PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابل استفاده نبودن بخشی از فضای رم

Meisam.apk
23-06-2013, 15:58
با سلام
من به تازگی رم کامپیوترم رو افزایش دادم به 2 رم 2 گیگابایت؛ویندوز قبلیم هفت 32 بیت بود و 3 گیگ از رم رو قابل استفاده می دونست؛وین 64 بیت نصب کردم اما بازهم مشکل پا برجاست،راه حل چیه؟

EXTREME
23-06-2013, 18:31
با سلام
من به تازگی رم کامپیوترم رو افزایش دادم به 2 رم 2 گیگابایت؛ویندوز قبلیم هفت 32 بیت بود و 3 گیگ از رم رو قابل استفاده می دونست؛وین 64 بیت نصب کردم اما بازهم مشکل پا برجاست،راه حل چیه؟

مدل مینتون چیه ؟

Meisam.apk
23-06-2013, 19:04
Asrock wolfdale 1333-d667

EXTREME
23-06-2013, 19:40
Asrock wolfdale 1333-d667

ورژن بایوس مین چنده
چون برای این مین چندین ورژن بایوس اممده برای حل مشکل رم 4 گیگ که عملکرد بهتر بشه
بایوس رو به آخرین ورژن آپدیت کنید درست نشد رم ها رو تک تک رو همه اسلات های حافظه تست کنید و چینش رم هارو هم عوض کنید هم دوال و هم سینگل درست نشد یا دو رم با هم سازگار نیستند یا رم جدید با مین سازگار نیست

Meisam.apk
23-06-2013, 19:51
چینش رم ها رو ک امتحان کردم،دو رم هم با هم خریدم و یک مدل هستن،اما بایوس رو آپدیت نکردم.ای کاش فقط مشکل از آپدیت ورژن بایوس باشه.به هر حال ممنونم.

Meisam.apk
23-06-2013, 21:25
من زیاد کلا از بایوس سر در نمی اوردم اما رفتم تو اینترنت ی سرچی کردم در مورد آپدیت بایوس ازراک چیزی دستگیرم نشد،همه در مورد 2012 به بعد بود که به کار من نمی خورداگه میشه ی توضیح مختصر با لینک دانلود برای این مدل بذارید واقعا ممنون می شم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
24-06-2013, 00:27
من زیاد کلا از بایوس سر در نمی اوردم اما رفتم تو اینترنت ی سرچی کردم در مورد آپدیت بایوس ازراک چیزی دستگیرم نشد،همه در مورد 2012 به بعد بود که به کار من نمی خورداگه میشه ی توضیح مختصر با لینک دانلود برای این مدل بذارید واقعا ممنون می شم.

شما آخرین ورژن رو نصب کنید مشکلات قبلی ورژن های قبلی هم حل شده
برای آپدیت بایوس ازراک همونطورکه گفتم آخرین ورژن رو میگیرید از سرور آسیا سپس فایل که با پسوند bin یا rom است و هم اسم مدل مین است رو روی فلش میریزین و در داخل بایوس از طریق instant flash فایل بایوس رو از فلش brows میکنید و بایوس رو آپدیت می کنید

مدل مینتون رو تو گوگل سرچ کنید میرین تو سایت ازراک
تو قسمت دانلودش قسمت بایوس رو انتخاب میکنید بقیش هم معلومه

Meisam.apk
24-06-2013, 11:43
تونستم بایوس رو آپدیت کنم ب جدید ترین ورژن ساده تر از چیزی بود ک فکر می کردم،اما هنوز هم مشکل حل نشده.آیا لازم هست یک بار دیگه ویندوز جدید نصب کنم؟یا کاره دیگه ای انجام بدم؟

Meisam.apk
24-06-2013, 20:56
چرا حدودا900 مگابایت از فضای رم برای سخت افزار رزرو شده؟مشکل همین جاست.چطور می شه این مقدار رو کمتر کرد یا به حداقل رسوند؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Meisam.apk
25-06-2013, 15:51
کسی نیست که کمک کنه؟
اگه درست نشه مجبورم رم رو بفروشم چون رم 3 با 2 فرق زیادی ندار.

Meisam.apk
25-06-2013, 16:32
چطور میشه میزان رم رزرو شده از سوی گرافیک آنبرد در رم رو توی بایوس کم کرد؟

EXTREME
25-06-2013, 18:45
اگه گرافیک انبورد یا توربوکش داره سیستم باید از بایوس تو تنظیممات چیپست میززان رمی که از ییستم میگیره رو کم کنید