PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد عضله

solinaz
18-06-2013, 16:54
به نقل از یکی دوستان:دقیقا حرفایی خودشو براتون میذارما:n16:
سلام سلام

دکترا محترم بیان اینجا کمک میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستای خوبم الان 5 روزه دست راستم درد میکنه 3 روزه به شصتم و انگشت اضاره هم درد سرایت کرده و اینکه ف میکنم دستم از از کتف به یه بند وصله فقط
امروزم متوجه شدم دستم رو نمیتونم گاهی درست تکون بدم عضلاتم میگیره البته گردنمم همین طوره دیگه اینکه زانوی پام هم وقتی میشینم و پامیشم وثلا وقتی میشینم وصیله بردارم یه تیر میکشه
دیگه ف نکنم مشکلی داشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئنما رو به موت نیستم همین خوشحالم میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بهم بگین چی بخورم چه قرصی چه دارویی ؟؟؟؟؟ فقط نگین برم دکتر باشه مسی مسی دکترا خوب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raana
20-06-2013, 15:38
سلام دوست عزیز......

این مشکلی که میگین فقط شامل گرفتگی عضلات دست و گردن هست یا بی حسی هم همراهش هست؟؟؟

اگز همراه با بی حسی هست به این تاپیک ها مراجعه کنید:
بی حسی در انگشت کوچک و نیمی از انگشت حلقه دست چپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بی حس شدن دو انگشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی اگر فقط گرفتگی عضلات هست میتونه به علل زیر باشه:

کمبود کلسیم-کمبود ویتامین خانواده گروه ب-اختلالات عصبی-کم آب شدن بدن- کار کشیدن زیاد و بد حالت موندن اون عضله-مشکلات تیروئیدی و....

در مرحله ی اول مراجعه به متخصص لازمه تا مشکل به طور کامل شناسایی بشه....

برای درمان : حرکات کششی که باعث میشه عضلات از حالت انقباض در بیان-مصرف آب زیاد-کمپرس گرم-استفاده از قرص شل کننده ی عضلات و مسکن.

S0R3N4
21-06-2013, 12:41
به نظر من به متخصص مراجعه کن؛در نرمال ترین حالت؛حداقل تست های ری اکشن لازمه !!
به همین سادگی نمیشه بیماری رو تشخیص داد و دارو برای اون تجویز کرد که....:n27: