PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي ترجمه متون انگليسي به فارسي

sohrabm
16-04-2005, 07:59
اقايان و خانم هاي محترم اگه كسي نرم افزاري براي ترجمه متون انگليسي به فارسي سراغ
داره معرفي كنه يا لينك بزاره :?:
خيلي خيلي ممنون

AHT
17-04-2005, 05:33
اين خوراك نرم افزار پديده است.
نمي دونم نرم افزار ديگه اي وجود داره يا نه.

tiger
18-04-2005, 23:25
سلام
من تا حالا از چند تا نرم افزار براي سرعت دادن به بعضي كارام در مورد ترجمه استفاده كردم.
پديده خيلي مشكل داره و ترجمش روي جمله هاي پيچيده غير قابل فهم ميشه
مترجم پارس كامل كامل نيست اما از نسخه هاي ديگه بهتره
3 تا نسخه داره تخصصيش 200 هزار تومنه كه كپيش موجوده يه ديسكت قفل هم داره كه حتي تو نسخه كپي شدش هم محدوديت نصب داره (3 بار) و فقط روي ويندوز 98 نصب ميشه يعني روي ايكس پي اجرا نميشه
نسخه عمومي اونم همينطوريه و فقط يك كم ساده تر و كلي تره
نسخه جديدي ازش اومده كه 12 هزار تومنه و اونم كپيش هست و همونطوري ديسكت قفل داره و محدوديت نصب 5 بار
اگه پيداش نكردي برام ميل بزن شايد بتونم برات كاري بكنم
amir1986@yahoo.com :idea:

baby
19-04-2005, 13:51
tiger, جان
من هم ميتونم اين نرم افزار را ازت بخام :P

Rooz
21-04-2005, 03:29
اگه مشکلی نیست به ما هم این لطف رو بکن البته آخرین
نسخش رو ؟
ارزون بدی مشتری میشم!
البته ایمیل بزن
bfarssan@yahoo.com

موفق باشی

Rooz
23-04-2005, 04:01
ما هم طالبیم
ایمیل
bfarssan@yahoo.com

AHT
23-04-2005, 05:25
چرا دو تا پشت سرهم خواستي :!:

نيما-41
23-04-2005, 05:50
سلام
اگر امكانش هست منو فراموش نكنيد.
hossiny2005@gmail.com

Spy
23-04-2005, 11:01
برین بازار بگین مترجم پارس....
در ضمن در زمان های خیلی دور من یه آموزشی گذاشته بودم که بشه تو ایکس پی اجراش کرد

mojtaba-p30
24-04-2005, 14:56
براي اين كار مترجم پارس خوب نرم افزاري است :)

Nesta
28-04-2005, 03:31
سلام
سپای جان اگه ميشه يه بر ديگه بگو يا آدرس تاپيک رو بگو که چطوری ميشه که اين نرم افزار رو در win اکس پی اجرا کنی خيلی ممنون ميشام ازت چم من دارم نسخه 200 تمنی رو ميخرم دستت درد نکنه

parham
08-05-2005, 22:29
جناب اس پای سلام
من پس از ایمیلی که لطف کردید و برایم فرستادید دو ایمیل دیگر به شما زدم ولی شما دیگر جوابم را ندادید
می دانم سرتان شلوغ است
ولی خواهش می کنم در مورد سوالاتم مرا راهنمایی کنید
لطفا روش ایجاد قفل پارس را کمی مشروحتر وکاملتر با فرض اینکه مخاطب شما نیاز به اطلاعات بیشتری داردبیان فرمایید
با تشکر

Beelzebub
09-05-2005, 00:47
آقا از من میشنوید اصلا دنبالش نرین چون به نظر من واقعا برنامه ی بیخودیه اگه هم هیچی بلد نباشید بازم بهتر از این مترجم پارس میتوانید ترجمه کنید

Spy
09-05-2005, 01:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان دانلود کنین
Unzip در درایو سی کنین و بعد برین تو داس فقط کافیه بنویسین ccica pars فقط فقط بعد یه اینتر
البت بگم با سی دی راه انداز مثلا پارسا نرین چون درایو مچازی میسازه و نمیشه کپی کرد دیسکت ر و

parham
10-05-2005, 22:27
خيلي ممنون

حالا امتحانش مي كنم

parham
13-05-2005, 11:32
با سلام
اس پای عزیز
خیلی ممنون از راهنمایی بسیار کاملت
من بلاخره با یاری شما وبه کمک دانش شما موفق به استفاده از قفل مترجم پارس شدم
بسیار از آشنایی با شما خوشبختم
خودتان بهتر می دانید که معمولا دخترها نمی توانند به اندازه پسرهابه راحتی به دنبال خواسته های خود حتی تحقیق در باره مطالبی که دوست دارند اقدام نمایند
برای همین چنین موقعیتهایی که می تواند آنها را به نیازهای آموزشیشان برساند بسیار مهم وضروری برایشان می باشد
به هر حال من از آشنایی با شما خوشبختم وامیدوارم بتوانم به کمک شما پاره ای از مشکلاتم را حل کرده وجواب سوالاتم را پیدا کنم
جناب اس پای چند سوال داشتم که اگر اشکال ندارد جوابشان را برایم ایمیل نمایید:
1-من با کمک شما موفق به استفاده از قفل پارس شدم اما چند مشکل اساسی دیگر در استفاده منصب نرم افزار آن پیش آمده که خدمتتان مطرح می کنم
اول انکه من روی سیستم خودم دو ویندوز یکی ایکس پی ودیگری ویندوز 98 پارسا دارم
بر روی پارسا کلیه مراحل نصب طی می شود اما در مرحله ایکه می خواهد پنجره اصلی مترج باز شود سیستم هنگ می کند
بر روی ایکس پی هم کاملا نصب می شود حتی پنجره اصلی مترجم هم باز میشود و حتی متن انگلیسی را هم در پنجره بالایی آن کپی می کنم
اما مشکلی که دارد این است که ترجمه به هیچ عنوان انجام نمی گردد وپنجره پایین سفید می ماند
وینوز من ایکس پی سرویس پک 2 می باشد.
2-اگر ممکن است آموزش نرم افزار نت ویزور که محصولی از شرکت اسپای تچ می باشد و به منظور جاسوسی در شبکه های داخلی درست شده است را ارائه دهید
3-روشی ارایه دهید که در شبکه های داخلی یک سازمان بتوان بدون اجازه گرفتن از مسوول سیستم دیگر از طریق شبکه وارد سیستم ان فرد شد(جهت شوخی با وی
با سپاس فراوان

Spy
13-05-2005, 11:48
سلام در مورد اولی و دومی در آینده در تاپیک آموزش مینویسم ولی سومی..... تو کار ما نیست :mrgreen: