PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حق دسترسی به درایو در ویندوز 7

SinaSina30
24-06-2013, 13:55
با سلام
بنده ویندوز 7 دارم
و دو تا یوزر درست کردم در این ویندوز یکی که همون Admin هستش و یکی به یک نام دیگر
Admin خودمم و اونیکی یوزر برای برادرمه که با یوزر خودش وارد میشه و من هم فقط با Admin وارد میشم

بنده قبلا یک درایو رو برای اینکه اشتباهی از طریق یوزر برادرم برنامه هاش رو پاک نکنه حق دسترسیش رو برای برادرم بستم تا از یوزر خودش نتونه وارد اون درایو بشه

چند روز پیش میخواستم برای یک درایو دیگه هم اینکارو بکنم ، اما حواسم نبود و به جای یوزر برادرم حق دسترسیش رو برای همه از جمله خودم بستم و حالا دیگه نمیتونم حتی خودم یعنی (Admin) وارد اون درایو بشم

میخواستم بدونم آیا امکانش هست که بشه این موضوع رو برطرف کرد و بدون نصب دوباره ویندوز این مشکل رو رفع کرد ؟ یا خیر نمیشه ؟

و اگر نمیشه آیا با نصب دوباره ویندوز این مشکل رفع میگردد ؟

* درایوی که بسته شده درایو F میباشد

با تشکر

mohammadi_4u
24-06-2013, 22:19
سلام
شما با رایت کلیک کردن و تب سکیوریتی نتونستید ادمین و سیستم رو اکسس بدید؟ صبح براتون تصاویرشو میزارم. الان سیستمم در دسترس نیست.
بله راه داره ویندوز رو تعویض نکنید.

Sent by Tapatalk

shahin7580
29-06-2013, 22:47
قبل اینکه ویندوز سیستم رو عوض کنم برا کاربرا permission بندی اجام داده بودم و فقط یه کاربر حق رایت و بقیه فقط رید بودند و یا حق دسترسی نداشتند.الان ه ویندوز عوض کرئم و یورز ادمین هستم وقتی یه فایلی رو پاک میکنم اخطار پرمیشن میده و بعد اوکی کردن وارد سل بازیافت نمشه و مستقیم پاک میشه.