PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : انتقال تنظیمات و محتویات یوزری به یوزر دیگه

مهندس الهه
30-06-2013, 17:11
سلام

میخام تنظیمات یوزر ادمین رو به یوزر خودم منتقل کنم و سپس یوزر ادمین رو دیلیت کنم
رو یوزر ادمین برنامه های مهمی نصب دارم که باید انتقالشون بدم به یوزر خودم . مثل برنامه حسابداری و چند برنامه تخصصی پولی دیگه

1 . چجوری این انتقال رو انجام بدم ؟
2 . اگر یوزر خودم ادمین باشه میتونم یوزر administrator رو دیلیت کنم؟

در کل میخام بعد انتقال تنظیمات و موقع بالا اومدن ویندوز دیگه به صفحه انتخاب یوزر وارد نشم

mohsen210007
30-06-2013, 22:30
وقتی یه یوزر داشته باشی دیگه صفحه اول یوزر بالا نمیاد

و خب همون اختیارات رو توی یوزری که میخای استفاده کنی فعال کن و یوزر رو غیر فعال کن (فکر نکنم بشه ادمین رو پاک کرد و فکر کنم که فقط میشه غیر فعالش کرد)

مهندس الهه
01-07-2013, 19:51
:n13:

عرض کردم نرم افزارهایی تو این یوزر نصب هستند که باید با تمام تنظیات منتقل شن به اون یکی یوزر !!!!

مهندس الهه
03-07-2013, 07:42
typic up . . . .

jafarian
04-07-2013, 23:36
سایت پایین برای همین روش شما یک سئوال مشابه پرسیده شده که گفته از برنامه خود ویندوز یعنی windows 7 easy transfer استفاده کنید که آموزش این برنامه در پست پایین پست شماره 183 قرارداده شده که میتونید انجام بدین :n01:

پست 183 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای حذف اکانت ادمین هم که دارین روی سیستم شما باید منوی استارت بازدرقسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب در کادری که باز میشه متن پایین با موس paste بعدشم سیستم log off کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهندس الهه
05-07-2013, 17:57
easy transfer که واسه انتقال دیتا از یه کامپیوتر دیگه یا تو شبکه و یا یو اس بی هستش و از بین سه تا گزینه ش گزینه ای واسه انتقال دیتای یوزری به یوزر دیگه ندیدم
این کپی فایلها رو تست میکنم

مرسی

لطف کردید