PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو روز یک بار ویندوزم می پره و ویندوز مدام هنگ میکنه

Amirdb
26-06-2013, 13:00
سلام...مشکلی که لب تابم جدیدا پیدا کرده اینه که هر دو سه روز یک بار که ویندوز عوض میکنم ارور repair میده و ویندوز میپره
همه درایوها رو پاک کردم و هرچی توی لب تاب داشتم رو فرمت کردم و دوباره پارتیشن بندی کردم ولی دوباره باز میپره
گفتم شاید مشکل از ویندوزها باشه اما دو تا ویندوز 7 رو نصب کردم با آخرین آپدیت ویندوز ولی باز همین مشکل هست....یک ویندوز 8 هم جدیدا نصب کردم که این هم موقع کار کردن قفل میکنه مدام و کلا لب تاب هنگ میکنه
مشکلش از چیه؟سخت افزاری میتونه باشه؟
مدل لب تاب asus 41s
مرسی

Hosseinssi
26-06-2013, 14:49
ببین دوست عزیز اگه هاردتو کاملا فرمت کردیو از اول پارتیشن بندی کردی درست نشده صد در صد دیگه مشکلت سخت افزاریه

biostar
26-06-2013, 22:59
سخت افزاری میتونه باشه
پیغام Rapir چی هست ؟

بوت میپره ؟

99 درصد مشکل از هارد هست.

parsicola
27-06-2013, 10:00
این لبتاپ با این وضعیت یعنی سرطان . سریع بده تعمیرش کنن. تعمیرکار از هارد شروع به تست میکنه تا بایوس گرفته و چیپ ست بورد . اگه ایراد از هرکدوم باشه باید برطرفش کنه. ظاهرا که میتونه از هارد باشه هرچند از هرچیز دیگه ای هم میتونه باشه.

سعید1400
27-06-2013, 14:16
به نظر من هم میتونه مشکل سخت افزاری باشه ولی یه مشکل دیگه هم میتونه باشه وقتی ویندوز عوض میکنی از همون درایور های قبلی استفاده میکنی اگه اره با یه درایور های دیگه امتحان کن.