PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مسخره یوزر پسورد با Internet Download Manager

hummer_1990
02-07-2013, 21:00
سلام

در ابتدای هر دانلود در برنامه Internet Download Manager صفحه ای باز میشه و یوزر پسورد میخواد ! کفرم در اومده یوزر پسورد چی رو میخواد؟؟ تا حالا چند تا ورژن مختلف با کرک های سالم این برنامه رو نصب کردم و همشون همینطوری هستن ؟

به نظرتون مشکل از کجاس؟

نسخه سالم و کرک شده IDM توسط شرکت گردو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینم پنجره مسخره یوزر پسورد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

safffat
02-07-2013, 22:38
سلام

در ابتدای هر دانلود در برنامه Internet Download Manager صفحه ای باز میشه و یوزر پسورد میخواد ! کفرم در اومده یوزر پسورد چی رو میخواد؟؟ تا حالا چند تا ورژن مختلف با کرک های سالم این برنامه رو نصب کردم و همشون همینطوری هستن ؟

به نظرتون مشکل از کجاس؟

نسخه سالم و کرک شده IDM توسط شرکت گردو:

و اینم پنجره مسخره یوزر پسورد:

داداش خوب معلومه دیگه این سایتی که می خوای ازش دانلود کنی حتما برای کاربراش یک محدودیتی گذاشته که باید احتمالا اکانت پرمیوم بخری و یوزر و پس سایت رو بگیری تا بتونی دانلود کنی!:n24:

یک جور محدودیت خود سایته ربطی به اینترنت دانلود منیجر نداره و اون کرکه و مشکلی نداره.:n10:

موفق باشید//

Dew Drop
03-07-2013, 08:33
سلام
تو همین پنجره باز شده یوزر,پسورد کانکشن اینترنت رو وارد و save password رو بزنید و Dial رو بزنید.
در ضمن برید به Option>Dial up و تیک قسمت Use windows dialup newtworking رو فعال کنید.

hummer_1990
03-07-2013, 20:52
سلام
تو همین پنجره باز شده یوزر,پسورد کانکشن اینترنت رو وارد و save password رو بزنید و Dial رو بزنید.
در ضمن برید به Option>Dial up و تیک قسمت Use windows dialup newtworking رو فعال کنید.

آقا دستت درد نکنه ولی برعکس کاری رو که گفتی انجام دادم و مشکل حل شد! تیک اون قسمت فعال بود و من غیر فعالش کردم و الان دیگه اون کادر یوزر پسورد باز نمیشه و راحت دانلود میکنم دستت درد نکنه اعصابم و راحت کردی:n16:

mehrafarinjd
07-07-2013, 18:33
از کجا کرک شدش رو اوردین؟

elhaaami
21-11-2015, 19:22
در ابتدای بعضی دانلودها در برنامه Internet Download Manager صفحه ای باز میشه و یوزر پسورد میخواد ! منم این مشکل دارم توروخدا کمکم کنید که عصبی شدم

elhaaami
21-11-2015, 19:23
میشه بیشتر و تصویری نشون بدید من نمیتونم پیدا کنم

محمد7966
21-11-2015, 19:32
ببخشید idm شما زبانش فارسیه یا انگلیسی
اگر فارسی
برنامه رو اجرا کنید برید قسمت دانلودها بعد قسمت تنظیمات بعد قسمت ارتباط با مودم بعد تیک را حذف کنید
موفق باشید

elhaaami
22-11-2015, 20:19
سلام چک کردم تیک نداشت ولی باز تیک دار کردم ولی فایده نداشت چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد7966
22-11-2015, 20:42
ببخشید میشه بگید ادرس سایتیو که ازش دانلود میکنید که ازتون پسورد میخاد چیه که ببینم واسه منم همینطوریه یا فقط واسه شما اینطوزیه

elhaaami
23-11-2015, 16:00
ادرس سایت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خظایی که میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 401 unauthorized
میخام فیلم دانلود کنم نمیشه ولی سریال خوناشام بدون مشکل دانلود میشه

محمد7966
23-11-2015, 16:10
ادرس سایت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خظایی که میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 401 unauthorized
میخام فیلم دانلود کنم نمیشه ولی سریال خوناشام بدون مشکل دانلود میشه

مشکل از idm نیس چنین سایتهایی برای دانلود کردن اشتراک گذاشتن که فکر کنم پولی هم باشد برای من هم همین پیامو داد
موفق باشید

elhaaami
23-11-2015, 16:50
ادرس سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خطایی که میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 401unauthorized
برای دانلود بعضی فیلم ها یوزر پسورد میخاد

- - - Updated - - -

ادرس سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خطایی که میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 401unauthorized
برای دانلود بعضی فیلم ها یوزر پسورد میخاد

007amirsh007@gmail
21-11-2017, 20:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینه:n34: