PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل باInternet Download Manager

gholam14
10-08-2006, 04:49
باسلام
دوستان عزيزمن بافايرفاكس كارميكنم ولي اينجااينترنت مرتب قطع ميشود مثلا وقتي يك فايلي راميخواهي دانلود كني بايد خداخداكني كه وسط كار اينترنت قطع نشود بهمين دليل من ازInternet Download Manager استفاده ميكردم ولي نميدانم چرا وقتي اين نرم افزاررانصب ميكنم ويندوزم دچارمشكل ميشود مثلا باآيكني كه هنگام آپديت ويندوز در كنار ساعت ميآيد بعد از كمي كه ويندوز آپديت شد ارتباط با سايت آپديت كننده قطع ميشود وديگر آن آيكن نميرودوموقع خاموش كردن ويندوز هنگ ميكندومشكل ديگراين نرم افزارسرعت خيلي كمش است مثلا فايلي را كه بافايرفاكس در20دقيقه دانلودميكنم با دانلودمنيجر در 3ساعت دانلود ميكنم
حالا ميخواستم ببينم اين اشكالات عمومي است يا فقط ويندوز من اين مشكلات راداردوآيا دانلود منيجري كه اين مشكلات رانداشته باشد كسي سراغ دارد.
بسيارسپاسگزارم

alex_pk
10-08-2006, 05:16
سلام gholam جان

internet download manager يکی از بهترين دانلود manager هاست و سرعت خيلی بالايی داره...
اينکه شما ميگيد فايلی رو با مرورگر در 20 دقيقه دانلود ميکنيد و با اين برنامه 3 ساعت طول ميکشه ميتونه دلايل مختلفی داشته باشه
بهتره ويندوزت رو عوض کنی( احتمالاً اشکالاتی که گفتی بر طرف خواهد شد)

يک دانلود منيجر خوب ديگه هم هست به نام getright که چند روز پيش تو خود سايت معرفی شد([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(البته Flashget و Dap نيز برنامه های خوبی در اين زمينه هستند)

اگه باز مشکلی بود در خدمتم

موفق باشی

masoud908
10-08-2006, 22:34
alex حرفش كاملا درسته
idm بهترين دانلود منجر.شك نكنيد

gholam14
11-08-2006, 05:09
باسلام مجدد
من درحال حاضرروي سيستمم نرم افزارgetright نصب كردم ولي وقتي ميخواهم چيزي دانلودكنم همان فايرفاكس آنرادانلود ميكند نميدانم من نحوه كاربااين نرم افزاررابلدنيستم ياچيزديگري هست كه من نميدانم اگر شما با كار اين نرم افزار آشنايي داريد لطفا نحوه كار كردن باآن رابرايم توضيح دهيد.
بسيارمتشكرم

masoud908
11-08-2006, 19:26
باسلام مجدد
من درحال حاضرروي سيستمم نرم افزارgetright نصب كردم ولي وقتي ميخواهم چيزي دانلودكنم همان فايرفاكس آنرادانلود ميكند نميدانم من نحوه كاربااين نرم افزاررابلدنيستم ياچيزديگري هست كه من نميدانم اگر شما با كار اين نرم افزار آشنايي داريد لطفا نحوه كار كردن باآن رابرايم توضيح دهيد.
بسيارمتشكرم
دوست عزيز اول يك سرچ كن ببين چيزي پيدا ميكني بعد اگر نبود يك تاپيك بزن سوالت مطرح كن