PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاریک بودن گوشه تصویر

ihs25exr
24-06-2013, 18:45
از نام کاربری‌م که معلومه دوربینم چیه!
دیروز که داشتم عکس می‌گرفتم دیدم گوشه‌ی ای سی دی تاریک هست. بعد از تو چشمی دیدم بازم تاریک بود! عکس گرفتم بازم تاریکی پا بر جا بود. الانم عکسای روز اول رو نگاه کردم، اونام گوشه‌شون (بالا سمت چپ + راست، بالا) تاریکه. کلا هم زیر 200 شات زدم!
الان باید چیکار کنم؟:n30:

Amateِur
24-06-2013, 22:07
دیروز که داشتم عکس می‌گرفتم دیدم گوشه‌ی ای سی دی تاریک هست. بعد از تو چشمی دیدم بازم تاریک بود! عکس گرفتم بازم تاریکی پا بر جا بود. الانم عکسای روز اول رو نگاه کردم، اونام گوشه‌شون (بالا سمت چپ + راست، بالا) تاریکه. کلا هم زیر 200 شات زدم!

ببرید به نمایندگی

ihs25exr
24-06-2013, 22:14
ببرید به نمایندگی

خب می‌خوام بدونم مشکل‌ش از چیا می تونه باشه که دستم اونجا بسته نباشه :n05:

ELSIN
25-06-2013, 23:09
به احتمال زیاد سنسور ، و احتمالا گرد و خاکه

شما اون جا میرید چیزی نگید که مثلا فلان چیز مشکل داره بزارید خودشون متوجه بشند اگر داشتند انگار میگردند بعد بگید که مثلا از فلان چیزه

payma
26-06-2013, 00:32

همه عکسات اینجوریه؟یه نمونه عکس بذار

ihs25exr
26-06-2013, 06:50
همه عکسات اینجوریه؟یه نمونه عکس بذار

آره؛ همشون :n28:
اینم اون گوشه های تاریک تصویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payma
26-06-2013, 11:29
اگه لنز هود داره هودش رو بردار عکس بگیر اگه درست نشد من که نظری ندارم!

ihs25exr
26-06-2013, 14:34
اگه لنز هود داره هودش رو بردار عکس بگیر اگه درست نشد من که نظری ندارم!

بدون هود عکس گرفتم!
فقط یه نکته: اگه تصویر نورش بالاتر بره، این تیرگی کمتر می‌شه؛ توی بعضی از عکسای پر نور تقریبا نیست.

Amateِur
26-06-2013, 18:45
آره؛ همشون :n28:
اینم اون گوشه های تاریک تصویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر کنم مشکل از قاب لنز و یا نمیدونم کج بودن سنسور :دی هست. ولی مشخصه که چیزی در راه سنسور درست سره جاش قرار نگرفته.
فکر نکنم مشکل حادی باشه و ببرید نمایندگی براتون درست کنن.

payma
26-06-2013, 23:56
بدون هود عکس گرفتم!
فقط یه نکته: اگه تصویر نورش بالاتر بره، این تیرگی کمتر می‌شه؛ توی بعضی از عکسای پر نور تقریبا نیست.
تو نور کم اینجوری میشه بعضی وقتا اما سایه یکنواخت میفته این نمیدونم چیه والا ببر تعمیرگاه!