PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام پلیر به غیر از kmplayer توانایی کپچر ویدئو دارد؟

sara.radan
02-07-2013, 12:18
پلیر kmplayer یکی از پر امکانات ترین پلیرهاست و من از طریق اون فیلم آموزش زبان میبینم و قسمتهایی که مهم هست را کپچر میکنم تا تو وقت صرفه جویی بشه و فقط قسمتهای مهم رو سری بعد ببینم نه کل فیلمو. امکانات این پلیر فوق العاده است که یکی از امکاناتش اینه که هرجا که خواستم کلیپ از فیلم بگیرم اسپیس میزنم تا فیلم متوقف بشه بعد alt+c رو میزنم و پلی میکنم و اون قسمتو ضبط میکنم و در آخر مجدد همین کلیدو زده و فینیش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنها مشکلی که وجود داره اینه که کپچر حدود سه چهار ثانیه تاخیر داره یعنی موقعی که فایل خروجی رو باز میکنم میبینم از سه چهار ثانیه دیرتر شروع به ضبط کرده. لذا مجبورم کلید فلش به عقب رو بزنم تا یکم فیلم برگرده عقب و از سه چهار ثانیه جلوتر شروع به کپچر کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم ببینم کسی پلیر دیگه ای سراغ داره که بشه باهاش راحت فیلم نگاه کرد و در عین حال راحت هم کپچر کرد به طوری که delay (تاخیر) نداشته باشه؟

ashokrany
08-07-2013, 12:34
سلام دوست عزیز، چرا از VLC Media player استفاده نمیکنی؟؟؟؟ از لینک زیر دانلود کن و بعد از نصب از قسمت View شما باید Advanced mode رو فعال کنی که یه نوار ابزاری در پایین برنامه برای شما ظاهر میشه که میتونی باهاش به راحتی کپچر کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sara.radan
10-07-2013, 08:02
سلام دوست عزیز، چرا از VLC Media player استفاده نمیکنی؟؟؟؟ از لینک زیر دانلود کن و بعد از نصب از قسمت View شما باید Advanced mode رو فعال کنی که یه نوار ابزاری در پایین برنامه برای شما ظاهر میشه که میتونی باهاش به راحتی کپچر کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از شما چون از اینجا جواب نگرفته بودم تو یه فروم دیگه مطرح کردم و همین جوابو بهم دادن و من هم تست کردم و دیدم که مشکلم کاملا حل شد. باز هم ممنون. :n16: