PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بلوکه شدن اکانت

majideblis
02-07-2013, 17:04
سلام دوستان
من چند وقته همش دارم همش ای دی درست میکنم و فیس بوک بلوکه میشم و همش ازم میخواد که عکس های دوستامو شناسایی کنم تا مطمئن بشه که من صاحب ای دی فیس بوک هستم
Please Verify Your Identity
It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:

Pretend to be someone else

Use a fake name

Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.

من 160 تا دوست داشتم که هیچ کدومشونو نمشناسم چه برسه به اینکه عکسهاشونو دیده باشم
من قبلا شماره تلفنمو به فیس بوک داده بودم که گاهی بهم اس ام اس میکردو من کد رو وارد میکردم که فیس بوکم باز میشد ولی الان همش میگه دوستاتو شناسایی کن
راحی نداره که بشه با همون اس ام اس ازش بتونم قفلشو باز کنم؟
در کل راهنماییم کنید خیلی بهش نیاز دارم بهترین ای دیم بود:n28::n27:

دخو
05-07-2013, 17:19
دوست عزیز! من فکر میکنم فیس با آن شماره تلفنی که شما بهش دادید یک حساب برای شما باز کرد و خوب حالا اگر اکانت نو باز کنید و همان شماره تلفن را بدید قبول نمیکنه چون جزو قوانینش این هست که هر کس باید شناسائی شده باشد و شما با آن شماره تلفن شناسائی شدید و فیسبوک فکر میکنه یک تلفن که مال دو نفر نیست.پس نفر دوم یا قلابی هست یا باید مدارک بیشتری به فیسبوک ارائه بدهد. واما در مورد اینکه چرا کلی اکانت نو باز کردی ولی توی وریفیکیشن گیر کرده بخاطر اینست که فیسبوک از راه بعضی هیتلرشکن ها میتونه آی پی ایران را بشناسه و برای کمک به کاربران ایرانیش زیاد گیر نمیده ولی بعضی چیزشکن ها که کاردرست تر هستند حتی فیسبوک را هم گیج میکنند برای همین چون جای جغرافیائی شما را نمیتونه شناسائی کنه فکر میکنه شما هکر الکترونیکی هستید و ازتون مدارک میخواد پس توصیه من اینستکه با هیتلرشکن ساده تری برید و اکانت باز کنید و نه شماره بدید و در قسمت تنظیمات هم وریفیکیشن ها را دیسایبل کنید تا بعد که با چیز شکن اصلی تان وارد میشید ازتون پاسپورت نخواد. البته این نظر من بود استادن شاید بیایند و راهنمائی بهتری داشته باشند. موفق باشید.

amirkalak6
07-07-2013, 13:53
بره من اینطوری شد هیچ صورته درست نشد اخرم کلا نابود شد بعد چند وقت....... حیف اون همه اد لیستم..:n03: