PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در یاهو فراموش کردن سوال امنیتی

Kom_eil
18-06-2013, 11:50
سلام؛ با توجه به این که من کمی سرچ کردم دیدم تاپیکی با این عنوان نداشتیم من تاپیک جدید زدم، اگر همچین موردی هست از مدیران محترم درخواست دارم تا ادیت کنن تاپیک منو و به جای مربوطه انتقال بدهند.

من حدود 2 هفته ای هست بنا به دلیلی که مشخص نیست ای دی یاهو قفل شده و از هیچ راهی نمی توانم وارد شوم (از یاهو مسنجر، خود سایت mail.yahoo.com، یا از طریق مسنجر توی تبلت و گوشی و...)
و وقتی از طریق مسنجر ها وارد میشوم میگه: (از طریق مرورگر وارد شوید اکانت شما قفل شده)

از طریق مرورگر هم که میروم بعد از زدن یوزر و پس صفحه سوال امنیتی باز می شود و چون این ایدی رو 7-8 سال پیش ساختم اصلآ یادم نمیاد جواب رو!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی میتونه کمکی کنه؟

البته از طریق فورگت پسورد هم اقدام کردم باز هم سوال امنیتی میخواهد!
شنیده ام یک سری سافتور هم هست که ID unlocker نام داره اون هم مدل های زیادی داشت چندتایی دانلود کردم اجرا کردم جواب نداد! :n03:

لطفآ اگر کسی میتونه کمک کنه...

maysamsami
18-06-2013, 14:26
جالبه منم دقیقا همین مشکلات رو دارم و جواب امنیتی یادم رفته
اونم همین امروز!!!!!!!! واقعا یاهو شورشو درآورده ، دستم خورد پسورد رو اشتباه زدم ، کلا آی دی قفل شد!!!!!!
خوشحال میشم دوستان کمک کنند

Kom_eil
18-06-2013, 21:17
جالبه منم دقیقا همین مشکلات رو دارم و جواب امنیتی یادم رفته
اونم همین امروز!!!!!!!! واقعا یاهو شورشو درآورده ، دستم خورد پسورد رو اشتباه زدم ، کلا آی دی قفل شد!!!!!!
خوشحال میشم دوستان کمک کنند

من به نظرم این مشکل تقریبا فراگیر شده اوم هم توی همین یکی دو هفته چون من چند نفری دیدم که...
البته امیدوارم که این مشکل حل شدنی باشه آقا میثم. :n03:

maysamsami
18-06-2013, 21:27
من اولین بار نیست با این مواجه میشم ، اما دفعات قبل راحت اوکی میشد..
یه برنامه دیگه که من قبلا داشتم راحت قفل رو باز میکرد
به اسم Y!supra
الان کد کپچاش کار نمیکنه!!

چیکار باید کرد ؟ من واقعا به این آی دی نیاز مبرم دارم سر مسائل شغلی و دانشگاهیم!!

Kom_eil
18-06-2013, 22:39
شمام بی ذحمت یه تحقیق و پرسوجو بکن ببن چیزی پیدا میکی من هم مثل شما ای دی برام مهمه اگر به نتیجه ای رسیدی همین جا خبری بده ما هم استفاده بکنیم.

alireza-2011
18-06-2013, 23:31
منم ایمیلم که سالها داشتم و ازش استفاده میکردم یک هفته پیش یهویی قفل شده الان لازمش دارم که ممنون میشم یکی راهی پیدا کنه:n12::n12:

m.beh
19-06-2013, 00:18
سلام
این راهو امتحان کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بهتر بود بحث در خود تاپیک یاهو انجام می شد
ت
شاد باشید

Kom_eil
19-06-2013, 10:27
سلام
این راهو امتحان کنید
البته بهتر بود بحث در خود تاپیک یاهو انجام می شد
شاد باشید

حاجی من همه اون راه هارو رفتم حتی به خود یاهو هم ایمیل زدم اما...:n03:
کاشک شرکت یاهو تهران بود به توک پا میرفتیم حضوری کارو اوکی میکردیم برمیگشتیم... :n02:

Kom_eil
19-06-2013, 10:31
منم ایمیلم که سالها داشتم و ازش استفاده میکردم یک هفته پیش یهویی قفل شده الان لازمش دارم که ممنون میشم یکی راهی پیدا کنه:n12::n12:

من میگم این مشکل فراگیره میگین نه! حالا برای چه نمی دونم شاید به ای پی های ایران گیر داده...

pouria94
19-06-2013, 10:36
دوست عزیز... شما یک بار از طریق برنامه digsby امتحان کن.. یه چیزی مثل یاهو مسنجر هست. یکی دو ماه پیش آیدی من قفل شد.. ولی از طریق این برنامه بدون هیچ مشکلی واردش شدم ...

maysamsami
19-06-2013, 22:13
جالبه!! از همین digsby آمتحان کردم دیروز !!!
نمیشه
میگه قفله!

Kom_eil
19-06-2013, 22:31
دوست عزیز... شما یک بار از طریق برنامه digsby امتحان کن.. یه چیزی مثل یاهو مسنجر هست. یکی دو ماه پیش آیدی من قفل شد.. ولی از طریق این برنامه بدون هیچ مشکلی واردش شدم ...

نخــــــــــــیر آقا پوریا این نرم افزار digsby هم جواب نداد، اینم ارور میده متاسفانه باید دنبال راه دیگه بود...

کسی راه حل دیگـــــــــــه ای نداره ؟؟؟:n03:

pouria94
19-06-2013, 22:42
این رو دانلود کن ببین میتونه کاری کنه.. البته خودم تست نکردم

این لینک رو هم امتحان کن.. میگن باز میکنه

اول از لینک دومی امتحان کن بعد اگه نشد برنامه رو دانلود کن!!

Kom_eil
19-06-2013, 22:56
این رو دانلود کن ببین میتونه کاری کنه.. البته خودم تست نکردم

این لینک رو هم امتحان کن.. میگن باز میکنه

اول از لینک دومی امتحان کن بعد اگه نشد برنامه رو دانلود کن!!

اون لینک رو که قبلا امتحان کردم جواب نداده بود الان هم سنگ مفت گنجیشک مفت رفتم زدم نه جواب نمی ده
بعد یاهو Unlocker هم فایده ای نکرد :n03:

kiuq
19-06-2013, 23:21
سلام دوست عزیز من قبلا تمام راه ها رو رفتم به هیجا نمیره : )
یکار میتونی بکنی اونم تماس با خود یاهو هستش بهشون در مورد مشکلت بگی و اطلاعات خودت رو بدی که مطمئن باشن واسه خودته تا یه پسوور جدید بهت بدن همچنین کد امنیتی

Kom_eil
19-06-2013, 23:30
سلام دوست عزیز من قبلا تمام راه ها رو رفتم به هیجا نمیره : )
یکار میتونی بکنی اونم تماس با خود یاهو هستش بهشون در مورد مشکلت بگی و اطلاعات خودت رو بدی که مطمئن باشن واسه خودته تا یه پسوور جدید بهت بدن همچنین کد امنیتی

والا من 2 بار ایمیل زدم بهش اما هنوز که خبری نشده... اگه به تو جواب دادن متن انگلیسی که ازشون درخواست کردی رو اینجا بگذار ما هم استفاده کنیم، شاید متن تو خیلی دراماتیک بوده دلشون سوخته جواب دادن ما که هرچی بال بال زدم کسی پاسخ نداد... :n28:

pouria94
19-06-2013, 23:33
آقا یه ایمیل دیگه باز کن دیگه .. چه کاریه این همه بال بال زدن !!!!!!

vivabarca
19-06-2013, 23:39
با یاهو مکاتبه کنید چند ساعت نشده جواب میده. منم سوال امنیتی یادم رفته بود که یه جیمیل باید بهشون بدی یه کد امنیتی میفرستن به اون به جای سوال امنیتی وارد میکنی.

maysamsami
20-06-2013, 14:33
در عین ناباوری تونستم وارد شم!!
به آی دیم رسیدم و واقعا خوشحالم چون واسه درسم خیلی بهش نیاز داشتم!! همه میگفتند نمیشه !! اما شد ، واقعا احساس رفتن به جام جهانی رو داشتم :d
آقا باید با یاهو مکاتبه کنین ، یه کم اینجا توضیح داده :

این کامل نیست ، اما حدودا همینه
چندبار باید با یاهو حرف بزنین ، یعنی ایمیل !! آخرش میشه !

Kom_eil
20-06-2013, 19:47
باعرض سلام منم رفتم جام جهانی :n04:
من هم برای بار سوم با یاهو مکاتبه کردم ولی این سری آب و تابشو بیشتر کردم و توضیحات بیشتری در مورد ای دی دادم و به ایمیل پشتیبانی که توی مکاتبه معرفی کرده بودم لینک چنج پس داد ونجات پیدا کردمممم:n10::n20:

کسی گه کمک خواست همین جا بگه بهتر راهنمایش کنم...

matr!x_2008
20-06-2013, 20:10
من هم برای بار سوم با یاهو مکاتبه کردم ولی این سری آب و تابشو بیشتر کردم و توضیحات بیشتری در مورد ای دی دادم و به ایمیل پشتیبانی که توی مکاتبه معرفی کرده بودم لینک چنج پس داد ونجات پیدا کردمممم:n10::n20:

منم یه ایمیل قدیمی دارم که لاک شده! یکم توضیح بده باید چکار کنم منم برم جام جهانی؟:n02:

Kom_eil
20-06-2013, 20:17
منم یه ایمیل قدیمی دارم که لاک شده! یکم توضیح بده باید چکار کنم منم برم جام جهانی؟:n02:

به لینک زیر مراجعه می کنید:

به ترتیب اینا رو تو همون آدرس انتخاب کنید
yahoo account
password and sign in
unable to sign in
اونوقت زیرش یه علامت نا مه میاد که نوشته
Email a support agent
انتخاب کنید و یه فرم زیزش باز می شه البته همه اطلاعات اکانتتو نو می خواد و در قسمت detail discroption بنویسید چی شده و مشکلتونو بگید البته به انگلیسی.

طبق گفته یکی از دوستان توجه کنید که در قسمت آلترنتیو ایمیل این فرم نباید یکی دیگر از میل های یاهوتونو بدید بلکه باید از یک سرویس هنده دیگر میل معرفی کنید.

بعدش فقظ منتظر بمونبد تا یاهو به اون میل آلترناتیوتون میل بزنه و طیق اون عمل کنید. در حقیقت یک میل میاد که براتون آدرسو کد برای عوض کردن پسوردتونو می ده.

فقط توی قسمت توضیحاتش با آب و تاب که این ایمیل برام مهمه و بهش برای کار و دانشگاه ام خیلی نیاز دارم و... فراموش نشود
هرچه اطلاعات از ایمیلت یادته کامل بنویس تا تشخیص هویت راحت تر صورت بگیره.
توی قسمت ایمیل پشتیبانی هم یک ایمیل دیگه غیر از یاهــــــــو وارد کن بسم الله بگو و بفرست بره... 2 ساعته جواب میده به ایمیل پشتیبانیت و راهنماییت میکنه چکار کنی :n02:

matr!x_2008
20-06-2013, 20:25
اوکی. فقط متن انگلیسی رو نمیدونم چی بنویسم؟ متنی که خودت دادی یا یه متن مشابه رو بده بفرستم شاید جواب بده

hamed_yazdani
20-06-2013, 20:29
من این مشکلو داشتم. مث گوگل و فیسبوک شماره موبایلتو میگیره و کد وردو رو برات صادر میکنه. هر وقت هم دیگه پسورد یادت بره میرو و درخواست ارسال اس ام اس میکنی و کد امنیتی رو برات میفرستن. دقیق یادم نیست کجا رفتم ولی دیگه خطر جمع هستم که هر وقت چه با گوگل و چا یاهو . چه فیسبوک و یوتیوب مشکلی باشه دیگه از سوال های امنیتی خبری نیست!

Kom_eil
20-06-2013, 21:06
اوکی. فقط متن انگلیسی رو نمیدونم چی بنویسم؟ متنی که خودت دادی یا یه متن مشابه رو بده بفرستم شاید جواب بده

برو توی **این** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت هرچه دل تنگت می خواهد به فارسی بنویس بعد بزن ترجمه کنه کپی کن توی توضیحات فقط متن هات رو کوتاه کوتاه بده معنی کنه کپی کن، اگر متن طولانی بدی اشتباه معنی میکنه :n06:

asiehmeta
30-06-2013, 18:59
سلام میشه به منم کمک کنید یه اییل دارم سال 2009 ساختم سوال امنیتی ها یادم رفته نمیدونم چیکار کنم.آدی و پسوردم رو درست میزنم ولی اون سوالایه لعنتی یادم نمیاد تورو خدا کمکم کنید اون ایمیل پشتیبان هم یادم نیست زدم نزدم :n04::n30::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28: :n28::n28::n28::n28::n28::n28:

Kom_eil
30-06-2013, 20:28
سلام میشه به منم کمک کنید یه اییل دارم سال 2009 ساختم سوال امنیتی ها یادم رفته نمیدونم چیکار کنم.آدی و پسوردم رو درست میزنم ولی اون سوالایه لعنتی یادم نمیاد تورو خدا کمکم کنید اون ایمیل پشتیبان هم یادم نیست زدم نزدم :n04::n30::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28: :n28::n28::n28::n28::n28::n28:

کمک می خوای؟ پس این تاپیک رو واو به واو بخون مشکلت حل میشه...:n25:

safffat
30-06-2013, 20:51
داداش کافیه از یه چیزی استفاده کنی که آی پی تو عوض کنه بقیش حله

البته از اسنفینگ هم حل میشه!!!:n15:

m.beh
01-07-2013, 20:32
سلام
دوستانی که مشکلشون حل شده اگر امکان داره به صورت کامل توی یک تاپیک بگند که چه جوری مسکلسونو حل کردند تا برای بقیه قابل استفاده باشه.
چون گفته شده که تاپیک
که توسط من زده شده کامل نیست. و من خودم این مشکلو نداشتم اما با کمک یکی از کاربرا که این مشکلو داشت تونستیم راه حل رو پیدا کنیم و تو این تاپیک بازگو کنیم بنابراین اگر راه حل کاملتری دارید زحمت بکشید تو یه تاپیک بیان کنید و آدرس تاپیک رو برای من بفرستید و یا به من بگید که تاپیک قبلی رو چطور ویرایش کنم تا کامل تر بشه

با تشکر

Kom_eil
01-07-2013, 22:40
سلام
دوستانی که مشکلشون حل شده اگر امکان داره به صورت کامل توی یک تاپیک بگند که چه جوری مسکلسونو حل کردند تا برای بقیه قابل استفاده باشه.
چون گفته شده که تاپیک
که توسط من زده شده کامل نیست. و من خودم این مشکلو نداشتم اما با کمک یکی از کاربرا که این مشکلو داشت تونستیم راه حل رو پیدا کنیم و تو این تاپیک بازگو کنیم بنابراین اگر راه حل کاملتری دارید زحمت بکشید تو یه تاپیک بیان کنید و آدرس تاپیک رو برای من بفرستید و یا به من بگید که تاپیک قبلی رو چطور ویرایش کنم تا کامل تر بشه

با تشکر

من توضیح کامل دادم دیگه، خودم همه ی راه حل ها رو پیشنهادی رو امتحان کردم که فقط و فقط و فقط باید با خود یاهو مکاتبه کرد، راه های الکی امتحان نکنید وقت خودتان رو هم تلف نکنید بازم تاکید میکنم فقط طبق روش هایی که توی پست های قبلی خودم که توی این تاپیک گذشت با دقت عمل کنید اوکی میشه...

البته توضیحات شما در رابته مکاتبه با یاهو توی اون تاپیکی که معرفی کردین تقریبا کامله فقط دوستان باید دقت کنند که وقتی فرم مکاتبه را پر میکنند سلول به سلول بخش های فرم را پر کنند و هرچه که فکر میکنند به تشخیص هویت شما به یا هو کمک می کند کامل بنویسند و مهم تر از همه ایمیل غیر از یاهو که از شما میخواهد را باید پر کنید چون از طریق اون به شما کمک میکند

FOURTH RETURN
03-07-2013, 18:43
من هم این مشکل رو داشتم اما چند روز پیش مثل اینکه وقتی میخواستم وارد بشم سوال امنیتی رو نپرسید و من تونستم وارد بشم بعد که وارد شدم زود رفتم سوال امنیتی رو عوض کردم تا خیالم راحت بشه فکر کنم توی اون روز یاهو سوال امنیتی رو غیرفعال کرده بود همون یه روز هم بود شانس منو ببین:n09::n10:

esmi ghele
06-07-2013, 22:21
سلام دوستان منم همسن مشکلو دارم طبق اون لینکی که کمیل جان داد رفتم جلو
ولی به دو مشکل برخوردم تو صفحه ای که باید مشخصاتتو وارد کنی
یهع قسمتی هست که باید یه عکس رو اسکرین شات کنی بعد بزاری اون عکس چی هست؟ چی باید بزارم؟
دوم این که تاریخ تولدی که ازت میپرسه باید همونی که موقع درست کردن ایدی وارد کردی بنویسی یا نه؟
ممنون

esmi ghele
07-07-2013, 09:39
دوستان من موفق شدم همچین ایمیلی رو بفرستم
بعدش یاهو برام دو تا میل فرستاده
ولی طبق گفته های اقا کمیل لینکی که پسورد رو بخواد عوض کنه نداده
حالا چیکار کنم؟ این ایمیل برام خیلی مهمه

Kom_eil
07-07-2013, 10:51
دوستان من موفق شدم همچین ایمیلی رو بفرستم
بعدش یاهو برام دو تا میل فرستاده
ولی طبق گفته های اقا کمیل لینکی که پسورد رو بخواد عوض کنه نداده
حالا چیکار کنم؟ این ایمیل برام خیلی مهمه

سلام ایمیل یاهو رو کپی کن ببینم چی میگه...

esmi ghele
07-07-2013, 11:52
این دو تارو فرستاد
این ایمیل اولی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم دومی

برای شما چه ایمیلی فرستاد میشه اسکرین شات بزاری:n16:

m.beh
09-07-2013, 00:17
این دو تارو فرستاد
این ایمیل اولی

اینم دومی

برای شما چه ایمیلی فرستاد میشه اسکرین شات بزاری:n16:

نامه اولی که اتوماتیک است به هر می هر مشکلی داشته باشه می فرستند که اگر داری گزارش یکی رو می دی ممنون و اگر کمک می خوای سرمون شلوغه یه چند روز دیگه جواب می دیم.
دومیم گفته شما به جای استباهی نامه زدید چون ما تحت نظر فلان سرویس که از آمریکا هست کار میکنیم اما اکانت شما تحت نظر یه سرویس دیگست. و آدرس صفحه کمک آن یکی سرویس رو داده که بری ببینی چی کار می کنی. اون لینکه چی هست اینجا بچسبونش یا خودت برو ببین چی می گه
موفق باشی

ver2boy
26-07-2013, 21:09
اون علامت نامه ای ک میگین بزنیم روش مارو میبره ب جایی ک همه چیش درسته
فقط زیپ کد داره ک شما حرفی ازش نزدین
اونو چیکار کنیم ؟

خواهش می کنم این پیامو خوندین ب این ایدی پی ام بدین ver2boy

myellowd
10-08-2013, 08:44
دوستان من میدونم چطور میشه بازش کرد :n26: (البته خودم انجام میدم :n25: ). اگه کسی خواست پی ام بده یا ایمیل بزنه (myellowd@gmail).

esi222
10-08-2013, 15:54
دوستان من میدونم چطور میشه بازش کرد :n26: (البته خودم انجام میدم :n25: ). اگه کسی خواست پی ام بده یا ایمیل بزنه (myellowd@gmail).
خودم انجام میدم یعنی چی !؟:n15:
منظورت اینه که پول میخوای؟
اگه منظورت اینه،اشتباه اومدی...
این انجمن جای این کارا نیست،اینجا هرکی هر دانشی داره به رایگان در اختیار همه قرار میده رفیق :n15:
اگه هم منظورت غیر از اینه،چه کاریه ایمیل زدن !!!

M A H 3 A
18-08-2013, 23:00

اگه میشه به من کمک کنید نمیدونم چجوری باید باهاشون مکاتبه کنم :n03::n03:

ghazalvare
11-09-2013, 16:56

سلام دوستان
من هم نزدیک یک ماه هست که اکانتم بلوک شده. دوتا سوال امنیتی هست که جوابش رو هم یادم رفته. این اکانت خیلی برام مهمه. کامنت های شما رو خوندم و به همون طریق با یاهو مکاتبه کردم و بهش گفتم که این اکانت برام مهمه و جواب سوال امنیتی یادم رفته و ایمیل گوگلم رو بهش دادم. یک جواب داده که دست و پا شکسته ترجمه کردم و بنظرم باز میگه به سوال های امنیتی جواب بدین. تو رو خدا هرکس میدونه باید چکار کرد منو راهنمایی کنه. جواب کامل یاهو رو که بهم فرستاده بهتون میفرستم شاید شما چیزی دستگیرتون شد. خواهش میکنم راهنمایی کنید. مرسی:n03:

اینم جواب یاهو:

Your account's security is our #1 priority, so we need you to verify that you're its owner before we can help you.

We believe the "sadegha339" account may have been compromised. The "Confirm Your Identity" security prompt you are seeing is designed to protect your account from unauthorized access.

Our records indicate that you haven't made any recent attempts to clear this security prompt. To move things along, please first try clearing the prompt on your own. You can do this by verifying your security question using the steps below:

1. Sign-in ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to your Yahoo! ID account.
2. Enter the security CAPTCHA code.
-If you don't see a code, proceed to the next step.
3. Enter your answer to the security question displayed.
4. Click Verify Answer.
Tip: If you're asked to create a new password, see our help article about create a secure, strong password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Good to know: An alternate email address is any email address other than the email address connected to your Yahoo! ID. Your alternate email address can be the email you use at work or school or any other non-Yahoo! email address, such as @hotmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), @gmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), @AOL.com, @facebook.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and @comcast.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

To help you out, I'll need you to provide the answers to the two security questions currently listed on this account by clicking the URL below:

It's important that we receive these answers. One of the ways we protect your account is by denying assistance to those who can't verify their account information.

Good to know: Your password has to be entered exactly as it was entered when you originally created it or it won't be accepted. Some common causes of answers being rejected online are missing words, missing punctuation, abbreviations, misspellings, etc.

If you've tried answers that didn't work online, or if you're having difficulty remembering your answer, you're welcome to provide us with a list of all possible answers. We'll cross-check your answers with what we have on record. Without it, we will be unable to help you out.

Thanks,

Claire

Yahoo! Customer Care

ghazalvare
17-09-2013, 01:59
دوستان تو رو خدا اگه چیزی میدونیم کمک کنید. زندگیم مختل شده:n03: یاهو هم خودشو مسخره کرده

proyan
17-09-2013, 22:01
سلام بچه ها منم خیلی وقته ایدیم همین مشکلو پیدا کرده و همش ناراحتم

این راه ها ک هیچ همه راه هارو امتجان کردم نشد کسی بلده باز کنه بیاد ایدی ها مارو هم باز کنه ی چیزی بهش میدیم

دست گلش درد نکنه

myellowd
18-09-2013, 10:52
راهنمایی دوستان در مورد سوالاتی که مطرح شده:
1- در مورد اسکرین شات که پرسیدن (محلی که توی فرم برای آپلود عکس گذاشته)، اون اختیاریه.
2- دوستی که براشون جواب اومده "این مربوط به ما نمیشه"، احتمالا اون فرم رو تو صفحه ای پر کردن که پسوند آدرسش .com نبوده، ممکنه .uk بوده باشه که مربوط به انگلیس میشه.

myellowd
18-09-2013, 10:56
خودم انجام میدم یعنی چی !؟:n15:
منظورت اینه که پول میخوای؟
اگه منظورت اینه،اشتباه اومدی...
این انجمن جای این کارا نیست،اینجا هرکی هر دانشی داره به رایگان در اختیار همه قرار میده رفیق :n15:
اگه هم منظورت غیر از اینه،چه کاریه ایمیل زدن !!!

پس بذارین چند تا نکته رو عرض کنم خدمتتون:
1- فکر نمیکنم پست من خلاف مقررات این انجمن باشه، فقط ظاهرا خلاف مقررات شما هست.
2- ایمیل دادم چون من نه وقت دارم و نه عاشق چشم و ابروی این انجمن هستم که هرروز بیام اینجا رو چک کنم. هزارتا انجمن دیگه هست، همین موضوع توشون مطرح شده. تنها چیزی که هر روز چک میکنم ایمیلمه.
3- من حرفی از پول نزدم، پس پیش داوری نکنین، اگر هم میکنین بهتر بود اینجا ابراز نمیکردین. (آدرس ایمیلم اینجا هست، به خودم میگفتین).
4- اگه خیلی مشتاقین دلایلم رو بدونین ایمیل بزنین، لزومی نمی بینم اینجا چیزی رو توجیه کنم.

اما راهنمایی دوستان در مورد سوالاتی که مطرح شده:
1- اولا، بله راهی که باید استفاده بشه مکاتبه با یاهو هست (فقط یه سری ریزه کاری داره)
2- در مورد اسکرین شات که پرسیدن (محلی که توی فرم برای آپلود عکس گذاشته)، اون اختیاریه.
3- دوستی که براشون جواب اومده "این مربوط به ما نمیشه"، احتمالا اون فرم رو تو صفحه ای پر کردن که پسوند آدرسش .com نبوده، ممکنه .uk بوده باشه که مربوط به انگلیس میشه.

myellowd
18-09-2013, 11:01
تبریک بابت حل مشکلتون.

صرفا جهت آگاهی شما و دیگران:
جوابی که به شما داده میگه اخیرا شما سعی نکردین وارد ایمیلتون بشین. همیشه قبل از شروع مکاتبه با یاهو باید سعی کنین وارد ایمیلتون بشین، سوال های امنیتی رو چند بار جواب بدین (همینطوری با جواب های حدسی) تا وقتی که بگه اکانت شما برای 12 ساعت بلاک شد. بعدش برین سراغ مکاتبه.

سلام دوستان
من هم نزدیک یک ماه هست که اکانتم بلوک شده. دوتا سوال امنیتی هست که جوابش رو هم یادم رفته. این اکانت خیلی برام مهمه. کامنت های شما رو خوندم و به همون طریق با یاهو مکاتبه کردم و بهش گفتم که این اکانت برام مهمه و جواب سوال امنیتی یادم رفته و ایمیل گوگلم رو بهش دادم. یک جواب داده که دست و پا شکسته ترجمه کردم و بنظرم باز میگه به سوال های امنیتی جواب بدین. تو رو خدا هرکس میدونه باید چکار کرد منو راهنمایی کنه. جواب کامل یاهو رو که بهم فرستاده بهتون میفرستم شاید شما چیزی دستگیرتون شد. خواهش میکنم راهنمایی کنید. مرسی:n03:

اینم جواب یاهو:

Your account's security is our #1 priority, so we need you to verify that you're its owner before we can help you.

We believe the "sadegha339" account may have been compromised. The "Confirm Your Identity" security prompt you are seeing is designed to protect your account from unauthorized access.

Our records indicate that you haven't made any recent attempts to clear this security prompt. To move things along, please first try clearing the prompt on your own. You can do this by verifying your security question using the steps below:

1. Sign-in ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to your Yahoo! ID account.
2. Enter the security CAPTCHA code.
3. Enter your answer to the security question displayed.
4. Click Verify Answer.
Tip: If you're asked to create a new password, see our help article about create a secure, strong password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Good to know: An alternate email address is any email address other than the email address connected to your Yahoo! ID. Your alternate email address can be the email you use at work or school or any other non-Yahoo! email address, such as @hotmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), @gmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), @AOL.com, @facebook.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and @comcast.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

To help you out, I'll need you to provide the answers to the two security questions currently listed on this account by clicking the URL below:

It's important that we receive these answers. One of the ways we protect your account is by denying assistance to those who can't verify their account information.

Good to know: Your password has to be entered exactly as it was entered when you originally created it or it won't be accepted. Some common causes of answers being rejected online are missing words, missing punctuation, abbreviations, misspellings, etc.

If you've tried answers that didn't work online, or if you're having difficulty remembering your answer, you're welcome to provide us with a list of all possible answers. We'll cross-check your answers with what we have on record. Without it, we will be unable to help you out.

Thanks,

Claire

Yahoo! Customer Care

myellowd
18-09-2013, 12:27
اینجا نمیذاره من پیغام خصوصی بفرستم. :n27: ایمیل بزن: myellowd@gmail.com

سلام بچه ها منم خیلی وقته ایدیم همین مشکلو پیدا کرده و همش ناراحتم

این راه ها ک هیچ همه راه هارو امتجان کردم نشد کسی بلده باز کنه بیاد ایدی ها مارو هم باز کنه ی چیزی بهش میدیم

دست گلش درد نکنه

rain.m.n
15-11-2013, 15:16
سلام..برای منم عین همین نامه اومده...میشه راهنماییم کنید؟...ممنون

peiman606060
09-12-2013, 22:33
سلام منم این مشکلو 2 روزه که دارم ولی اون لینکی که شما گذاشتید ارور404 میزنه

peiman606060
09-12-2013, 22:36
کمک می خوای؟ پس این تاپیک رو واو به واو بخون مشکلت حل میشه...:n25:
با سلام منم این مشکلو 2 روزه دارم ولی اون لینکی که شما گذاشتین ارور404 میده

Kom_eil
11-12-2013, 12:22
با سلام منم این مشکلو 2 روزه دارم ولی اون لینکی که شما گذاشتین ارور404 میده

کدوم لینک رو میگی؟ بذار لینک رو ببینم جایگذین پیدا میکنم...:n03:

peiman606060
11-12-2013, 13:10
کدوم لینک رو میگی؟ بذار لینک رو ببینم جایگذین پیدا میکنم...:n03:
اقا مرسی مشکلم حل شد همونجوری که گفتید عمل کردم خوشبختانه مدیریت یاهو هم جواب داد و تونستم پسوردمو تعقیر بدم:n10::n10::n10:

Kom_eil
12-12-2013, 22:04
اقا مرسی مشکلم حل شد همونجوری که گفتید عمل کردم خوشبختانه مدیریت یاهو هم جواب داد و تونستم پسوردمو تعقیر بدم:n10::n10::n10:

مبارکه شیرنی ما فراموش نشه... حالا چرا نـــور بالا میزنی؟ >>-----> :n10::n10::n10:

farhad67shirin
02-01-2014, 11:10
سلام دوستان منم همین مشکل رو دارم ازم سوال امنیتی خواست سه بار اشتباه زدم برای 12 ساعت بسته شد , حالا میخام برم از ادرسی که شما کفتید با یاهو مکاتبه کنم میکه ایران تحریمه , باید چیکار کنم ؟
این ادرس جیمیلمه لطفا هرکسی میتونه بهم کمک کنه خبربده seraj.salehi@gmail.com

ledi
28-01-2014, 14:51
با سلام به همه دوستان گلم
من پسورد یاهو مسنجرمو فراموش کردم هر کاری میکنم نمی تونم وارد بشم اگه ممکن راهنمایی کنید با تشکر

V E S T A
28-01-2014, 20:20
با سلام به همه دوستان گلم
من پسورد یاهو مسنجرمو فراموش کردم هر کاری میکنم نمی تونم وارد بشم اگه ممکن راهنمایی کنید با تشکر

سلام

اگر info یا Alternate Email رو دارین ازین لینک میتونید پسورد رو ریست کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alimohammadi71
07-02-2014, 20:28
سلام دوستان من این مشکل دارم سوال امنیتی یادم نمیاد
بعد از 12 ساعت بلاک کردن چه متنی باید واسه یاهو بفرستم که ریست پسورد بده
یه دفعه دست و پا شکسته انگلیسی زدم اما قبول نکردن
یکی لطف میکنه کمک کنه !!!

