PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی لوگو | طراحی کاتالوگ | طراحی بروشور

angolos
21-06-2013, 20:26
وبلاگ های شبکه چاپ با به اشتراک گذاشتن نمونه های شگفت انگیز و خلاقانه طراحی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بروشور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و طراحی کاتالوگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و طراحی لوگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به شما کمک خواهد کرد که به بهترین قالب برای طرح خود بیابید.

electronic0nt
06-01-2014, 21:15
سلام
برای یه مغازه و فروشگاه موبایل فروشی نیازمند به طراحی آرم و تریکت و کارت ویزیت هستم
فقط طراحی مورد نظر ماست
نام مغازه آرتا سل
artasele.ir
قیمت ها رو حتما واسم پخ کنید.

ممنون

angolos
07-01-2015, 21:17
سلام باید یک سری به سایت طراحی لوگو و ست اداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شبکه چاپ بزنی سایت خوبی و سفارش می تونی بدی ممنون

دسا گرافیک
05-02-2015, 01:25
سلام میتونی به ایمیلم طرح مشابه یا اون چیزی که دوست داری شبیهش باشه رو بفرستی تا برات طرحش رو بزنم
قیمت من 20 درصد ارزونتر از کل بازاره به همین سایتی که رفیقمون میگه برو ببین چند طراحی میکنه من 10 درصد ارزونتر میزنم
پوستر بنر آرم تایپوگرافی و طراحی وب در خدمتم
r.tartifizadeh@gmail.com

truman
16-10-2022, 13:14
سلام دوست عزیز . بهترین تیم طراحی لوگو که میشناسم تیم ترنج لوگو هستن. آدرس سایتشون رو میگذارم که یه سر بهش بزنید. کارهاشون عالیه. اورجینال و درجه یک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم نیاز به طراحی ست اداری و هویت بصری داری باز هم به این صفحه از سایتشون مراجعه کن:

آدرس پیج اینستاگرامشون هم اینه:
Toranjlogo