PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید دوربین nx1000 سامسونگ

ebinem173
27-06-2013, 10:21
سلام من تصمیم گرفتم nx1000 رو با قیمت ۲۲۰۰ بگیرم
البته کارم عکاسی حرفه ایی نیس
و قصدم بیشتر گرفتن عکسهای مایکرو از نوزاد و بچه هست قصد خرید و تعویض لنز هم ندارم و این دوربین رو بخاطر سنسور بزرگش و قابلیت وایرلس و زیبایی و کوچیک بودنش انتخاب کردم
لطفا راهنمایی کنید اگر گزینه مناسبتری با قیمت کمتری میتونم بگیرم

m0fidi
28-06-2013, 12:12
سلام من تصمیم گرفتم nx1000 رو با قیمت ۲۲۰۰ بگیرم
البته کارم عکاسی حرفه ایی نیس
و قصدم بیشتر گرفتن عکسهای مایکرو از نوزاد و بچه هست قصد خرید و تعویض لنز هم ندارم و این دوربین رو بخاطر سنسور بزرگش و قابلیت وایرلس و زیبایی و کوچیک بودنش انتخاب کردم
لطفا راهنمایی کنید اگر گزینه مناسبتری با قیمت کمتری میتونم بگیرم

شما اگه سنسور بزرگ مد نظرتونه و تمایل به تعویض لنز ندارید g1x کنن یا rx100 سونی بگیرید که این ویژگی رو رو در کنار لنز ثابت دارند ,.این نکته رو هم بگم که لنز کیت معمولا فوکال کوتاهی داره ,تا 50 مم(یعنی در همه ی موارد پاسخگو نیست)و در طولانی مدت نیاز به تعویض لنز خواهید داشت.

ebinem173
28-06-2013, 22:17
شما اگه سنسور بزرگ مد نظرتونه و تمایل به تعویض لنز ندارید g1x کنن یا rx100 سونی بگیرید که این ویژگی رو رو در کنار لنز ثابت دارند ,.این نکته رو هم بگم که لنز کیت معمولا فوکال کوتاهی داره ,تا 50 مم(یعنی در همه ی موارد پاسخگو نیست)و در طولانی مدت نیاز به تعویض لنز خواهید داشت.
ممنون از راهنماییتون اما میگن که اتفاقا g1x هم همین مشکلو داره

m0fidi
29-06-2013, 17:11
ممنون از راهنماییتون اما میگن که اتفاقا g1x هم همین مشکلو داره

فاصله کانونی g1x فکر کنم 28-112 میباشد که با 50 قابل قیاس نیست ولی اگه منظورتون برای هر نوع کاربری میباشد که چنین لنزی ساخته نشده ولی این رنج برای کاربر عادی راضی کننده است.در غیر این صورت دوربین با قابلیت تعویض لنز بگیرید و به مرور زمان بسته به نیازتون لنز تهیه کنید.