Alimohammadi71
09-02-2014, 00:39
کسی نیست کمک کنه

Alimohammadi71
11-02-2014, 23:19
کسی نیست کمک کنه

sara.salary
20-02-2014, 13:45
سلام من با این روش ایدی خودمو از قفل دراوردم شمام امتحان کنین امیدوارم که جواب بده
به این نشونی برین
بار اول یوزر و پسورد رو میخواد بعدش دوباره پسورد رو میخواد بعدش از قفل در میاد.

sara.salary
20-02-2014, 13:52
سلام من با این روش ایدی خودمو از قفل دراوردم شمام امتحان کنین امیدوارم که جواب بده
به این نشونی برین
بار اول یوزر و پسورد رو میخواد بعدش دوباره پسورد رو میخواد بعدش از قفل در میاد.

rain.m.n
25-03-2014, 20:00
سلام دوستان...منم چند وقتی هست که ایمیلم قفل شده و هر چقدر تلاش میکنم موثر نیست...میشه لطفا کمکم کنید و ادرس ایمیلی که برای مکاتبه با یاهو طراحی شده است رو برام بفرستید؟واقعا ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه....:n30:

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-03-2014, 07:54
سلام دوستان...منم چند وقتی هست که ایمیلم قفل شده و هر چقدر تلاش میکنم موثر نیست...میشه لطفا کمکم کنید و ادرس ایمیلی که برای مکاتبه با یاهو طراحی شده است رو برام بفرستید؟واقعا ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه....:n30:سلام . مسیر فراموش کردنِ پاسورد رو ادامه بدین . ازتون سوالات امنیتی رو مبپرسه . جواب اشتباه بدین . بعدش بهتون میگه تماس با سرویس یاهو . وارد میشین و یک ایمیل برای تماس میدین و توضیح میدین مشکل چیه . یکی دو روز بعد باهاتون تماس میگیرند . فکر کنم لینکش رو یکی دو صفحه قبل درج کردم

rain.m.n
26-03-2014, 10:01
ممنون از راهنمایی شما..من این راه رو امتحان کردم..ولی وقتی به مرحله دادن ایمیل یا شماره تلفتن میرسه دیگه جلوتر نمیره که من براشون توضیحاتی رو درج کنم....نمیدونم باید چیکار کنم....:n28:

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-03-2014, 08:51
ممنون از راهنمایی شما..من این راه رو امتحان کردم..ولی وقتی به مرحله دادن ایمیل یا شماره تلفتن میرسه دیگه جلوتر نمیره که من براشون توضیحاتی رو درج کنم....نمیدونم باید چیکار کنم....:n28:سلام . شاید برای ایران نمیشه با yahoo customer care تماس گرفت . از فیلـتـرشکن استفاده کنین تا آی پیتون عوض بشه و امتحان کنین .اين لینک رو هم امتحان کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rain.m.n
29-03-2014, 20:07
سلام.ممنون از راهمایی شما.بله.حق با شما بود.با ای پی ایران جواب نمیداد.درخواستم رو ارسال کردم.یک کد به من داد و همیچنین نوشته که بقیه خدمات به ایمیلی که دادم ارسال میشه...حدودا چقدر طول میکشه؟..بازم ممنونم.

:n16:

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-03-2014, 13:55
سلام.ممنون از راهمایی شما.بله.حق با شما بود.با ای پی ایران جواب نمیداد.درخواستم رو ارسال کردم.یک کد به من داد و همیچنین نوشته که بقیه خدمات به ایمیلی که دادم ارسال میشه...حدودا چقدر طول میکشه؟..بازم ممنونم.:n16:سلام . معمولاً دو روزه جواب میدند و دو سه روز هم بهتون فرصت میدند که بهشون جواب بدین و اگر جواب ندادین درخواستتون باطل میشه .

rain.m.n
02-04-2014, 22:03
سلام . معمولاً دو روزه جواب میدند و دو سه روز هم بهتون فرصت میدند که بهشون جواب بدین و اگر جواب ندادین درخواستتون باطل میشه .

ممنون از راهمایی شما...بسیار سپاس گذارم.موفق باشید.:n16:

@siavash15
20-04-2014, 23:50
من تمتم این راه ها رو رفتم. اون قسمت که میگید شبیه یه نامه اس برای من وجود نداره :((( تو رو خدا کمکم کنید . این ایمیل برای من خیلی مهمه :((((

@siavash15
21-04-2014, 00:01
من نمی تونم با یاهم مکاتبه کنم.تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه می شم. این ایمیل برای من خیلی مهمه... :((( هیچ جوره نمی تونم با یاهو مکاتبه کنم :(((

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-04-2014, 00:19
من نمی تونم با یاهم مکاتبه کنم.تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه می شم. این ایمیل برای من خیلی مهمه... :((( هیچ جوره نمی تونم با یاهو مکاتبه کنم :(((سلام . طبق گفته ی عده ای از دوستان یاهو به ایران سرویس نمیده . برای رسیدن به صفحه ی تماس با customer care باید آی پیتون رو مخفی کنین یعنی فیـلتر شکـن میخواد

@siavash15
21-04-2014, 23:34
lممنون از پاسخ شما دوست عزیز. ولی من با فیلتر شکن هم امتحان کردم و طبق گفته های قبلی پیش رفتم اما گزینه ی
Email a support agent رو پیدا نکردم. برایر من فقط گزینه ی تماس گرفتم وجود داره :((( شما می تونید برای من درست کنید ؟ :((

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-04-2014, 00:58
lممنون از پاسخ شما دوست عزیز. ولی من با فیلتر شکن هم امتحان کردم و طبق گفته های قبلی پیش رفتم اما گزینه ی
Email a support agent رو پیدا نکردم. برایر من فقط گزینه ی تماس گرفتم وجود داره :((( شما می تونید برای من درست کنید ؟ :((

سلام
از طریق فیـسـبوک و تـویتـر هم میشه با yahoo customer service تماس گرفت
توی google بنویسید :
yahoo customer care on facebook
یا
yahoo customer care on twitter
بنویسید
Hi
I have forgotten my email password & security questions & alternate email
my email is .........@yahoo.com
اگه ایمیل جایگزین رو میدونین پس ننویسین & my alternate email
بنویسید :
my alternate email is ........@xxx.com

my last log in was in 21/april / 2014
from ......... browser
به جای نقطه چین اسم مرورگرتون که آخرین بار باهاش وارد ایمیل شدین رو بنویسین
اگر تاریخ دقیق آخرین log in رو نمیدونین , قبل از my last login .... بنویسین I think

I think my password was .......
kindly help me to reset my password
My contact email is xxxxx@xxx.com
contact email یعنی ایمیلی که یاهو میتونه باهاتون از طریقش تماس بگیره

thanks in advance
best regards
اگر عضو فیـسـبوک و تـویتـر نیستین اول عضو بشین
استفاده از فیلترشکــن هم که ضروری هست
ظرف دو دو روز جواب میدن
اگر بهتون شک نکنند براتون لینک ریستِ پاسوورد رو به ایمیلتون یا ایمیل جایگزین ارسال میکنند
اگر مطمئن نباشند که صاحب ایمیل هستین ازتون اطلاعات و نشانه های دیگه میخوان

@siavash15
24-04-2014, 23:27
با سلام و درود به شما دوست عزیز. از طریق fb رفتم و این پیغام رو به من داد .. .
Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

Subject

Account Assistance

Discussion Thread

Response Via Email (massbug)
04/24/2014 12:31 PM

Hi ,

Thank you for contacting Yahoo.

Yahoo Customer Care is committed to answering your questions as quickly and accurately as possible and we recognize it’s been awhile since you contacted us. We’re sorry for the delay.

It’s possible you may have already regained access to your account. If so, great!

If not, we’re here to help.

Please reply to this email with the following information:

• Has anything changed with your issue since you wrote to us?
• The exact text of any error messages you received.
• The steps leading up to the issue.

We also suggest a visit to our Help Central, which provides answers to many questions you might have.

Warm regards,

Yahoo Customer Care

Auto-Response
04/24/2014 11:57 AM

Thank you for contacting Yahoo Customer Care. Your incident has been reviewed and we have determined that it needs special handling. We have escalated your Incident to the expert support team and will reply within the next 24 hours.

Auto-Response
04/17/2014 02:40 AM

This is an automated message acknowledging your recent submission for help to Yahoo Customer Care.

Please do not reply to this automated message as replies will not been seen or answered by a Yahoo Customer Care representative.

• If you reported abuse, we will investigate and take action where appropriate, and may be contacted if additional information is required to complete our investigation. We appreciate your efforts to make our community better.

• If you are submitting a request for assistance, or asking a question, a representative will respond as soon as possible.

Your Incident ID is: 140417-004594

Sincerely,
The Yahoo Customer Care Team

We will assume your issue has been resolved if we do not hear from you within 72 hours.

Thank you for allowing us to be of service to you.

@siavash15
24-04-2014, 23:31
الان دقیقاً باید چه کار کنم؟؟؟ :(

@siavash15
24-04-2014, 23:37
متنی که من براشون نوشتم این بود:
HiI have forgotten my email password & security questions & alternate email
my email is siavashpanahi15@yahoo.com
I think my last log in was in 26/march / 2014 from google chrome browser
My birthday is 13/jan/1991
My contact email is heshmatpanahi@yahoo.com
thanks in advance
best regards

@siavash15
25-04-2014, 21:16
خواهش می کنم جواب بدید

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-04-2014, 23:19
Yahoo Customer Care is committed to answering your questions as quickly and accurately as possible and we recognize it’s been awhile since you contacted us. We’re sorry for the delay.

It’s possible you may have already regained access to your account. If so, great!

لطفاً با اطلاعاتِ زیر به این ایمیل پاسخ دهید
آیا از وقتی که با ما مکاتبه کردیه اید چیزی در مشکل شما تغییر کرده ؟
نوشته ای که در پیام error خطا نوشته میشود دقیقاً چه هست ؟ ( متن دقیق پیام خطا که دریافت میکنید موقع وارد شدن به ایمیل ) .

مراحلی که باعث به وجود آمدن مشکل میشود .

We also suggest a visit to our Help Central, which provides answers to many questions you might have.

Warm regards,

سلام .
ظاهراً پیام 24.4.1014 ساعت 12:31 pm آخرین پیامی هست که دریافت کردین؟.
باید به سوالهائی که علامت • داره پاسخ بدین .
حالا شما اگر میتونین , بهشون پاسخ بدین .
اگر نمیتونین , به فارسی بنویسین بعدش بنده ترجمه اش میکنم به انگلیسی .

@siavash15
28-04-2014, 08:35
Hi
No ! nothing changed.
I just want to access my account. i need it for my university work, and also i registration for the Lottery :(
I think my last log in was in 25/march/2014 from chrome browser .
My birthday is Monday, January 13, 1992 .
I think My alternate Email is snoop_vincent but it is do not work .

Thanks in advance

Best regards
این ها رو براشون نوشتم دوست عزیز

@siavash15
28-04-2014, 08:41
و بعد برای من این پیغام رو فرستاد...

Hi ,

Happy to help! I'll just need you to provide the answers to the two security questions you chose for your account. For security reasons, I can only ask you one question at a time.

Click the URL below to answer the first security question:

6rM0VH1kiIf2S9W2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

One of the ways we protect your account is by denying access to anyone who can't verify account information. That's why we need a correct answer for the first question before we can move on to the next.

Good to know: Our Password Helper will only accept the answer exactly as you entered it when you first registered or last updated your account information. Some common causes of answers being rejected online are missing words, missing punctuation, abbreviations, and misspellings.

If you've tried answers that didn't work online or if you're having difficulty remembering your answer, you're welcome to send us a list of all possible answers. We'll then manually verify your answers with the answer listed on the account. Without it, we will be unable to confirm your account.

Regards,
Alyssa
Yahoo Customer Care

Customer By Email
04/25/2014 11:16 AM

Hi
No ! nothing changed.
I just want to access my account. i need it for my university work, and also i registration for the Lottery :(

Thanks in advance

Best regards
On Friday, April 25, 2014 12:02 AM, Yahoo Customer Care <customercare-en@cc.yahoo.com (customercare-en@cc.yahoo-inc.com)> wrote:

Hi ,

Warm regards,

Yahoo Customer Care

Auto-Response

Thank you for contacting Yahoo Customer Care. Your incident has been reviewed and we have determined that it needs special handling. We have escalated your Incident to the expert support team and will reply within the next 24 hours.

Auto-Response

This is an automated message acknowledging your recent submission for help to Yahoo Customer Care.

Please do not reply to this automated message as replies will not been seen or answered by a Yahoo Customer Care representative.

• If you reported abuse, we will investigate and take action where appropriate, and may be contacted if additional information is required to complete our investigation. We appreciate your efforts to make our community better.

• If you are submitting a request for assistance, or asking a question, a representative will respond as soon as possible.

Sincerely,

We will assume your issue has been resolved if we do not hear from you within 72 hours.

@siavash15
29-04-2014, 09:15
آقا من چه غلطی بکنم. اعصابمو خرد کرده. خیلی بد قلقی می کنه :((

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-04-2014, 12:51
آقا من چه غلطی بکنم. اعصابمو خرد کرده. خیلی بد قلقی می کنه :((

سلام .
نوشتند که باید حداقل به اولین سوال امنیتی پاسخ بدین وگرنه کاری نمیتونند انجام بدند . نوشته اگر نمیدونین جواب سوال اول چیه میتونین یه لیست از تمام کلماتی که فکر میکنین که ممکنه درست باشه رو براشون بفرستین تا اونها رو یکی یکی امتحان کنند به صورت دستی . اگر میتونین حدس بزنین جواب سوال اول چی هست بنویسید
Hi
I guess one of the following words is the answer of the first security question
.....
......
.......
.......
........
.........
..........
.........
............

اگر اصلاً یادتون نمیاد چی بوده بنویسین

Hi
thanks for your reply.
unfortunately I don't remember anything about my first security question.
I can't even guess what the answer was. kindly help me to reset my password . I need my e-mail urgently.
Is there another way to reset the password ?
thanks for your cooperation
regards

@siavash15
30-04-2014, 12:10
با سلام و خسته نباشید. تمروز این پیغام رو به من داد.

Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

Subject

Account Assistance

Discussion Thread

Response Via Email (Alyssa)
04/29/2014 05:50 AM

Hi ,

Your account security is serious business and we take precautions to protect your personal info.That's why we'll only issue a new password, delete an account, or make changes if we've verified you as the owner of this account. This means we'll need you to provide the security information listed on your account at the time of registration or last update.

We apologize for any inconvenience this causes, but we adhere to these guidelines in order to protect the privacy and security of your account and those of the entire Yahoo network. If you're having difficulty remembering a piece of personal information needed to confirm your account ownership, we recommend that you send us a list of all possible answers.

Please check your records and resubmit new answers by clicking the URL below:

If you're unable to provide this information, then you do have the option of opening a new account ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Regards,
Alyssa
Yahoo Customer Care

Customer By Email
04/29/2014 03:33 AM

Hi
thanks for your reply.
unfortunately I don't remember anything about my first security question.
I can't even guess what the answer was. kindly help me to reset my password. I need my e-mail urgently.
Is there another way to reset the password?
thanks for your cooperation

regards.
On Tuesday, April 29, 2014 10:14 AM, Heshmat Panahi <heshmatpanahi@yahoo.com> wrote:

No no no. I do not think I have been hacked. These accounts only for academic work and not something else., I have registered for the lottery account.'s My face book account with this., Please help me. Thank you

On Monday, April 28, 2014 8:42 PM, Yahoo Customer Care <customercare-en@cc.yahoo-inc.com> wrote:

Customer By Email
04/28/2014 10:45 PM

No no no. I do not think I have been hacked. These accounts only for academic work and not something else., I have registered for the lottery account.'s My face book account with this., Please help me. Thank you

On Monday, April 28, 2014 8:42 PM, Yahoo Customer Care <customercare-en@cc.yahoo-inc.com> wrote:

Response Via Email (Monica)
04/28/2014 09:12 AM

Hi ,

Thanks for getting back to us.

Unfortunately, we were unable to match the answers that you provided with the information currently on this account.

For your security, we have to completely verify your account to provide you with login help. We recommend that you take the time to send us a list of all possible answers.

Please click on the URL below to resubmit new answers and try to remember the information as it was entered when you originally established your account or when you last updated your information:

If you are unable to provide this information, then you do have the option of opening a new account.

We're looking forward to your reply, .

Regards,

Monica

Yahoo Customer Care

Are you an easy target for hackers?
Learn How to Get Hacked in 5 Exciting Steps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) from our award winning journalist David Pogue.
-

Customer By Email
04/27/2014 11:10 PM

Hi
Nothing change since i wrote to u.
The error is : Invalid ID or password. Please try again using your full Yahoo ID .
There is just One problem . and it is my forgotten password :( please help me, i need it for my university project and also i registration for the lottery.
Kindly help me to reset my password.
Thanks is advance
Best regards.

Response Via Email (Alyssa)
04/26/2014 11:06 AM

Hi ,

Happy to help! I'll just need you to provide the answers to the two security questions you chose for your account. For security reasons, I can only ask you one question at a time.

Click the URL below to answer the first security question:

One of the ways we protect your account is by denying access to anyone who can't verify account information. That's why we need a correct answer for the first question before we can move on to the next.

Good to know: Our Password Helper will only accept the answer exactly as you entered it when you first registered or last updated your account information. Some common causes of answers being rejected online are missing words, missing punctuation, abbreviations, and misspellings.

If you've tried answers that didn't work online or if you're having difficulty remembering your answer, you're welcome to send us a list of all possible answers. We'll then manually verify your answers with the answer listed on the account. Without it, we will be unable to confirm your account.

Regards,
Alyssa
Yahoo Customer Care

Customer By Email
04/25/2014 11:16 AM

Hi
No ! nothing changed.

Thanks in advance

Best regards
On Friday, April 25, 2014 12:02 AM, Yahoo Customer Care <customercare-en@cc.yahoo-inc.com> wrote:

Hi ,

Warm regards,

Yahoo Customer Care

Auto-Response

Auto-Response

Sincerely,

[---001:006093:26502---]
چی غلطی بکنم حالا ؟ :( :n30:

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-04-2014, 13:57
سلام .
خودشون نوشتند که بدونِ نشونی دادن به اندازه ی کافی , هرگز اطمینان نمیکنند برای ریست کردن پاسوورد و این کار رو برای حفظ اطلاعات شخصی شما انجام میدن .
نوشته اند که اگه نتونین به سوالاتشون جواب بدین راهی جز فراموش کردن این ایمیل و ساختن ایمیل جدید ندارین .
ازتون خواسته اند حالا که چیزی راجع به جواب سوال اول یادتون نیست پس هر چیزی که در مورد اطلاعاتِ ثبت نام به یاد دارین براشون بفرستین مثل اسم اول و اسم دوم , تاریخ تولد , محل زندگی , شغل و هر چیز دیگه ای که موقع ثبت نام نوشتین .
ظاهراً این آخرین قدم برای اطمینان دادن به اونها هست تا باور کنند شما صاحب ایمیل هستین .

پس حالا شما چند راه دارین
1- فرستادن همه ی چیزهائی که یادتون هست از اطلاعات ثبت نام
بنویسین
my registration informations are as follow : 1- ......
2- ......
3- .........
4- ...........
5- .............

2- وارد شدن با یاهو مسنجر اگر که auto login هست یعنی پاسوورد ذخیره شده .
3- وارد شدن از طریق حساب فیسـیـوک یا تویتـر که در صفحه ی ورود یاهو لینکش هست .
در ضمن به عنوان کسی که تجربه ی زیادی از وضع لاتاریهای اینترنتی دارم بهتون توصیه میکنم وقتتون رو باهاش تلف نکنین .
اینها فقط مشتی کلاهبردارند که با جمع کردن دلار دلار از مردم دنیا صدها میلیون دلار به جیب میزنند و بیشترشون هم ص هـ یو نیـست هستند و در این جور کلاهبرداریها هم استادند .
دهها سال پیش با نامه کلاهبرداری میکردند برای لاتاری . بعدش با تلکس .
بعدش با فاکس و حالا با ایمیل .
دیگه خود دانید .
اما پولهائی رو که در این راه خرج میکنین بر باد رفته حساب کنین حتی اگر هزار بار ثبت نام کنین .
پولها رو میخورند و آبی هم روش و خرج عیش و نوش میکنند و به ریش شرکت کنندگان هم میخندند .
چه بسا کلاهبردار کوچک اینترنتی هم باشه و با این روش کلی به جیب میزنه .

