PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید آنتی ویروس در شرکت

TEC
02-07-2013, 09:34
سلام..
قرار هست که برای شرکتمون به تعداد سیستم های موجود آنتی ویروس بگیریم، به این شرط که کارایی قوی داشته باشه اما سرعت سیستم ها رو که حتی سیستم سبک اداری هم شاملش میشه، پایین نیاره.

لطفا من رو راهنمایی کنید، آیا نیاز هست که برای هر سیستم یک آنتی ویروس مجزا خریداری بشه؟
کدوم آنتی ویروس مطمئن هست و میشه با خیال راحت نصبش کرد و ازش استفاده کرد بطوریکه آپدیتش هم واقعا آپدیت باشه؟

اگه امکانش هست ممنون میشم زودتر من رو راهنمایی کنید، تا فردا باید درخواست خریدش رو بدم.
مرسی

tiraxtork
02-07-2013, 19:14
اگر بخواین اور جینال بخرین esetبرای سیستم های اداری عالیه فقط انتی ویروسش
ولی نسخه رایگان avg:n01::n02:

tiraxtork
02-07-2013, 19:17
در ضمن اسیت نسخه توتالش هم عالیه

Day3
27-08-2013, 19:20
سلام..
قرار هست که برای شرکتمون به تعداد سیستم های موجود آنتی ویروس بگیریم، به این شرط که کارایی قوی داشته باشه اما سرعت سیستم ها رو که حتی سیستم سبک اداری هم شاملش میشه، پایین نیاره.

لطفا من رو راهنمایی کنید، آیا نیاز هست که برای هر سیستم یک آنتی ویروس مجزا خریداری بشه؟
کدوم آنتی ویروس مطمئن هست و میشه با خیال راحت نصبش کرد و ازش استفاده کرد بطوریکه آپدیتش هم واقعا آپدیت باشه؟

اگه امکانش هست ممنون میشم زودتر من رو راهنمایی کنید، تا فردا باید درخواست خریدش رو بدم.
مرسی

دوست عزیر سلام

اول بگو که چند تا سیستم دارید؟
نوع سخت افزار سیستم هاتون چطوریه؟
تو شبکه تون DC دارید یا نه؟

Day3
27-08-2013, 19:21
اگر بخواین اور جینال بخرین esetبرای سیستم های اداری عالیه فقط انتی ویروسش
ولی نسخه رایگان avg:n01::n02:

من ESET رو برای شبکه اصلا پیشنهاد نمی کنم چون روی Atack هایی که تو شبکه انجام میشه اصلا قدرت کافی رو نداره
حالا دوستمنون بزار موارد بالا رو بگه تا راهنماییش کنیم