PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هایبرنت

dmco
02-07-2013, 16:27
سلام به همه اساتید محترم.
دوستان من جدید ویندوز نصب کردم ولی یه مشکل داره اینه که وقتی هایبرنت میکنم، هایبرنت نمیشه به جاش لاک میکنه!! و صفحه ای که رمز میخواد رو میاره. کسی میدونه واسه چیه و چجوری حل میشه. پیشاپش ممنون

jafarian
04-07-2013, 23:59
برای این مشکل شما چند تا راه حل قرارداده شده که بطور مثال چند تا رو میگم قلبش اگر برنامه MozBackup رو روی سیستم دارین این برنامه رو کامل حذف کنید :n01:

روش اول

گفته شده پایین taskbar کلیک راست بعدشم گزینه properties انتخاب در کادری که باز میشه اگر گزینه Auto-hide the taskbar چکمارک دارد چکمارکش حذف تایید اکی از نوع تست کنید در مرحله بعد برنامه Driver Genius از پایین دانلود بعدشم دیتابیس این برنامه رو آپدیت کنید با این برنامه اقدام به بروز رسانی درایورهای که منسوخ یا قدیمی شدن کنید من کرک برنامه بهمراه لینک دانلود برنامه رو قراردادم اول برنامه رو نصب دیتابس برنامه رو آپدیت بعدم کرک جایگزین کنید

Driver Genius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

منوی استارت باز در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعد روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب درکادری که باز میشه این دو تا دستور پایین بترتیب که قراردادم با موس داخل همون پنجره paste بعدشم برای هرکدوم جدا ابتدا اینتر بزنید بعد از نوع تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش سوم

منوی استارت باز در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعد روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب باز درکادری که باز میشه این دستور پایین با موس ابتدا paste کنید

بعد از تایپ دستور بالا چند تا نوشته طبق شکل پایین که بصورت فلش مشخش کردم برای شما به نمایش در میاد که یکی اولی از من مربوط به موس میشود یکی دوم هم مربوط به کارت شبکه حالا از شما شاید تفاوت داشته باشه با این شکلی که من قراردادم بعد باید به device manager ویندوز برین بعد بطور مثال روی موس خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب در کادری که باز میشود چکمارک گزینه Allow this device to wake the computer حذف بعدم تایید اکی کنید برای کارت شبکه خودتون هم همین کار تکرارکنید البته همین روشهایی که اشاره داشتم بصورت شکل سایت پایین قرارداده