PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (توروخدا هرکه میتونه کمک کنه)دیسک ریکاوری نوت بوک Asus

sonkia
20-06-2013, 12:43
سلام
من واسه نوت بوک یکی از آشنایان نیاز مبرم و فوری به کمک شما دارم. بهم گفته مدل نوت بوکم اینه:
X 16 96087
میخواستم ببینم اصلا مدلش رو درست فرستاده, و اینکه از کجا باید سی دی ریکاوریش رو گیر بیارم.
ممنون
Sent from my LT18i using Tapatalk 2

sonkia
20-06-2013, 13:30
میگه از این مینی لپ تاپ هاس, ولی من هرچی سرچ میکنم همچین مدلی پیدا نمیکنم
خواهش میکنم یه جوری کمکم کنید دیسک ریکاوری این مدل رو پیدا کنم؟ نمیشه از دیسک ریکاوری مدل های دیگه asus استفاده کرد؟

sonkia
20-06-2013, 17:16
کسی نیست یه جوابی به ما بده؟
باورکنید گیرم, نیاز دارم به کمکتون

khelane
20-06-2013, 21:28
عزیز یه کم حوصله به خرج بده چند دقیقه بعدش بازم کامنت میزاری و میگی چیشد خدا عمرت بده یه زره اروم باش:n12:
ببین چه سری هست الان من با مینی خودم دارم همین پست رو میزارم سری eee seashell هست و مال شما هم همینطوری هست شما باید یه مدل از همین مال خودتون رو گیر بیارید یا یکی روروش بندازید ببنیدی بهش میخوره
ضمنا این مدل درست نیست
یا یه ویندوز خودتون روش نصب کنید درایور هاش رو دانلود کنید بعد پش مینی کد ارویجینال ویندوز رو وارد کنید
موفق باشید

sonkia
21-06-2013, 00:38
عزیز یه کم حوصله به خرج بده چند دقیقه بعدش بازم کامنت میزاری و میگی چیشد خدا عمرت بده یه زره اروم باش:n12:
ببین چه سری هست الان من با مینی خودم دارم همین پست رو میزارم سری eee seashell هست و مال شما هم همینطوری هست شما باید یه مدل از همین مال خودتون رو گیر بیارید یا یکی روروش بندازید ببنیدی بهش میخوره
ضمنا این مدل درست نیست
یا یه ویندوز خودتون روش نصب کنید درایور هاش رو دانلود کنید بعد پش مینی کد ارویجینال ویندوز رو وارد کنید
موفق باشید

خدا خیرت بده که جواب دادی, میدونم عجله کردم ولی باورکن گیرم, خداشاهده خیلی به این نیاز دارم
فک کنم مدل دقیقش این باشه
Asus Eee Pc Seashell Series X16 96078
اگه میشه یه مردونگی کن و دیسک درایور اینو(لینکش) رو همینجا بذار
ایشالله خدا هرچی میخوای بهت بده

sonkia
21-06-2013, 21:23
دوست عزیز خبری نشد؟

hasanoooooooo
21-06-2013, 23:21
داداش دیسک ریکاوری در 90 درصد موارد اصلا به همدیگه نمیخورن ... من خودم روی 2 لپتاپ با یک کانفیگ تست کردم اصلا نشد که نشد.... از من میشنوی با usb روش ویندوز starter وصل کن بعد از نصب برنامه هایی که میخوای ازش ریکاوری دیسک بگیر برا همیشه..... بنظر من این تنها راهی هست که داری.... دوستمونم گفت میتونی همون ویندوز رو اکتیو کنی هر چند فرقی هم نداره!!!!