتر و قیمت مناسبتری نسبت به بقیه بدن. البته MSI ظاهرا دو نوع 760 میده اونی که فرکانس هستش 1085 ئه که حرف نداره ولی اون یکی که رو 1006 هستش فکر کنم ارزش خریدش به نسبت پایین باشه، یا حداقل 10 دلار اختلاف قیمت که شاید 40-50 تومن به پول ما فرق کنه ارزشش رو داشته باشه اولی رو بخریم، اینطور فکر نمیکنید؟

کدوم یک از اینا بهتره، تصاویر نرم یا شارپ؟
اگه لینکش تو دسترستونه، ممنون میشم بذارینش

احتمال هر اتفاقی وجود داره اما اومدیم و شما 7870 گرفتیم یک ماه بعد 760 اومد بازار اونوقت واقعا افسوسشو میخورین بنابراین صبر کردن ارزششو داره
در رابطه با برند ها شما به سایت techpowerup که مراجعه کنین متوجه میشین که msi توی سری 700 انویدیا فوق العاده عمل کرده مخصوصا نسخه گیمینگش
چند چیز هست که ممکنه خیلیا موقع خرید کارت بهش توجه نکن
خنک شونده گرافیک - نویز و صدای گرافیک - مصرف برق گرافیک - اندازه گرافیک - قابلیت اورکلاک پذیری گرافیک و ....

گاهی اوقات همه اینها فدای قدرت کارت گرافیک میشن و این باعث میشه خریدار کارت قدرتمندیو بگیره ولی در ازاش به اندازه یخچال خونشون برق مصرف میکنه - باید کلی پول واسه کولینک کیس بده تا از حرارت گرافیک کم کنه یا حتی ممکنه تو کیسش جاش نشه !!! و چندین مشکل دیگه

msi تنها یک مدل gaming زده و دو مدل دیگه مدل مرجع و کارخونست که اصلا توصیه نمیشه چون همون مشکلات بالا رو داره

مثل اینکه amd میخواد پرشی بزنه و به جای تولید سری 8000 سری 9000 تولید کنه ! و تا بخواد معرفی شه و بیاد ایران شما با 760 از بازی ها کلی لذت بردی :n02:

در رابطه با تفاوت کیفیت اینقدر جزئیه که کمتر کسی توجه می کنه - این تفاوت واسه سری های قبلی بیشتر خودشو نشون می داد اما الان دیگه amd و nvidia تفاوتی تو کیفیت ندارن اگرچه نوع صفحه نمایش هم خیلی مهمه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n26: