PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاپ گرفتن از ویندوز با برنامه ها

unknown47
23-06-2013, 13:36
سلام
دوستان میخواستم بدونم نرم افزاری هست که باهاش بتونم از ویندوز و برنامه های نصب شدم روش یه بکاپ بگیرم و موقعی که لازم دارم ازش استفاده کنم؟!
ممنون میشم راهنماییم کنید

Beta
23-06-2013, 19:48
با خود ویندوز میتونین این کارو کنین!
به این صورت که System Image تهیه کنین.
این مسیر رو برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
طبق شکل روی Creat a System Image کلیک کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و مراحل رو طی کنید.
نکته:حجم بکاپ بستگی به حجم درایو ویندوزتون داره!

mohammad ahmadi
23-06-2013, 19:52
سعی کنید روی ویندوزی که بکاپ میگیرید نرم افزار های سنگین نصب نباشه من تجربشو دارم ممکنه بکاپت قابل نصب نباشه:n16:

reza41
24-06-2013, 09:11
سلام
همون طور که دوستمون گفتن با خود ویندوز می تونین این کار رو بکنین.
نرم افزارهای دیگه ای هم مثل acronis یا norton ghost هم هستند که این کار رو به راحتی انجام میدن.
بر خلاف این دوست بزرگوارمون که گفتن سعی کنید برنامه های سنگین روش نصب نباشه من میگم هر چی هم بخوای نصب کنی اشکال نداره. من الان خودم از ویندوزم که بکاپ گرفتم حجم بکاپ 45 گیگابایت شده و به راحتی هم ازش استفاده میکنم و مشکلی هم نداره.

ارسام جان
24-06-2013, 10:02
سلام ببخشید ویندوز من ایراد پیدا کرده و میخوام سون نصب کنم.کسی میتونه منو خیلی ابتدایی راهنمایی کنه اخه من اولین بارمه میخوام ویندوز عوض کنم اگه قیل از تعویض ویندوز چیزی بایدبدونم بگید راجع به بک آپ گیری هم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

dvb595959
24-06-2013, 10:13
سلام ببخشید ویندوز من ایراد پیدا کرده و میخوام سون نصب کنم.کسی میتونه منو خیلی ابتدایی راهنمایی کنه اخه من اولین بارمه میخوام ویندوز عوض کنم اگه قیل از تعویض ویندوز چیزی بایدبدونم بگید راجع به بک آپ گیری هم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
نصب ویندوز 7 خیلی آسونه .... فقط توی قسمت فرمت کردن درایو کمی دقت کنید... البته توصیه من به شما اینه که آموزش نصب ویندوز رو از نت بگیر و مطالعه کن ( آموزشهای زیادی توی نت در مورد نصب ویندوز هست) ... بعد از نصب ویندوز و درایورها شما میتونی از ویندوزی که تاره نصب کردی توسط خود ویندوز و همینطور نرم افزارهایی که دوستمون گفتن اقدام به گرفتن ایمیج کنی تا در صورت لزوم بتونی بجای نصب مجدد ویندوز از ایمیج آماده ای که گرفته شده استفاده کنی.