PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش word برای ایجاد پایان نامه

mah1353
28-06-2013, 13:34
زماینکه در حال نوشتن پایان نامه مقطع لیسانس بودم متوجه شدم که بسیاری از دوستان برای کار با word و تنظیمات مربوط به آن با مشکل روبرو هستند و مواردی را که دانشگاه برای آنها مشخص میکند به درستی انجام نمی دهند در همان زمان تصمیم گرفتم که یک کلیپ آموزشی در این مورد درست کنم تا دانشجویان کمتر با مشکل برخورد کنند. سرانجام این کلیپ آموزشی تهیه شد و آنرا برای استفاده دانشجویان در اینترنت قرار دادم . این آموزش ها که می توانید آنها را از لینک زیر دانلود کنید در 4 قسمت تهیه شده است تا برای دانلود آسانتر باشد و واضح است که دارای ایراداتی است که امیدوارم آنها را نادیده بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر لینک های بالا به درستی عمل نکرد به ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید من سعی میکنم لینک کمکی در این ادرس قرار بدم

mah1353
28-07-2013, 22:54
اگر لینک های بالا به درستی عمل نکرد به ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید من سعی میکنم لینک کمکی در این ادرس قرار بدم

صفورا ریوف
14-07-2014, 00:23
واقعا ممنونم و خدا حفظتون کنه کمک خیلی خیللللللللللللللللللللللل لللللللللی بزرگی به من و دوستانم کردین خداااااااااااااااااااا حفظتووووون کنه و همیشه سلامت باشین و هوشیار:n01: