PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت یک بچ فایل خاص

وین رونی
23-06-2013, 13:35
سلام
من می خوام یک بچ فایل بسازم که در اون دستوری مبنی بر پاک شدن فایلی در یک تاریخ و زمان مشخص باشه.یعنی بچ فایل در ساعتی مشخص به طور اتوماتیک اجرا بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*نمی خوام این عمل اتوماتیک سازی توسط schedule ویندوز انجام بشه

n00b
23-06-2013, 20:18
سلام.../// بفرمایید.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با اسمبلی خیلی ساده تر میشد این برنامه رو نوشت...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دی
موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به جای filename اسم فایل رو بذارید [با پسوند..//]...///
و مقادیر iDate و iTime رو هم به تاریخ و زمان دلخواهتون تغییر بدید...///

وین رونی
28-06-2013, 09:48
جواب نداد استاد
ببینید من فایل 2013-06-25-11-12-36-01.pdf را در دسکتاپ ساختم و کدها را به صورت زیر ویرایش کردم:

@echo off
set iDate=06/27/2013
set iTime=10:48:00.00
:loop
if not "%DATE:~4%"=="%iDate%" goto end
if "%TIME%"=="%iTime%" del .\C:\Users\pariya\Desktop\2013-06-25-11-12-36-01.pdf
if exist .\C:\Users\pariya\Desktop\2013-06-25-11-12-36-01.pdf goto loop
:end

ساعت و تاریخ را درست ست کردم و فایل را با فرمت bat ذخیره کردم

n00b
28-06-2013, 13:24
اشتباه آدرس دادید!.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وین رونی
28-06-2013, 18:37
استاد گرامی ببخشید که خیلی مزاحمت میشم
اما این فایل رو همه جوره امتحان کردم با فرمت bat و exe اما فایل را در زمان مشخص پاک نمی کنه.شما خودتون امتحان کردید؟

n00b
28-06-2013, 19:27
استاد گرامی ببخشید که خیلی مزاحمت میشم
مسخره می کنید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو امتحان کنید.../// اگه کار نکنه یعنی یا زمان رو اشتباه وارد می کنید../// [ساعت 10 شب رو باید 22 وارد کنید مثلاً..//].../// یا اینکه Encoding فایل ANSI نیست..// Encoding رو حتماً باید رو ANSI بذازید موقع ذخیره فایل../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وین رونی
28-06-2013, 21:01
مسخره می کنید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو امتحان کنید.../// اگه کار نکنه یعنی یا زمان رو اشتباه وارد می کنید../// [ساعت 10 شب رو باید 22 وارد کنید مثلاً..//].../// یا اینکه Encoding فایل ANSI نیست..// Encoding رو حتماً باید رو ANSI بذازید موقع ذخیره فایل../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا این چه حرفیه!!هر کی اگه یک حرف هم به ما یاد بده استادمون هست.
به هر حال ممنون که وقت گذاشتید