PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: سفارشی سازی عمل کرد خاص سیستم عامل با کد یا اتوران ::.

rastinb
22-06-2013, 03:29
سلام.خسته نباشید.
من می خواستم با دست کاری رجیستری ،اجرای کد یا اتوران 3 تا امکان به سیستم عامل خودم اضافه کنم که میدونم ممکنه کار آسونی نباشه ولی کنجکاو پیدا کردن روش هستم ...

1. می خوام آیکون فلش دیسکم رو مثل اسمش تغییر بدم. مثل تغییر آیکون هر پوشه به آیکونهای فانتزی و مربوط به هر موضوع ! به فرض مثال به جای آیکون "درایو دیسک"، آیکون "My Document" رو روش قرار بدم...

2.میخوام یه متود رو پیاده کنم که بعد از اتصال فلش به هر کامپیوتر (حتی برای اولین بار) محتوای فلش درایو ( پوشه اصلی Root ) به صورت Maximize Window نمایش داده بشه و آیکون ها با سایز "Extra Large" در آیند... (عکس شماره 2)(لینک => [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3. ساخت یه Shortcut از یک وب سایت با پیش فرض آدرس گوگل که بعد از اجرای اون وارد صفحه اول گوگل بشه.نکته ی مهم این گذینه اینه که میخوام آیکون سفارشی و خاص روی اون Shortcut یا Autorun بذارم . راستی از گجتی هم که کاراییش همین باشه نمیخوام استفاده کنم... (عکس شماره 3)(لینک => [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید به نظر کارآمد نباشه ولی واقعآ درگیر راه حل و پیدا کردن حتی یه روش نزدیکم...
اگه کسی حدآقل یه منبع یا فروم معرفی کنه ممنون میشم .
در صورت نیاز به کد نویسی یا برنامه نویسی حاظر به پرداخت مبلغ ی به عنوان دستمزد هستم...

پیشاپیش ممنون

mohammadi_4u
22-06-2013, 06:58
سلام
این کارا که گفتید خیلی راحت انجام میشه.و نیازی به رجیستری نیست.
فقط چند سوال:
فقط تو سیستم شما این اتفاق بیفته یا تو هر سیستم که فلش زدید؟ هردو را امکانپذیر هستش.
برای فلش های دیگه که به سیستم میزنید هم همین اتفاق بیفته یا تنها یک فلش!؟
چون این دو سوال کلی روشو تغییر میده.

Sent by Tapatalk

rastinb
23-06-2013, 01:18
توی هر سیستمی که زدم همین اتفاق بیوفته... . نه . فقط فلش خودم به این صورت بازشه. فلش دوستان ممکنه ویروسی یا شخصی باشه...

در مورد Shortcut برای سایت گوگل ( سوال شماره 3) اطلاعاتی دارید ؟ با آیکون که بعد از اجرا اون ، سایتی از پیش تعیین شده باز شه و وارد اون شه ؟

ضمنآ واقعآ ممنون . فکر نمیکردم به این سرعت نتیجه بگیرم. توی انجمن همکارهاتونم به مشابه همین پست اسپم کردم ولی بی نتیجه !!!

بازم ممنون :n16:

mohammadi_4u
24-06-2013, 07:34
توی هر سیستمی که زدم همین اتفاق بیوفته... . نه . فقط فلش خودم به این صورت بازشه. فلش دوستان ممکنه ویروسی یا شخصی باشه...

در مورد Shortcut برای سایت گوگل ( سوال شماره 3) اطلاعاتی دارید ؟ با آیکون که بعد از اجرا اون ، سایتی از پیش تعیین شده باز شه و وارد اون شه ؟

ضمنآ واقعآ ممنون . فکر نمیکردم به این سرعت نتیجه بگیرم. توی انجمن همکارهاتونم به مشابه همین پست اسپم کردم ولی بی نتیجه !!!

بازم ممنون :n16:

سلام
ایکن گزینه سوم و ایکن فلش دیسک رو پیام کنید.
برای حالت ماکسیمایز. یه کد میزارم که مانیتورینگ دیسک ویندوز رو برای زمان اتصال ازکار بندازه و اتومات فول صفحه باز بشه مشکلی نیست؟
ضمنا فایل رو به یکی از دوستان خواهید داد چک کنند تااز نظر مشکل امنیتی خیالتون راحت باشه.:)
البته اگه میخاید راهکارشو براتون پیام کنم تا خودتون انجام بدید.
مثلا برا ایکن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای فایل وب گوگل و ماکسیمم صفحه از مدیا بیلدر

که لینک اموزشش براتون میفرستم

Sent by Tapatalk

rastinb
24-06-2013, 15:30
سلام. نه بحث امنیتی نیست.سوء تفاهم نشه.ولی واسم مهمه که خودم انجام بدم.روش کارشو می خوام یاد بگیرم. در مورد ماکسیمایز هم می خوام فقط فلش خودم (بعد از اجرای دستی - گاهآ ممکنه ویروسی باشه) با کلیک کردن به صورت ماکسیمایز باز شه نه همه ی فلش ها و دیسک ها ... همچنین استایل ویو هم مهمه واسم که Extra Large Icon باشه.مثل عکس ضمیمه.
در مورد لینک تغییر آیکون فلش هم ممنون. :n12:

rastinb
27-06-2013, 20:59
آیکون فلش رو با استفاده از لینک که لطف کردید درست کردم.فقط مونده شرتکات گوگل و تنظیمات فول اسرین و ماکسیمایز شدن روت فلش دیسک.منتظر جواب شما هستم.مرسی ! :n19: