PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل the color scheme has been changed to windows 7 basic

apple021
20-06-2013, 14:10
سلام امیدوارم خوب باشید من هر بازی و فیلمی هایی که با مدیا کلاسیک باز میکنم نوار منو تغییر میکنه و این ارور میاد
the color scheme has been changed to windows 7 basic
واقعاً کلافه شدم کمک کنید ممنون میشم

Beta
20-06-2013, 14:35
روی Computer کلیک راست کنید و Properties،سمت چپ Advanced System Settings رو بزنید،
سربرگ Advanced،زیر Performance دکمه ی Settings کلیک کرده و آپشن Customs رو انتخاب کنید و OK.

apple021
20-06-2013, 15:05
دوسته عزیز درست نشد

reza41
20-06-2013, 15:53
سلام
اگه مشکل رو فقط با مدیا پلیر کلاسیک دارید مربوط به تنظیمات این برنامه است.
شما باید در قسمت تنظیماتش ویدئو رندر رو درست انتخاب کنید. اگر ویندوزتون 7 هست و مدیا پلیر هم نسخه جدیدش هست روی EVR Custom Presenter بذارین و اگر نسخه اش قدیمی هست روی VMR-9 (renderless) بذارین.
هم چنین برنامه مدیا پلیر می تونه Aero رو غیر فعال کنه برای تنظیم کردنش باید به این مسیر برین
MPC menu -> View -> Renderer Settings -> Presentation -> "Disable Desktop Composition
اگر مشکلتون حل شد همین جا بگین و اگه حل نشد بفرمایین تا راه حل های دیگه رو مطرح کنیم.

apple021
20-06-2013, 18:17
دوست عزیز همون طور که گفتم هم با اجرای بازی هم با اجرای مدیا کلاسیک
mpc menu کجاست دوسته عزیز پیدا نکردم روی مدیا پلیر ویندوز و مدیا کلاسیک؟؟؟؟

reza41
20-06-2013, 19:07
منظور اینه که مدیا پلیر کلاسیک رو باز کنید در منوهایی که اون بالا هست منوی view‌رو انتخاب کنید و ...

rahim68
08-09-2013, 21:42
با سلام.من گیم نت دارم ..منم همین مشکل رو دارم...چنتا از کلاینت هام بدون مشکل بازی GTA رو اجرا میکنن اما بقیه کلاینت ها همین ارور دوستمون رو میدن.. the color scheme has been changed to windows 7 basic.... از چند نفر پرسیدم گفتن باید ویندوز عوض کنی...اما دردسرش برای من خیلی زیاده از اون طرف هم واقعا کلافه شدم....لطفا کسی میتونه کمکم کنه..
abbasi.1990@yahoo.com
maxx-love.blogfa.com
09138304575
ممنون میشم کمکم کنین....

rahim68
08-09-2013, 21:57
با سلام.من گيم نت دارم ..منم همين مشکل رو دارم...چنتا از کلاينت هام بدون مشکل بازي GTA رو اجرا ميکنن اما بقيه کلاينت ها همين ارور دوستمون رو ميدن.. the color scheme has been changed to windows 7 basic.... از چند نفر پرسيدم گفتن بايد ويندوز عوض کني...اما دردسرش براي من خيلي زياده از اون طرف هم واقعا کلافه شدم....لطفا کسي ميتونه کمکم کنه

rahim68
08-09-2013, 22:02
فک کنم مربوط به همین ارور باشه....صفحه یه دفعه سیاه میشه انگار که میخواد بره تو بازی...صفحه یه دفعه سیاه میشه بعد دوباره برمیگرده

vissoto
10-09-2013, 08:07
در گیمنت ها تم را راز همان اول روی بیسک قرار دهید

ahmadgeo
04-12-2013, 18:30
سلام
اگه مشکل رو فقط با مدیا پلیر کلاسیک دارید مربوط به تنظیمات این برنامه است.
شما باید در قسمت تنظیماتش ویدئو رندر رو درست انتخاب کنید. اگر ویندوزتون 7 هست و مدیا پلیر هم نسخه جدیدش هست روی EVR Custom Presenter بذارین و اگر نسخه اش قدیمی هست روی VMR-9 (renderless) بذارین.
هم چنین برنامه مدیا پلیر می تونه Aero رو غیر فعال کنه برای تنظیم کردنش باید به این مسیر برین
MPC menu -> View -> Renderer Settings -> Presentation -> "Disable Desktop Composition
اگر مشکلتون حل شد همین جا بگین و اگه حل نشد بفرمایین تا راه حل های دیگه رو مطرح کنیم.

با سلام ممنون از لطفتون
مشکل من حل شد
با تشکر فراوان

The great gatsby
30-06-2016, 15:24
سلام دوستان عزیز
روزتون به خیر.همین مشکل ارور سر منم اومده ولی نه با مدیا بلکه از وقتی که یه نرم افزار نصب کردم اینطوری شده
به نظرتون چطوری اینو حل کنم لطفا راهنماییم کنین بسیار سباس گزارم

ahmadrezacr74
22-10-2017, 02:15
داداش منم همین مشکلو دارم چیکار کنم