PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا 1400

arazlove
20-06-2013, 17:59
با سلام خدمت دوستان
من تا 1400 بودجه دارم برای خرید گوشی اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
یه چند روزی هست تحقیق می کنم که به این 4 تا گوشی رسیدم. HTC One X ، HTC One XL ، Samsung Galaxy S III، LG Optimus 4X HD و در آخر HTC One S که زیاد ازش تعریف می کنن. اولویتهام هم اینا هستن:
1. کیفیت بدنه، شیک و زیبا و خوشدست بودن برام خیلی مهمه
2. کیفیت صفحه نمایش و تاچش حتما خوب باشه و 4.3 اینچ یا بالاتر باشه
3. کیفیت صداش خوب باشه مخصوصا تو مکالمه و هندزفری موقع موزیک گوش دادن، صدای اسپیکرش زیاد مهم نیست
4. فیلم ها و بازی ها رو روون اجرا کنه و لگ نداشته باشه. البته بازی و فیلم دیدنم در حد متوسط یا کم هستش
5. ساپورت نرم افزاریش خوب باشه
6. باتریش هم که خوب باشه
7. دوربینش در حد متوسط به بالا باشه
از بین گوشی های بالا بیشتر از همه از HTC One X خوشم میاد که میگن مشکل گرم شدن داره و باتریش ضعیفه که HTC One XL این مشکلات رو نداره و پردازندش هم درسته که دو هسته ای هست ولی از لحاظ قدرت نزدیک چهار هسته ای Tegra 3 هست. فقط نمیدونم فرقشون فقط تو همین پردازنده است یا فرقهای دیگه ای هم دارن مثلا دوربین یا کیفیت صفحه نمایش یا ... .
اگه گوشی های دیگه ای هم تو این رنج با این اولویتها هست لطفا معرفی کنید.
ممنون.

maziarzar
23-06-2013, 15:39
با سلام خدمت دوستان
من تا 1400 بودجه دارم برای خرید گوشی اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
یه چند روزی هست تحقیق می کنم که به این 4 تا گوشی رسیدم. HTC One X ، HTC One XL ، Samsung Galaxy S III، LG Optimus 4X HD و در آخر HTC One S که زیاد ازش تعریف می کنن. اولویتهام هم اینا هستن:
1. کیفیت بدنه، شیک و زیبا و خوشدست بودن برام خیلی مهمه
2. کیفیت صفحه نمایش و تاچش حتما خوب باشه و 4.3 اینچ یا بالاتر باشه
3. کیفیت صداش خوب باشه مخصوصا تو مکالمه و هندزفری موقع موزیک گوش دادن، صدای اسپیکرش زیاد مهم نیست
4. فیلم ها و بازی ها رو روون اجرا کنه و لگ نداشته باشه. البته بازی و فیلم دیدنم در حد متوسط یا کم هستش
5. ساپورت نرم افزاریش خوب باشه
6. باتریش هم که خوب باشه
7. دوربینش در حد متوسط به بالا باشه
از بین گوشی های بالا بیشتر از همه از HTC One X خوشم میاد که میگن مشکل گرم شدن داره و باتریش ضعیفه که HTC One XL این مشکلات رو نداره و پردازندش هم درسته که دو هسته ای هست ولی از لحاظ قدرت نزدیک چهار هسته ای Tegra 3 هست. فقط نمیدونم فرقشون فقط تو همین پردازنده است یا فرقهای دیگه ای هم دارن مثلا دوربین یا کیفیت صفحه نمایش یا ... .
اگه گوشی های دیگه ای هم تو این رنج با این اولویتها هست لطفا معرفی کنید.
ممنون.

در طور کل اس3 بهتره
مثلا صفحه نمایش 4ایکس از اس3 بهتره کیفیت بدنشم خوبه .شیکه و خوشدسته /اماصدا وباتری ودوربین وساپورت اس3 بهتره