PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضطراری !!! - از بین رفتن Partition table، MBR و بوت سکتور

DariushGreat
21-06-2013, 13:35
سلام
هارد لپتاپم هیتاچی هست 500 گیگ. متاسفانه چندی پیش ویندوز ناگهان کرش کرد. آخر سر خودم دستی ریست کردم دیدم بله دیگه ویندوز بالا نمیاد. با هیرن پارتیشن منیجر های دیسک هیرن بوت هم چک کردم هیچکدوم از درایو هام قابل شناسایی نیستن.
هاردم پر هست و اطلاعاتم هم مهم. نمی خوام از دستشون بدم. برنامه بوت تعمیر پارتیشن تیبل و MBR و بوت سکتور بهم معرفی کنید. دارم داغون می شم :n03:

EXTREME
21-06-2013, 14:03
سلام
هارد لپتاپم هیتاچی هست 500 گیگ. متاسفانه چندی پیش ویندوز ناگهان کرش کرد. آخر سر خودم دستی ریست کردم دیدم بله دیگه ویندوز بالا نمیاد. با هیرن پارتیشن منیجر های دیسک هیرن بوت هم چک کردم هیچکدوم از درایو هام قابل شناسایی نیستن.
هاردم پر هست و اطلاعاتم هم مهم. نمی خوام از دستشون بدم. برنامه بوت تعمیر پارتیشن تیبل و MBR و بوت سکتور بهم معرفی کنید. دارم داغون می شم :n03:

بهتره هارد لپ تاب رو با تبدیل بزنید به pc تا معلوم بشه مشکل از کجاست
اگه اطلاعات مهم دارین بهتره لپ تاب رو ببرید یک مرکز تخصصی
برای فیکس کردن mbr از مجموعه نرم افزار های hiren boot cd نرم افزار fix mbr است

DariushGreat
21-06-2013, 14:56
بهتره هارد لپ تاب رو با تبدیل بزنید به pc تا معلوم بشه مشکل از کجاست
اگه اطلاعات مهم دارین بهتره لپ تاب رو ببرید یک مرکز تخصصی
برای فیکس کردن mbr از مجموعه نرم افزار های hiren boot cd نرم افزار fix mbr است

با تبدیل به سیستم می زنم فقط درایو ها رو نشون می ده نه حجمی نه چیزی... نه فرمت می کنه نه باز می کنه!
دقیقا کجای هیرن بوت هست این برنامه که می گی؟

EXTREME
21-06-2013, 15:27
با تبدیل به سیستم می زنم فقط درایو ها رو نشون می ده نه حجمی نه چیزی... نه فرمت می کنه نه باز می کنه!
دقیقا کجای هیرن بوت هست این برنامه که می گی؟
میشه یک عکس از disk managment هم اینجا بدین ؟

تو خود hiren boot cd تو مجموعه نرم افزارهای هادرش هست

DariushGreat
21-06-2013, 16:55
میشه یک عکس از disk managment هم اینجا بدین ؟

تو خود hiren boot cd تو مجموعه نرم افزارهای هادرش هست

از سیستم خودم که هیچ کاری نمی تونم بکنم! الان دوباره دارم میرم مبدل هارد رو بگیرم از دوستم وصل کنم به سیستم جداگانه. چشم عکس هم میذارم.
راستی برنامه Partiotion table Doctor 3.5 چجوریه؟ راسته میگن می تونه درستش کنه؟؟؟ :n03:

EXTREME
21-06-2013, 20:10
از سیستم خودم که هیچ کاری نمی تونم بکنم! الان دوباره دارم میرم مبدل هارد رو بگیرم از دوستم وصل کنم به سیستم جداگانه. چشم عکس هم میذارم.
راستی برنامه Partiotion table Doctor 3.5 چجوریه؟ راسته میگن می تونه درستش کنه؟؟؟ :n03:

با این نرم افزار من زیاد کار نکردم و آشنایی ندارم
نرم افزار fix mbr برای ویندوز هم هست سرچ کنید پیدا میشه
ولی عکس بزارید شاید مشکل از جای دیگری باشد

DariushGreat
21-06-2013, 20:32
سلامی دوباره
آقا این عکس Disk management:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hard.png

واقعا اسف باره :n03: فقط چندتا خونه بی مشخصات. روشون هم که کلیک راست می کنم سیستم کلا قاط میزنه هنگ می کنه.

این هم عکس خود برنامه Partition doctor:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hard2.PNG

دارم می ترکم!!! :n30: چیکار کنم؟؟؟؟؟

EXTREME
21-06-2013, 20:40
سلامی دوباره
آقا این عکس Disk management:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hard.png

واقعا اسف باره :n03: فقط چندتا خونه بی مشخصات. روشون هم که کلیک راست می کنم سیستم کلا قاط میزنه هنگ می کنه.

این هم عکس خود برنامه Partition doctor:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hard2.PNG

دارم می ترکم!!! :n30: چیکار کنم؟؟؟؟؟

تو این عکس که mbr است دوست من

مشکل اینه که نه پارتیشن فایل سیستم داره و نه برچسب
ببینید میتونیدبا نرم افزار هایی مثل acronis homw director یا eases data recovery کل پارتیشن رو ریکاوری کنید ؟
برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین

DariushGreat
22-06-2013, 14:15
تو این عکس که mbr است دوست من مشکل اینه که نه پارتیشن فایل سیستم داره و نه برچسب ببینید میتونیدبا نرم افزار هایی مثل acronis homw director یا eases data recovery کل پارتیشن رو ریکاوری کنید ؟برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارینحرفی نیست ولی هارد ندارم. یکی از بزرگترین خریت های زندگیم این بود که در دوران ارزونی هارد اکسترنال نخریدم. الان ‏هم ندارم هیچکس هم بهم قرض نمیده. یعنی امکانش وجود نداره همین mbr و پارتیشن تیبل رو فیکس کنم و از نو بسازمشون؟

EXTREME
22-06-2013, 14:43
حرفی نیست ولی هارد ندارم. یکی از بزرگترین خریت های زندگیم این بود که در دوران ارزونی هارد اکسترنال نخریدم. الان ‏هم ندارم هیچکس هم بهم قرض نمیده. یعنی امکانش وجود نداره همین mbr و پارتیشن تیبل رو فیکس کنم و از نو بسازمشون؟

آخه تو این عکس که گذاشتین mbr مشکلی نداره مشکل از همون موردی است که گفتم باید ریکاوری بشه اطلاعاتتون