@siavash15
04-05-2014, 16:49
با سلام. من لاتاری رو از سایت رسمی ثبت نام کردم و رایگان بود. نتیجش رو هم چند روز پیش اعلام کرد روی خود سایت که شامل من نمی شد.
من تمام حدس های که می تونستم و تمام اطلاعات موقع ثبت نام رو براشون در یک ایمیل فرستادم و در آخر این جواب رو به من فرستادتد:
Hi ,

Unfortunately, we weren't able to verify you're the owner of the "siavashpanahi15" Yahoo account using the verification information you sent us.

We're sorry, but it appears that we'll be unable to help you with the Yahoo ID in question. By accepting our Terms ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), you agreed to provide true and valid registration information and to keep that information current and updated should it change.

Yahoo account privacy and security is an important part of Yahoo that we take very seriously. We adhere to these guidelines in order to protect the privacy and security of not only this Yahoo ID, but also those of our entire Yahoo network.

You're welcome to establish a new Yahoo ID at any time. However, if you strongly feel that this is indeed your Yahoo account, pleasecomplete a new online help form ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Regards,

Steve

Yahoo Customer Care

Are you an easy target for hackers?
Learn How to Get Hacked in 5 Exciting Steps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) from our award winning journalist David Pogue.

@siavash15
04-05-2014, 16:52
با سلام. ثبت نام من در لاتاری در سایت اصلی بود و هیچ گونه هزینه ای نداشت. نتایج هم همین چند روز پیش اعلام شد که شامل من نشد.
در آخر یاهو بعد از ایمیل من که تمام حدس های سوال اوا امنیتی و اطلاعات اولیه موقع ثبت نام بود این چنین پاسخ داد:
Hi ,

Unfortunately, we weren't able to verify you're the owner of the "siavashpanahi15" Yahoo account using the verification information you sent us.

We're sorry, but it appears that we'll be unable to help you with the Yahoo ID in question. By accepting our Terms ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), you agreed to provide true and valid registration information and to keep that information current and updated should it change.

Yahoo account privacy and security is an important part of Yahoo that we take very seriously. We adhere to these guidelines in order to protect the privacy and security of not only this Yahoo ID, but also those of our entire Yahoo network.

You're welcome to establish a new Yahoo ID at any time. However, if you strongly feel that this is indeed your Yahoo account, pleasecomplete a new online help form ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Regards,

Steve

Yahoo Customer Care

@siavash15
04-05-2014, 16:53
:n13::n13::n13::n13: :23:

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-05-2014, 10:08
با سلام. ثبت نام من در لاتاری در سایت اصلی بود و هیچ گونه هزینه ای نداشت. نتایج هم همین چند روز پیش اعلام شد که شامل من نشد.در آخر یاهو بعد از ایمیل من که تمام حدس های سوال اوا امنیتی و اطلاعات اولیه موقع ثبت نام بود این چنین پاسخ داد:Hi , Unfortunately, we weren't able to verify you're the owner of the "siavashpanahi15" Yahoo account using the verification information you sent us. We're sorry, but it appears that we'll be unable to help you with the Yahoo ID in question. By accepting our Terms ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), you agreed to provide true and valid registration information and to keep that information current and updated should it change. Yahoo account privacy and security is an important part of Yahoo that we take very seriously. We adhere to these guidelines in order to protect the privacy and security of not only this Yahoo ID, but also those of our entire Yahoo network. You're welcome to establish a new Yahoo ID at any time. However, if you strongly feel that this is indeed your Yahoo account, pleasecomplete a new online help form ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). We're looking forward to your reply, . Regards, Steve Yahoo Customer Careسلام . شما رو شناسائی نکردند . اون لینک آخری برای پر کردن فُرم جدید برای کمکِ آنلاین هست .

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-05-2014, 08:31
سلام دوستان
روش تغییر سوال امنیتی یاهو
ابتدا وارد این صفحه بشین

روی لینک زیر کلیک کنبن
yahoo account information page

user و password رو وارد کنین
روی لینک زیر کلیک کنین
reset with: xxxx@xxxx.com or secret questions
روی لینک زیر کلیک کنین
update password-reset info
در این صفحه میتومین شماره موبایل بنویسین یا ایمیل جایگزین ثبت کنین ( alternate email )
برای تغییر سوال امنیتی روی لینک زیر کلیک کنین
change security questions and answers
سوال دلخواه رو انتخاب کنین
جوابش رو تایپ کنین
برای سوال دوم هم همینطور
دکمه ی save رو بزنین
اگر میترسین بعداً فراموششون کنین بهتره یه جائی یادداشنشون کنین مثلاً با مداد و خیلی کم رنگ توی جلد یک کتاب بنویسینش
مثال
عمو
ناصر
یعنی سوال اسم عمو هست و جواب ناصر
یا به انگلیسی بنویسینش
uncle
naser

B3HZ@D
13-05-2014, 12:41
درود

دوستان لطف کنن متون طویل انگلیسی رو در اسپویلر قرار بدن برای حفظ بیشتر نظم تاپیک .

afsane_afsane
14-06-2014, 21:56
سلام من هم آیدیم رو بلدم هم پسوردمو وقتی آیدی و پسوردمو وارد میکنم سوال امنیتی رو میپرسه که اون رو یادم نیست هر راهی که شده امتحان کردم چندین بار پسوردمو عوض کردم ولی این مشکل درست نشده اگه شما راهی بلدین لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-06-2014, 00:02
سلام من هم آیدیم رو بلدم هم پسوردمو وقتی آیدی و پسوردمو وارد میکنم سوال امنیتی رو میپرسه که اون رو یادم نیست هر راهی که شده امتحان کردم چندین بار پسوردمو عوض کردم ولی این مشکل درست نشده اگه شما راهی بلدین لطفا من رو راهنمایی کنید ممنوناگر آی پی عوض بشه یاهو بهتون شک میکنه و ازتون سوال امنیتی رو میپرسه . اگر ایمیل جایگزین alternate دارین میتونین از مسیر پاسوورد فراموش شده جلو برین .

mohammadrahmani77
20-06-2014, 11:45
داداش من این کارا رو میکنم ولی علامت نامه نمیاد میشه عکس بگیری ؟؟؟؟؟ ترو خدا کمک کنین

mohammadrahmani77
20-06-2014, 11:48
داداش ترو خدا کمک کن منو من مراحل رو میرم ولی علامت نامه نمیاد

Moeintrucks
06-07-2014, 12:56
دوستان من یک ایدی یاهو دارم که رمز عبورش رو فراموش کردم از طریق سایت یاهو یک بخش داره که شماره تلفن بدی تا رمز ریست رو برای شما بفرسته آیا این روش جواب میده تا بتونم برگردونم ایمیل ام رو؟(موقع ساخت ایمیل شماره تلفنی ندادم.)

B3HZ@D
06-07-2014, 19:01
اگر اون موقع شماره تلفنی ثبت نکردین پس الان نمیتونین پاسخی بگیرین .
مگر این که از طریق سوال های امنیتی بتونین پسورد رو ریکاوری کنین . از همه مهمتر این که اگه برای مدت طولانی از اکانتتون استفاده نکرده باشین به احتمال زیاد اون اکانت منقضی Expire شده .

Moeintrucks
06-07-2014, 22:37
وارد بخش پاسخ به سوالات هم میشم اما باز یک شماره تلفن میخواد بهش بدم!

e_h_s
16-09-2014, 21:50
سلام کمیل جان . من همین مشکلو با آیدیم دارم اگه میشه بیای یاهو ممنون میشم ehsan.2013@rocketmail.com چون اینجا نمیتونم خصوصی بدم

Kom_eil
17-09-2014, 17:33
من خیلی راه ها رو امتحان کردم...
و تنها راهی که جواب داد مکاتبه با خود یاهو بوده،

hosseinm1370
22-09-2014, 14:37
منم این مشکل رو دارم میشه راهنماییم کنید

Kom_eil
23-09-2014, 16:34
منم این مشکل رو دارم میشه راهنماییم کنید

پست های ابتدایی این تاپیک رو کامل بخونید، باید با یاهو مکاتبه کنید...

alone one
05-11-2014, 17:35
رفقا الان با کدوم لینک میتونم با یاهو ارتباط یرقرار کنم؟
با پستای اول تاپیک مشگلم حل نشد

B3HZ@D
05-11-2014, 19:34
رفقا الان با کدوم لینک میتونم با یاهو ارتباط یرقرار کنم؟
با پستای اول تاپیک مشگلم حل نشد

Contact Yahoo! Mail Support

sara.64
08-11-2014, 18:03
سلام. یکی از اقوام پسورد یاهو رو فراموش کرده سوال امنیتی و ادرس ایمیلی جایگزین رو هم فراموش کرده اما قبلا شماره موبایل داده که توی درخواست برای پسورد هیچ کدی به شماره موبایلش ارسال نمیشه که پسوردو ریست کنه! ادرس ایمیلی نیست که من بتونم با یاهو مکاتبه کنم و مشکل رو شرح بدم..؟؟ این لینکی که ناظر محترم نوشتن هم فقط وارد یه سری لینک های از پیش تعریف شده میشه ! :n27:
با تشکر از شما.

B3HZ@D
08-11-2014, 22:18
سلام. یکی از اقوام پسورد یاهو رو فراموش کرده سوال امنیتی و ادرس ایمیلی جایگزین رو هم فراموش کرده اما قبلا شماره موبایل داده که توی درخواست برای پسورد هیچ کدی به شماره موبایلش ارسال نمیشه که پسوردو ریست کنه! ادرس ایمیلی نیست که من بتونم با یاهو مکاتبه کنم و مشکل رو شرح بدم..؟؟ این لینکی که ناظر محترم نوشتن هم فقط وارد یه سری لینک های از پیش تعریف شده میشه ! :n27:
با تشکر از شما.

درود

این دو لینک رو امتحان کنین .

در کادر اول Password And Sign in رو انتخاب کنید . در کادر دوم Forgot My Password رو انتخاب کنید .

این تاپیک رو هم مطالعه کنید شاید بهتون کمک کنه .

vahidtusi
22-11-2014, 16:27
برادر من اصلا صفخه ای برای بیان مشکلمون وجود نداره تو یاهو که اون لینکیم که دادی همچین جایی نمیره

B3HZ@D
22-11-2014, 17:04
دوست عزیز مشکلی از بابت لینک معرفی شده وجود نداره .
شما عنوان کنین که مشکلتون چیه تا مسیر پیشروی بابت راهنمایی و مکاتبه با یاهو برای شما توضیح داد بشه .

alone one
03-12-2014, 14:40
Contact Yahoo! Mail Support

دقیقا کجا باید درخواستمونو بنویسیم؟سوالای امنیتی یادم نیس

B3HZ@D
03-12-2014, 15:05
دقیقا کجا باید درخواستمونو بنویسیم؟سوالای امنیتی یادم نیس

سوال امنیتی رو نیاز نیست شما به یاد بیارین . خود سیستم یاهو سوال های امنیتی رو که تعیین کردین به یاد داره.
شما باید پاسخ سوال های امنیتی رو به یاد داشته باشین .

اگر سوال های امنیتی رو به یاد ندارین , تماس با پشتیبانی یاهو هم نمیتونه کمکی به شما بکنه .

از ایمیل زیر میتونین استفاده کنین و باید مشکلتون رو در متن پیام شرح بدین شاید بتونین راه حلی برای اون پیدا کنید .

account-security-help@cc.yahoo-inc.com

alone one
03-12-2014, 15:15
سوال امنیتی رو نیاز نیست شما به یاد بیارین . خود سیستم یاهو سوال های امنیتی رو که تعیین کردین به یاد داره.
شما باید پاسخ سوال های امنیتی رو به یاد داشته باشین .

اگر سوال های امنیتی رو به یاد ندارین , تماس با پشتیبانی یاهو هم نمیتونه کمکی به شما بکنه .

از ایمیل زیر میتونین استفاده کنین و باید مشکلتون رو در متن پیام شرح بدین شاید بتونین راه حلی برای اون پیدا کنید .

account-security-help@cc.yahoo-inc.com
عزیزم منظورم همون جواب سوال هاست دیگه!!
بنظرتون چجور متنی براشون بنویسم؟
من نیازی به این اکانتم ندارم فقط یه لینکی برای ریست پسورد یه سایت دیگه به این ایمیل میاد که اونو میخوام و بعدش اکانتو حذف میکنم

sara.64
16-12-2014, 23:59
متشکرم از اینکه پاسخ دادین.. از طریق تماس مشکلشو حل کرد.

rezafk
23-02-2015, 14:14
سلام روم به دیوار زیر خاکی میارم بالا ولی
من به یاهو ایمیل دادم
این رو واسم فرستاد الان باید کاری کنم؟
Hello,

Thank you for reaching out to us at Yahoo Customer Care.

If you're having trouble with your account password, forgot your Yahoo ID, or if you think your account has been compromised, you can quickly resolve the issue on your own with our recovery process: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

If you're having another issue or are unable to use the recovery process, we can help!

Before we review your issue in detail, please reply with the following info:

- The Yahoo email address you're having trouble with.
- A 2nd email address we can reach you at.

Additionally, you can provide a mobile number that we can assign to your account, if you like. This will help provide convenient communication and greater account security.

We're looking forward to your reply.

Warm regards,

Yahoo Customer Care

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-02-2015, 15:06
سلام روم به دیوار زیر خاکی میارم بالا ولی من به یاهو ایمیل دادم
این رو واسم فرستاد الان باید کاری کنم؟Hello, سلام
این تاپیک فعاله . زیر خاکی نیست . روخاکیه
:20:
دو چیز رو یاید براشون بفرستید
ایمیلی که مشکل داره (.... yahoo.com)
یک ایمیل دیگه برای اینکه از طریقش با شما در تماس باشند
اگر ایمیل جایگزین (alternate ) و یا پاسخ هیچکدوم از دو سوال امنیتی رو نمیدونین , بیخودی وقتتون رو تلف نکنین چون دستِ آخر بهتون میگن چون جواب هیچ کدوم از دو سوال امنیتی رو نمیدونین و حتی نمیتونین حدس بزنین , پس بهتره این آی دی رو فراموش کنین و یک ایمیل دیگه بسازین
در ابتدا هم ازتون میپرسند:
آخرین بار چه وقت وارد ایمیلتون شدین ؟ از چه مرورگری ؟ از چه کشوری ؟ از چه شهری ؟ و از این جور سوالها .

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-03-2015, 05:28
لینک ارتباط با یاهو در صورت مشکل داشتن با ایمیل یا مسنجر customer care

pmax
17-04-2015, 13:45
سلام
منم همین مشکل رو دارم . دارم با یاهو مکاتبه می کنم
ولی یه گزینه الزامی داره به اسم شماره تلفن که من هر جوری شماره مو وارد می کنم میگه لطفا شماره معتبر وارد کنید !
چی کار کنم الان ؟

مرسی

pmax
17-04-2015, 14:08
سلام
منم همین مشکل رو دارم . دارم با یاهو مکاتبه می کنم
ولی یه گزینه الزامی داره به اسم شماره تلفن که من هر جوری شماره مو وارد می کنم میگه لطفا شماره معتبر وارد کنید !
چی کار کنم الان ؟

مرسی

pmax
19-04-2015, 08:24
کمک لطفا :n28:

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-04-2015, 00:48
سلاممنم همین مشکل رو دارم . دارم با یاهو مکاتبه می کنم
ولی یه گزینه الزامی داره به اسم شماره تلفن که من هر جوری شماره مو وارد می کنم میگه لطفا شماره معتبر وارد کنید !چی کار کنم الان ؟
مرسی
سلام
اینجوری شماره وارد میکنین ؟
0098917*******
0098938*******

pmax
20-04-2015, 15:02
سلام
اینجوری شماره وارد میکنین ؟
0098917*******
0098938*******

سلام
دوست عزیز من بصورت
0098912....
+98912 ....
098912 ...
هرمدلی بگید وارد کردم
و قبول نکرده و هردفعه گفته شماره معتبر وارد کنید
موندم دوستان قبلی با توجه به این مشکل چطور با یاهو مکاتبه کردن :(

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-05-2015, 21:37
سلام
دوست عزیز من بصورت
0098912....
+98912 ....
098912 ...
هرمدلی بگید وارد کردم
و قبول نکرده و هردفعه گفته شماره معتبر وارد کنید
موندم دوستان قبلی با توجه به این مشکل چطور با یاهو مکاتبه کردن :(

سلام
ظاهراً باید شماره ای رو بنویسید که قبلاً در مشخصاتِ ایمیلتون ثبت کردین
هر ایمیل دیگه ای بزنین میگه معتبر نیست

arezoobanoo
14-05-2015, 09:42
سلام
من هرچی تلاش کردم نتونستم میلم رو درست کنم.
خواهش هر کی می تونه کمک کنه بهم مبل بزنه arezoo_babashi@yahoo.com
من مجبور شدم یه میل جدید بسازم اما به میل قبلی نیاز دارم.
ممنون میشم یکی کمکم کنه
الان یه ساله دنبال یه راه حل می گردم :n03:

matr!x_2008
14-05-2015, 21:08
سلام
من هرچی تلاش کردم نتونستم میلم رو درست کنم.
خواهش هر کی می تونه کمک کنه بهم مبل بزنه arezoo_babashi@yahoo.com
من مجبور شدم یه میل جدید بسازم اما به میل قبلی نیاز دارم.
ممنون میشم یکی کمکم کنه
الان یه ساله دنبال یه راه حل می گردم :n03:

فکر نمیکنم فعلا راهی باشه. شاید با زنگ زدن به یاهو یا ایمیل زدن به پشتیبانیش بشه کاریی کرد....

asali67
23-06-2015, 01:10
با سلام

دوستان توروخدا راهنمایی کنید.
میخوام وارد میل باکسم بشم تو یاهو ازم سوال امنیتی میخواد که ندارم ، لطفا راهنمایی کنید بگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن من میتونم وارد مسنجر بشم اما نمیتونم وارد میل باکس بشم:n03:

با تشکر

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-06-2015, 01:29
با سلام
دوستان توروخدا راهنمایی کنید.میخوام وارد میل باکسم بشم تو یاهو ازم سوال امنیتی میخواد که ندارم ، لطفا راهنمایی کنید بگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درضمن من میتونم وارد مسنجر بشم اما نمیتونم وارد میل باکس بشم:n03:با تشکرسلام

شما ایمیل جایگزین هم ثبت کردین در مشخصاتنون یا فقط سوال امنیتی نوشتین ؟

asali67
23-06-2015, 01:43
سلام

شما ایمیل جایگزین هم ثبت کردین در مشخصاتنون یا فقط سوال امنیتی نوشتین ؟

نه متاسفانه ایمیلی نزدم واسه این جور مواقع،،،
سوال امنیتی یادم نمیاد چی بوده آخه پارسال ساختمش

ممنونم اکه بتونید کمکم کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-06-2015, 02:24
نه متاسفانه ایمیلی نزدم واسه این جور مواقع،،،سوال امنیتی یادم نمیاد چی بوده آخه پارسال ساختمشممنونم اکه بتونید کمکم کنید
اگر مایل بودین ایمیلتون رو با پیام خصوصی برام بفرستین ببینم راهی داره

driller946
20-07-2015, 12:57
وقت همگی بخیر
جواب سوال امنیتی یاهو رو فراموش کردم و نمی تونم وارد اکانتم بشم....طبق رویه های پست هایی که تو فروم ارایه شده بود هم عمل کردم چندین بار به یاهو میل فرستادم ولی خبری نشده
خواهش می کنم عزیزانی که از همین طریق تونستن اکانتشونو ریکاوری کنن بهم کمک کنند

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-07-2015, 15:41
وقت همگی بخیرجواب سوال امنیتی یاهو رو فراموش کردم و نمی تونم وارد اکانتم بشم....طبق رویه های پست هایی که تو فروم ارایه شده بود هم عمل کردم چندین بار به یاهو میل فرستادم ولی خبری نشدهخواهش می کنم عزیزانی که از همین طریق تونستن اکانتشونو ریکاوری کنن بهم کمک کنندسلام . به این سایت خوش آمدید
سرویس مشتریان یاهو (yahoo customer care service)پیامهای مردم رو بی جواب نمیذارند
اگه جواب نمیدند علتش اشتباه در نحوه ی تماس یا نوشتن پیام هست

driller946
20-07-2015, 22:19
سلام...توی فیسبوک هم با یاهو در ارتباطم یه لینک برای وارد کردن مشخصات و جزیات بهم میده ولی چند هفتست که فرم رو براشون سند می کنم ولی جوابی نیومده.
خواهش می کنم اگر براتون مقدور هست این پروسه رو برام انجام بدین.

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-07-2015, 23:55
سلام...توی فیسبوک هم با یاهو در ارتباطم یه لینک برای وارد کردن مشخصات و جزیات بهم میده ولی چند هفتست که فرم رو براشون سند می کنم ولی جوابی نیومده.خواهش می کنم اگر براتون مقدور هست این پروسه رو برام انجام بدین.سلام
در صفحه های آخر یکی از دوستان همین رو خواستند
تمام جملاتی که باید به انگلیسی بنویسند رو براشون نوشتم
از همونها استفاده کنین
درضمن اگر وقتی جواب دادند , ظرف 72 ساعت به سوالاتشون پاسخ ندین دیگه درخواستتون کنسل میشه و جواب نمیدند

driller946
21-07-2015, 21:51
وقتتون بخیر
یاهو این پیامو برام فرستاده...میشه لطفا راهنمایی کنین
Hi Niloofar - Sorry to hear about the trouble you're having with your Yahoo account. Unfortunately, we're unable to assist with account recovery here on Facebook due to security concerns.

Our Accounts team, however, can help you with accessing your Yahoo account and updating the recovery email address/phone number on file so you can recover your account online in the future if needed. Here's how to contact them:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-07-2015, 15:42
وقتتون بخیریاهو این پیامو برام فرستاده...میشه لطفا راهنمایی کنینHi Niloofar - Sorry to hear about the trouble you're having with your Yahoo account. Unfortunately, we're unable to assist with account recovery here on Facebook due to security concerns. Our Accounts team, however, can help you with accessing your Yahoo account and updating the recovery email address/phone number on file so you can recover your account online in the future if needed. Here's how to contact them:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سلام
نوشتند به دلیل مسائل امنیتی نمیتونند توی فیسـبوک کمکتون کنند
باید از لینکی که دادند استفاده کنید
درضمن هر وقت این جور جملات براتون اومد میتونین ازش کپی بگیرین بزنین توی سایت گوگل ترجمه تا ببینین چی نوشته
مثال:

driller946
03-08-2015, 12:38
وقت همگی بخیر
تا حالا چند بار به یاهو میل فرستادم ولی جواب نداده
نمی دونم دیگه چیکار کنم...لطفا راهنمایی کنید

m.beh
04-08-2015, 00:46
وقت همگی بخیر
تا حالا چند بار به یاهو میل فرستادم ولی جواب نداده
نمی دونم دیگه چیکار کنم...لطفا راهنمایی کنید
با چه فاصله زمانی شاید باید صبر کنید

driller946
04-08-2015, 13:18
سلام
فقط تو فیسبوک جواب داده که ایمیلی که فرستادم رو تایید نکردم یا یه همچین چیزی...دقیق نمیدونم....لطفا راهنمایی کنید

I found your recent case# 13765800 and show it was closed because you did not reply to their email asking for more info. Please submit a new help case and be sure to enter the email address you have access to in the "Email Address" field at the top of the form. That's where the response goes. We also have a guide available to helping complete the form here:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A follow up email is sent right after you submit the form. Some users have reported finding it in their Spam folders, so be sure to check there as well.

Respond to the follow up email with the requested info, and an Account agent will follow up with you as soon as they can.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F15821143987_bd7f53a3fa_b.jpg

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.beh
04-08-2015, 22:35
فیسبوک؟

گفته که یپبراتون پرونده تشکیل داده بودند اماچون میلشونو جواب ندادید بستنش. شما باید دوباره اقدام کنید طبق اونچه کع گفتند فرم رو پر کنید و آدرس ایمیلتون یادتون نره و اینکه حتما بعدش هی ایمیل هاتونو چه اینباکس چه اسپم چک کنید که اون ایمیل دوم که براتون میاد رو حتما جواب بدید چون ممکنه بره تو اسپم و شما نبینیدش.
خوب یک بار دیگه اقدام کن ببن چی می شه.
ببین تو اون فرمه تو قسمت اول ایمیلی که باهاش مشکل داری رو وارد کن تو قسمت دوم یه ایمیلی رو بده که بهش دسترسی داری تا اونا بتونند باهات مکاتبه کنند

driller946
09-08-2015, 08:17
سلام
بالاخره جواب داد...لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم
Thanks for getting back to us.
The "Confirm Your Identity" security prompt you are seeing is designed to protect your account from unauthorized access.

Our records indicate that you haven't made any recent attempts to clear this security prompt. To move things along, please first try clearing the prompt on your own. You can do this by verifying your security question using the steps below.

Verify your security question or receive a code

Sign in to your Yahoo account.
Enter the security CAPTCHA code.
Enter your answer to the security question displayed.
Note: Please attempt to answer the security question as best you can remember.
Click Verify Answer.
If you don't see a security question, you can also try sending a code to your alternate email address or phone number.

Click Receive code.
Select By phone or By email.
Click Receive code again.
Check your email or mobile phone, and enter the code in the "Verification code" box.
Click Verify code.
Tip: If you're asked to create a new password, see our help article about creating a secure, strong password.

Unable to verify the correct answer or code? We can still help you out by replying with your supported mobile number.

Forgot your password or are you seeing an error message?

Click the link below to provide the verification information for this account:

If you're having difficulty remembering a piece of personal information needed to confirm your account ownership or have tried answers that didn't work online, we recommend that you take a moment to recall what you could have used and try again. We'll cross-check your answers with what we have on record. Keep in mind, if we can't match your answers, we won't be able to help you.

We're looking forward to your reply.

Regards,

Gregory
Yahoo Customer Care

m.beh
09-08-2015, 23:23
سلام
بالاخره جواب داد...لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

Yahoo Customer Care

والا نمی دونم تو چی رو از کی پرسیدی که این حواب رو گرفتی ولی می گه که برو تو اکانت یاهوت و سعی کن سوال امنیتی رو جواب بدی
اگر سوال امنیتی رو نمی بینی برای ایمیل آلترناتیوت و یا موبایلت پیغام بده
و کد امنیتی رو بگیر و ایمیلتو باز کن
می گه که سعی کن فکر کنی و مشخصات شخصی تو به یاد بیاری و اگر نه نمیتونند کمک کنند و سعی می کنند اونچه که به یاد میاری رو با اونچهکه دارند تطبیق بدند.
و کلا از این دست حرف ها برو تو گوگل ترنسلیت بزن ببین دقیق چی می گه

این ینکم که برای من اطاعاتی نداره مثل اینکه جوابشونو دادی
خلاصه من دقیق نمی فهمم این جواب چه ایمیلی هست که بتونم بگم چاره چیه

در ضمن باتوجه به پست های قبل چند نکته
1-اگر داره سوال امنیتی ازت می پرسه مثل اینکه بچه ها گفتند اگر بلاک نشه ایمیلت جواب نمیدند من درست مفهمیدم اما مثل اینکه باید سوال امنیتی یا پسوردو چند بار غلط بزنی که ایمیلت بلاک شه برا 12 ساعت بعد باهاشون مکاتبه کنی
البته این نکته زیاد مهم نیست
2- می تونی مکاتبه کنی با یاهو دوباره ویه لیست از حدس هات برای سوال امنیتی براسون بفرستی که ببینند می تونند برات کاری بکنند؟
3- ایمیل آلترناتیو نداری؟ یا شماره موبایل که بشه کدو به اونا بفرستند
4- مثل اینکه اگ چیزی یادت نیاد نمی تونند کمک کنند

samgod
22-09-2015, 16:31
سلام
برا من هم با اینکه رمزم صحیح است سوال امنیتی پیش پام میندازه
با یاهو مکاتبه کردم اینطوری جواب داد کسی میتونه ترجمه کنه؟Hi Abtin,

Thank you for contacting Yahoo! Customer Care.

I apologize for any inconvenience this has caused you, I will do everything I can to help you get back to your account.

Unfortunately, we couldn't match the info you provided with what's currently listed on the account.

For your security, we need to completely verify your account before we can help you out. If you're having difficulty remembering a piece of personal information needed to confirm your account ownership, we recommend that you take a moment to recall what you could have used and try again.

Please click on the URL below to resubmit new answers and try to remember the information as it was entered when you originally established your account or when you last updated your information:

If you can't provide this information, then you do have the option of opening a new account.

If you have any further issues, please let me know and I will be happy to assist you.

Warm Regards,

Ramon

Yahoo! Customer Care

shelll
30-09-2015, 11:10
سلام دوستان
من توى موبايلم از طريق برنامه ياهو ايميل,آيديم بازه,ولى پسورد و سوال امنيتيش يادم رفت چند بارم به y_answrs_team@yahoo.com ايميل زدم,گفتم ک من تو گوشيم دارم, و اطلاعات ديگه دادم,بازم جواب نداد,ايميله ديگه از ياهو دارين که بهش پيغام بفرستم,ممنون ميشم کمکم کنيد:n03:

- - - Updated - - -

سلام دوستان
من توى موبايلم از طريق برنامه ياهو ايميل,آيديم بازه,ولى پسورد و سوال امنيتيش يادم رفت چند بارم به y_answrs_team@yahoo.com ايميل زدم,گفتم ک من تو گوشيم دارم, و اطلاعات ديگه دادم,بازم جواب نداد,ايميله ديگه از ياهو دارين که بهش پيغام بفرستم,ممنون ميشم کمکم کنيد:n03:

Arix_66
09-02-2016, 13:22
سلام دوستان، من پسورد رو دارم ، ولي جواب سوال امنيتي رو يادم رفته ، إيميل جايگزين رو هم ندارم، راهي هست بشه آيدي رو برشگردونم ؟!؟!

ج

m.beh
09-02-2016, 23:35
سلام دوستان، من پسورد رو دارم ، ولي جواب سوال امنيتي رو يادم رفته ، إيميل جايگزين رو هم ندارم، راهي هست بشه آيدي رو برشگردونم ؟!؟!

ج
سلام دوست من. وقتی آیدی و پسوردو دارید دیگه چه مشکلی دارید؟

لطفا برای پیگیری مشکلتون در تاپیک جامع یاهو میل پست بزارید احتمال گرفتن جواب بیشتر است. باتشکر
تاپیک یاهو:

pooriya22
08-06-2016, 20:59
سلام یه راهی بیدا کنید گیرم

jafariking
20-06-2016, 16:01
منم باهاتون همدردم . ولی دیگه بیخیالش شدم .

بیاین یاهو رو تحریم کنیم ... :n07:

m.beh
21-06-2016, 19:24
به دلیل ایجاد گفتگوی موازی این تاپیک قفل می شود. لطفا بقیه بحث در باره خدمات یاهو در تاپیک مربوطه ادامه پیدا کند
ممنون