PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Alienware

تاتانی
27-06-2013, 11:38
سلام عزیزان
امروز که داشتم تو نت چرخ میزدم به لپ تاپ های Alienware برخوردم
که فکر کنم برترین لپ تاپ های بازی تاریخ هستند
ولی تعجبم از اونجا شروع شد :
1 - با قیمت حدود 1000 دلار میشه یکی از لپ تاپ هاشو با گرافیک قوی Geforce 680 خرید که واقعا ارزش خرید داره. خب ولی چطوری؟
2 - چرا این شرکت اصلا تو ایران نمایندگی نداره؟ تحریم؟
3 - وقتی که میرم قیمت هاشو ببینم منو لینک میکنه به سایت Dell ولی نمیره تو سایتش فیلتر؟
4 - من شنیدم خریدش فقط اینترنتی هستش. پس اگه ماها بخواییم بخریم چیکار باید بکنیم
نظر شما چیه؟

parsicola
27-06-2013, 21:25
ایلین ور برند گیمینگ متعلق به دل هستش. البته همچین خدا هم نیست و یکی از چند برند مخصوص و مدعی گیم هستش. من همیشه از اینکه تو محصولی ردپائی از دل باشه میترسیدم و می ترسم. قیمتها هم عجیب نیست و مدلهای گیمینگ سری قبل حول و حوش 1000 تا 1500 دلار پیدا میشه. اما نه تو ایران. درضمن شما باید حدود 8 الی 10 درصد مالیات رو هم به قیمتها اضافه کنی که در وبسایتها بدون درنظر گرفتن مالیات قیمتو میزنن.

Thor God
27-06-2013, 23:36
خب msi هم لپ تاپ های بسیار خوبی میزنه بررسی کن gt60 و gt70 از بهترین مدل ها هستن. و البته مدل های قوی تر هم وجود داره

برای خرید آلیموار هم میتونی از اینترنت استفاده کنی که سایت های خوب و معتبر زیاده و البته من نمیتونم سایت معرفی کنم چون خلاف قوانینه ، ولی هست

تاتانی
29-06-2013, 11:07
ایلین ور برند گیمینگ متعلق به دل هستش. البته همچین خدا هم نیست و یکی از چند برند مخصوص و مدعی گیم هستش. من همیشه از اینکه تو محصولی ردپائی از دل باشه میترسیدم و می ترسم. قیمتها هم عجیب نیست و مدلهای گیمینگ سری قبل حول و حوش 1000 تا 1500 دلار پیدا میشه. اما نه تو ایران. درضمن شما باید حدود 8 الی 10 درصد مالیات رو هم به قیمتها اضافه کنی که در وبسایتها بدون درنظر گرفتن مالیات قیمتو میزنن.

به نظرتون گرافیک 780 Dual خدا نیست؟
یا رم 32 GB؟

تاتانی
29-06-2013, 11:10
خب msi هم لپ تاپ های بسیار خوبی میزنه بررسی کن gt60 و gt70 از بهترین مدل ها هستن. و البته مدل های قوی تر هم وجود داره

برای خرید آلیموار هم میتونی از اینترنت استفاده کنی که سایت های خوب و معتبر زیاده و البته من نمیتونم سایت معرفی کنم چون خلاف قوانینه ، ولی هست

msi طبق آخرین مدلی که زد یعنی Dragon Editiion 2 یه گرافیک 780 زده ولی Alienware گرافیک 780 Dual زده خیلی فرق داره ها

parsicola
29-06-2013, 17:20
msi طبق آخرین مدلی که زد یعنی Dragon Editiion 2 یه گرافیک 780 زده ولی Alienware گرافیک 780 Dual زده خیلی فرق داره ها
فرق که داره اما درمورد مدل خاصی نظر ندادیم بلکه بصورت کلی گفتیم. فقط گفتیم چون تو ایران نیست دلیل بر عجیب و غریب بودنش نیست و بطور کلی بالاتر از سری های R.O.G و دراگون نیست . هفتبیجار واردکنندگان برند دل ، از خود برند اصلی دل هم مثل آدم ساپورت نمیکنند چه برسه به این.

آخرش هم نفهمیدم درمورد سری های جدید داری میگی یا یکم قدیمی تر.
یکم زوده . شرکتها تازه دارند کم کم مدلهای جدید گیمینگ رو به بازار میدن. باید ببینیم درعمل کدومشون قیمت مناسب + قدرت مناسب رو + در کنار کیفیت ساخت و دوام بالا با هم ترکیب میکنه. وگرنه همه بلدند sli و یا کراس فایر بدن بیرون و قرار نیست چیزی اختراع کنند. مثلا ایسوس در سری گیمینگ R.O.G خودش هنوز با 770 بالاتر ارائه نکرده اما برندهای متفرقه ترکیه ای از 3 ماه پیش با 780 مدل گیمینگ زدند.
حالا قیمت و مشخصات ایلی ان ور جدید رو هم میشه بگی؟!

hasan_bn
30-06-2013, 13:54
عزیز کجا زده 1000 دلار؟
alienware جدید از 2000 دلار (تک گرافیک) شروع میشه تا 5000 دلار . بدون مالیات البته . هزینه های ارسال و .. هست.