PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي بازگرداني و سپس حذف آنها

korosh4
24-06-2013, 21:32
سلام دوستان يه سري اطلاعات داشتم كه حذفشون كردم ( حدود چند ماه پيش ) حالا ميخوام سيستمو بدم به يه نفر كه آشنا هم هست اما دوست ندارم كه اطلاعاتم دست كسي بيفته
با توجه به اينكه قبلا حذفشون كردم ( البته چند بار ريكاوري كردم و فايلا رو برگردوند نگرانيمم دقيقا از همينه ) حالا ميخوام اگه ميتونيد برنامه اي رو بهم معرفي كنيد تا تمام رد هاي فايلامو پاك كنه

toufan
25-06-2013, 09:42
پیشنهاد میکنم هارد رو دست کسی نده حتی برادرت. اگه مهمه برات بدون رو دروباستی نده

payan_zaman
25-06-2013, 09:57
سلام دوستان يه سري اطلاعات داشتم كه حذفشون كردم ( حدود چند ماه پيش ) حالا ميخوام سيستمو بدم به يه نفر كه آشنا هم هست اما دوست ندارم كه اطلاعاتم دست كسي بيفته
با توجه به اينكه قبلا حذفشون كردم ( البته چند بار ريكاوري كردم و فايلا رو برگردوند نگرانيمم دقيقا از همينه ) حالا ميخوام اگه ميتونيد برنامه اي رو بهم معرفي كنيد تا تمام رد هاي فايلامو پاك كنه

برای این کار نرم افزارهای زیادی هست بهترین برنامه نرم افزار Active Kill Disk هست که هم نسخه بوتیبل داره و هم نسخه تحت ویندوز
اینم ادرس سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guidance
25-06-2013, 10:31
سلام. بله نرم افزار R-Wipe & Clean
یه نرم افزار مطمئن هستش که صد در صد اینکار رو انجام میده.

korosh4
25-06-2013, 16:19
سلام. بله نرم افزار R-Wipe & Clean
یه نرم افزار مطمئن هستش که صد در صد اینکار رو انجام میده.

برای این کار نرم افزارهای زیادی هست بهترین برنامه نرم افزار Active Kill Disk هست که هم نسخه بوتیبل داره و هم نسخه تحت ویندوز
اینم ادرس سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید دوستان شرایط یکم پیچیدست من میخوام یه قسمت از اطلاعاتی رو که دارم پاک کنم فرضا اون درایوی که اطلاعات مهمم توشه ، 70 گیگ اطلاعات توش دارم و از اون 70 گیگ فقط یه حجم خیلی کم ( اکثرا فایلای ورد هستن ) حدود 0.5 گیگ هستش که میخوام پاک شه و بقیه بهیچوجه نباید آسیب ببینن
اگه دوستان اینجور برنامه ای رو میشناسن ممنون میشم که معرفی کنن