PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور های موقع فرمت فلش مموری

lahij_web
02-07-2013, 07:41
سلام دوستای خوب .
یه چند تا فلش مموری دارم که هر کدوم موقع فرمت یه پیغام میدن . اولا که فقط از داس قابل فرمت هستن . و اونجا هم پیغام هایی مثل write protect یا گیر دادن به سایز Fat و NTFS و Unable to format this size میده و ...
البته سعی کردن برای از بین بردن ویروس هاش یا استفاده از برنامه های فرمت اقدام کنم . یه فلش با Dr ufd مشکلش حل شد ولی بقیه نه .
مثلا یکیشون فرمت شد ولی باز write protect میده و این فایل ها توش هست که اصلا از بین نمیرند و با attrib هم نمیتونم تغییرشون بدم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم اگه برخورد کردید یه حالی بدید :)

NorthBridge
02-07-2013, 08:00
برند و مدل فلش مموری ها چیه؟
چون گهگاه فلش هایی که از چیپ های نامرغوب و یا تقلبی استفاده می کنند هم این بازیها رو در میارن

Guidance
02-07-2013, 10:00
بهترین کار اینه که سایت فلشتون رو نگاهی بیندازید چون معمولا بعضی از برند ها برنامه ی خاصی رو برای فرمت فلش هاشون قرار میدن (مثلا hp رو میدونم که داره ) موفق باشید.

lahij_web
02-07-2013, 12:34
برند و مدل فلش مموری ها چیه؟
چون گهگاه فلش هایی که از چیپ های نامرغوب و یا تقلبی استفاده می کنند هم این بازیها رو در میارن

سیلیکون پاور ، فیلیپس و ...
البته به نظر نمیاد از چیپ باشه چون همونطور که گفتم یه سری فایل ناشناس و مشکوک رو حتی میشه دید . ولی برای از بین بردنشون کارهای معمول بی فایده س

lahij_web
02-07-2013, 12:35
آلبته یه چیز دیگه م بگم ، بعد از این اتفاقات ! موقع کانکت کردن فلش ها به ویندوزم یه پیغام مبنی بر protect شدن این درایو با پسورد میخواین یا نه میاد که قبلا نبود .

** یکیشون رو با phison formatter فرمت کردم .
سیلیکون پاور رو .

MicrosoftH
02-07-2013, 23:44
آلبته یه چیز دیگه م بگم ، بعد از این اتفاقات ! موقع کانکت کردن فلش ها به ویندوزم یه پیغام مبنی بر protect شدن این درایو با پسورد میخواین یا نه میاد که قبلا نبود .

** یکیشون رو با phison formatter فرمت کردم .
سیلیکون پاور رو .
با UFD هم اون یکی رو تست کن شاید جواب داد

parvaz12369
04-07-2013, 13:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n25: برای درست کردن فلش بری به سایت زیر:n19: